Přejít na výpis diskuzí

Nový trailer připomíná brzké vydání kooperativního Wolfenstein: Youngblood

10.6.2019 17:12
Adam Homola 7 příspěvků

Vývojáři z Machine Games se zanedlouho vrátí a vy se společně s nimi vrátíte do boje proti nacistům. Ameriku vyměníte za okupovanou Paříž, kde se Wolfenstein: Youngblood odehrává. Na tiskové konferenci Bethesdy jsme dostali nový trailer, bokem taky několik obrázků a potvrzení, že hra je opravdu za rohem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ALHAZRED

  Toto bude niečo ako Left 4 Death ?? 😱🤮

  Možno prave toto sa vytretym američanom pači...

  Neviete kedy vyjde Dying Light 2 ? Lebo tohto roku teda bieda...

 • TheGGG

  předchozí díl byl trapas a oni to řeší tak, že tam nacpou coop, dvě nezajímavé slepice a ještě víc blábolů a nesmyslů, než v colossus... měli skončit s old blood

  • TheSuffering

   No ten coop je právě to jediné, co mě na tom láká. Nějak ten čas strávit musím, než bude Borderlands.😉

 • XorxoxTalarius

  Uz Wolfenstein 2 byl takovy ... meh. Tohle vypada z traileru jeste hur. Kazdopadne po minulych zkusenostech, tak leda v akci za deset Euro.

  • DekkerDave

   Asi tak. The New Order a The Old Blood byly pecka, co jsem sjel skoro na jeden zátah pomalu v den vydání. The New Blood (dvojku) jsem ani nedohrál, protože mě prostě přestala bavit. Tohle bude opravdu záležitost maximálně tak prodejní akce. Už je to celý takový vynucený... zatímco třeba Doom taky není žádnej příběhovej majstrštyk a přitom si drží šťávu a na Eternal se těším.

   • Doom má taky v rebootu jen jeden díl. Jestli se udrží ukáže právě Eternal, případně další díl... Wolfenstein by ale upřímně zasloužil pauzu

    • ja_nic_nevim

     Doom 1 a 2 exceloval leveldesignem, u nového Dooma mi vadí, že je složen z malých uzavřených arén. Hrát je za nejvyšší obtížnost furt dokola mě unudilo, přitom jinak ta hra funguje bezvadně. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit