Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žádný BF nebyl realistický, takže si to musí přiznat spíš hráči, kteří se rozčilovali, že třeba BF5 nemá hákové kříže, dělali ze sebe super fanoušky celé série, ale já si tedy osobně hákové kříže nepamatuji ani v jednom díle. A tak bych mohl pokračovat. Jediné, co v tomto ohledu docela otravuje jsou ženy (a to jak křičí). To u mě mají opravdu vroubek. Jinak celkem ok hra, ale žádný mega úspěch to taky neni.

    • tomwolf

      mna rozculuje jak sa chvastali pravidelnym obsahom zdarma,ziadne mikrotransakcie a podobne....za pol roka pribudla jedna mapa, par zbrani,mikrotransakcie...ale hlavne more a more bugov kazdym updatom...hra byt realisticka nemusi ale absolutne vobec nema atmosferu 2.svetovej....a co je uplne najvacsi pruser- hra nema doteraz ziadnu anticheat ochranu a dice na cheaterov zvysoka dlabe aj po reportovani...v tychto dnoch neni pomlay jediny server kde by nebol aspon jeden cheater

    • uher

      No v mulťáku je napotřebuju, ale v singlu jsou celkem nutný.

      • Tak singl snadani nestojí za řeč, lepší, kdyby nebyl... 

        • já jsem ten singl zkusil pustit a vydržel jsem to asi 4 minuty, z toho 3 byla cutscéna a 1 minuta kde jsem musel zmáčkout ctrl abych se přikčil a podlezl strom – to už jsem měl ale pěnu u huby a celá ta idiocie začínala nabírat neskutečný obrátky pustoty a prázdnejch keců, no tak hurá zpět do mulťáku. kterej teda už taky nemůžu.

          • To jsme vydrželi asi stejně XD

        • uher

          Jo, to souhlasím. Vlastně ani moc nechápu proč pořád mají snahu ho tam rvát, když stejně všichni vědí, že ho vůbec neumí 😀

          Chvilku sem hrál za toho Němčoura v Tigeru a ne, to se fakt nedalo. Po chvíli sem to radši vypnul. Ale prostě když jedu nacistickým Berlínem, tak prostě ty hákáče očekávám. Vždyť to sakra není žádná propagace, ale reálie.

          Aspoň, že ve Wolfenstein v tomhle ješte nepřišel o koule...

  • CRYPT

    Muj postreh - Koupil jsme si cca mesic zpatky BF5. Protoze BF1 je pro mne srdcovka a prvni Battlefield, ktery me opravdu bavil, ocekaval jsem, ze MP bude paradni (i s cernoskami apod zenskym osazenstvem - ktere je mimochodem fakt osklive). Prvni sok ktery dodnes pretrvava, jak malo serveru ma lidi online. V dobach slavy BF1, kazdy mod mel kvanta lidi, servery narvane, ale tady? Vzhledem k tomu, ze se jedna o nejnovejsi BF, tak jsem predpokladal, ze serveru s lidmi bude mnohem mnohem vic. (kontrolaval jsem filtry, zdali neni chyba na me strane, ale nic, vse v poradku) muj oblibeny mod RUSH, dodnes nema ani jednoho cloveka, ktery by to hral.


    Grafika v porovnani s BF1 je tezke zklamani. Nemuzu si pomoct, ale prijde mi ze BF1 bylo zivejsi se zachovanim zdani reality. BF5 mi oproti tomu prijde jako komix z dob BF3,4.


    Gameplay - to je oproti BF1 neskutecne zklamani. Znicitelnost prostredi zpusobuje, ze kazdej barak je jako papir, chovani zbrani, no proboha aby mne vyndavali na 500 metru (nadsazka) s smg, ktera ma 0.5% recoil, je to smesne. LMG u supportu, kdy clovek ma lezet, jinak nejde ze zbrane strilet? To jako vazne? Dodnes jsem tam nevidel nikoho, kdo by s tim hral, protoze je to nonsense! Kazdej snip dotycneho vynda jako nic. Hity snipou, toto bylo i u BF1, ale u BF5 to na me pusobi dojmem naprosto katastrofalnim. Nahral jsme zhruba 10 hodin, takze hnidopichum budou praskat zilky v oku, ze tak negativne hodnotim bf5, ale za mne teda naprosto vyhozene penize...

    • twicer

      Ono asi největší problém bude že si od toho očekával lepší BF1, ale bohužel dice v posledních letech každým dílem spíš zkouší něco jiného. Odlišný gunplay, design map, odebírání a přidávání starých featur a vydávání je za nové. Neviděl bych na tom celém ani nic špatného, kdyby se aspoň díly učili ze svých chyb, to se ale neděje a vypadá že ani dít nebude. Každý nový díl začíná od píky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit