Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Zkusil jsem ten Underground zdarma a teda jiediné zajímavé tam byla ta výbava, odehrál jsem asi 2-3-4 hodiny ? a už to začlo být otravné, i přesto že jsem jel s někým. Nuda škoda že nedošlo na příběhové DLC prostě velké selhání.

  • Fakt že sem si hru pořídil v launchi považuji za brutální selhání úsudku. Podruhé už se napálit nenechám.
  • Jaký je ten season pass? Jsou ty mody zábavné, respektive o čem jsou? Vtipný je, že to nemají napsaný ani nejen čeští prodejci na svých stránkách, hlavně že za to chcou prachy.
    • Jestli ho muzes koupit na slusnou cenu, proc ne, ale nemyslim ze bys bez nej o neco zasadniho prichazel:

      1. Underground - solo nebo co-op multiplayer, pseudonahodne generovane podzemi lokace (typicky metro), kde to typicky vsechno vystrilis a na konci porazis nejakeho silnejsiho protivnika. Ackoliv je to docela zabavne, variabilita prostredi je tak mala, ze ti to za chvili prijde porad na jedno brdo. Jestli jsi hral Warframe, tak si predstav neco podobneho, jen horsi a chudsi.

      2. Survival - PvE nebo PvP varianta. Behem krute zimni boure je po mape roztrouseno par agentu (hrano vzdy s zivymi lidmi) temer bez jakehokoliv vybaveni a nakazeni infekci. Musis sbirat ci craftit osaceni, vybaveni, jidlo, leky a postupne se protlouct do Darkzone, ziskat dalsi vec, porazit finalniho "bosse" a vzit kramle. Pokud behem toho z jakehokoliv duvodu umres (podchlazeni, nemoc, zabiti), koncis. Je to zabavne, ale po par uspesnych extrakcich uz je to take na jedno brdo.

      3. Last Stand - ciste PvP rezim v Darkzone. Prirovnal bych to trochu ke conquestu v Battlefield. Neni to celkem spatne, byt ta hra na to neni uplne stavena, ale zalezi hlavne jestli te podobne veci bavi.
      • Super shrnutí, díky moc. No právě na Steamu bývají akce, buď jen základní hra za 15 eur a nebo i se season passem, ale to už přesně nevím za kolik, možná 30 eur. Chci si tu hru koupit, říkal jsem si, že základní verze bude stačit, ale pak mi někdo říkal, že bez season passu je ta hra o ničem.
        Conquest v Battlefieldu mě baví, ale je to celkem rozdílná hra, bych řekl. Asi půjdu do základní hry a když mě to moc chytí, tak asi až pak koupím DLC.
        • Já zkusil trial a pak vzal krabicovku z JRC za 350 kč. Základní hra má obsahu na 100 - 150 hodin hraní. Myslím si, že dlc jsou hned ze startu zbytečné. Hra je dobře hratelná i v singlu, ale coop to zvedá na úplně jiný level.
          • Potvrzuji sice s DLC ale aktualně 1050 hod a stále baví :)
        • To je rozumny pristup. Navic Division 2 je na spadnuti, takze bych to spise bral jako takove seznameni se se hrou, jestli te to bavi a pak sel spise do pokracovani (ktere, jak lze ocekavat, bude asi dost podobne), nez utracel penize za season pass, ktery prida v podstate jen "end-game" opakovaci veci, na kterych ta hra ani zrovna moc nestoji. :)
          • Jj dobrý vědět, díky. *4*
    • Jack1947
      Zábavné bejt můžou ale to trestuhodné odstřižení od příběhu beru jako fail... jedine tak Survival je možná zajímavej...
      • No moc jsem se z toho tvého příspěvku nedozvěděl. O co tam teda jde?
        • Jack1947
          Prostě je to veskrze multiplayer žádné příběhové slíbené nic nakonec nebylo vůbec. Oproti třeba WIldlands ale to je zase nabobtnalá nuda.

          I když na to ses asi neptal...

          https://support.ubi.com/en-GB/Faqs/000024813/Season-Pass-The-Division
          https://division.zone/the-division-season-pass/
          http://gamifique.eurozpravy.cz/novinky/1252-season-pass-pro-tom-clancy-s-the-division-odhaluje-sve-bonusy

          Neumíš eng nebo si jenom... eh natvrdlý ?
          Tedy 1. coop 2. Survival 3. Tower defense style.
          • Tak anglicky částečně umím, ale chtěl jsem to radši česky, aby mi neunikla nějaká podstatnější věc. Hidden to napsal výborně i s pocitama ze hry, to upřednostňuji víc, než jen strohý popis. Navíc ten třetí odkaz to popisuje dost bídně.
            Díky.
            • Jack1947
              Na druhou stranu ale jo za ten singl to stálo... 20 hodin nebo kolik je dobré. Zbytek holt... je o osobních preferencích a nicméně ten BUg je rozšíření po odehrání určitého počtu PVP

              https://forums.ubi.com/showthread.php/1800265-Expansion-stash-bug-in-1-8-Forums
              https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/7jlvna/expansion_stash_full_bug/
            • P2W to rozhodne neni, protoze zbrane ci gear si za realnou menu nekoupis. Pokud je temi uvozovkami mineno, ze je treba do lepsi vybavy investovat nejaky cas hrani, pak ano, ale tak to je bezna vec u hodne her. Ale zrovna Darkzone ma rozhazovani hracu podle gear score a s rogue hraci to take neni tak hrozne, jako byvalo, takze te vybava vetsinou jen omezuje v tom, jak moc hluboko si muzes v Darkzone dovolit dojit, nez te vsechno "sezere". Da se bez problemu vsude behat i solo. Bug s inventarem tam zadny neni, jen je misto na sebranou "nakazenou" vybavu docela omezene a tak musis zavcasu provest extrakci a inventar tim vyprazdnit. Mimo Darkzone te gear nijak zvlast neomezuje, pokud teda nechces behat challenge mise solo (coz se slusnejsi vybavou v pohode jde) a nebo legendary mise (coz uz je na skupinu, i kdyz se nekterymi buildy a dobrou vybavou se jich par dat odbehnout i solo). Kazdopadne je nutne se smirit s tim, ze end-game je spise takove grindeni, i kdyz dokud clovek neprozkouma vse, porad to ma sve kouzlo.
            • Jack1947
              Kampan a až na poslední misi( i když možná jen moje chyba) se dá v poho dohrát samotnej a jak píše patrik daily" se dá dohrát s random lidma. Stačí bejt přiopojenej k netu neodpojovat se ale za mě ti asi moc doporučit nemůžu.

              Čekal jsem něco jiného po dohrání všeho a vysbírání intelů už tam není pro singlplajer hráče defakto co dělat a DZ mě moc nebaví teda ne že bych to hrál stále PVP je docela sranda ale díky bugu s plným inventářem součástí nehratelné. ( lze ale mít více postav).

              Navíc to je trochu "P2w" protože potřebuješ mít zbraně na pvp a když je nemáš dmg co tam dáváš je hrozně slabý. I když na posldním levelu zase bys měl mít už odemčené všechny skilly.
            • Ak ti mozem poradit, isiel by som do edicie so vsetkymi datadiskami. V division mam nahranych cez 300 hodin a este stale sa k nemu vraciam. Ak ti sadne prostredie, pocit zo strelby a akceptujes, ze jke to mix medzi strielackou a rpg, kde ma nepriatel svoj level a ak je vysoky, kludne znesie niekolko zasobnikov do hlavy, potom je to atmosfericka a velmi navykova zabava, ci uz v singli, alebo ako co-op. ak nemas dost priatelov na pravidelne hranie, bez problemu sa pripojis k niekomu na par misii a potom znova odpojis. osobne som kupoval len survival a underground preto, ze last stand je 4x4 deathmatch a to ma nezaujima. pravdaze si vyber podla seba. v pripade, ze do toho pojdes, zelam prijemnu zabavu!
          • Veskrze multiplayer to nie je. Kupil som si Survival a Underground a oba datadisky hram v single mode.
            Underground je taky moderny dungeon, ktory sa nahodne sklada z prefabrikovanych blokov, takze mapa je vzdy ina a jeho obtiaznost mozes modifikovat. Podla toho potom padaju pripadne odmeny z nepriatelov. Na konci dungeonu ta caka vzdy finalny boss, v novom update pridali aj Hunterov NPC agentov, ktori vyuzivaju skilly rovnako ako ty. Story je nieco v tom duchu, ze dole v metre sa zyvsil vyskyt Cleanerov a treba zistit, co za tym je.
            V Survivale zase zacinas kazdu hru od nuly a bez vybavenia po tom, co s tebou spadne vrtulnik. Je zima, musis si vsetko vyrabat, davat pozor, aby si nezmrzol, prezil proti npc, nasiel vakcinu a privolal si vrtulnik z darkzony. Pred priletom na teba zautocia Hunteri. Ak sa ti podari prezit a odletiet, vsetko, co si dovtedy ziskal, ti zostava do normalnej hry.
            • Díky za popis. Jinak jak píši dole, právě přemýšlím buď o základní hře, nebo i se season passem.
            • Jack1947
              Tedy celkem o ničem až na ten Survival.
            • oba mody sa pravdaze okrem single daju hrat aj v time + survival mozes hrat len proti npc, alebo proti npc aj proti zivym hracom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit