Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud je to pravda, tak má XBOX první +, ale představa že jsem si na xbox 360 nakoupil hry, které se pak budou po její smrti hodit jen na plašení ptáků na zahradě, mě opravdu naštvala. Asi jsem se měl před nákupem více informovat o konzolích. *1*
    • po vydání nové konzole ta stará nepřestane fungovat
      • To ne, ale jak dlouho po vydání nové konzole bude ještě poskytovat microsoft servis?
  • pRyý priii príí pri prííí Pryyy p.r.í .p.r.y p.r.ý. Prej
  • rami.cz
    Ha Francis musi byt zrejme nasrany :DDDDddd
    • Francis je nasraný furt :D
  • Adam Orth, neboli člověk co v Sony vyhraje anketu pro zaměstnance měsíce :-D
  • Ja si myslim, ze tak blbi lide nemohou byt ani v MS, ac se nas ta spolecnost skoro porad snazi presvedcit o opaku. A kazdemu s alespon prumernym poctem mozkovych bunek musi byt jasne, ze jakekoliv porad online by byl hrob pro novy Xbox. A pokud to tam opravdu protlaci, tak holt koupim konzoli od konkurence.
  • Upřímně mi to přijde jak v politice - poslanci na sebe hází jen samou špínu a pravda je bůhví kde :D. Osobně z toho začínám být docela zmaten. Raději si tedy počkám na oficiální informace. Tyhle rádoby spekulace z ne příliš důvěryhodných zdrojů mi příliš dvakrát nevoní. U nich se dá pouze dohadovat, zda ten či onen výrok je pravdivý či nikoliv. Ztráta času.
    Uvidíme, jak to nakonec vše dopadne, ale nevkládám do MS příliš velké naděje. Spíše naopak - nechává mne to chladným.
    Sony u mne, zatím, vede na plné čáře a upřímně tak nějak si myslím, že to i takto zůstane ;). Pozor, nejsem (moderně řečeno) žádný hater Xboxu, nic proti němu, jen mám raději konkurenci ;).
    Hezký den :)
    • to se nedivím že u tebe vede sony když MS ještě v podstatě vubec nic neřekl ani neukazal.......... *7*
      • No jak říkám - uvidíme ;). Ale moc nadějí MS nedávám.
      • To máš pravdu, nic neřekl a ani neukázal. I tiskovku radši posunul. Asi překopává co se dá. Však se pak dovíme, co plánují a budeme to moct porovnat se spekulacema. Z některých indícií se bude moct usoudit, že v některých věcech hodili zpátečku.
  • To už je jak v Blesku... Články ANO / NE jen aby něco bylo
    Ten Orth uz ani nema jeho zamestnani na Twitteru...sice je to teda asi pitomec ale vyhazov je celkem síla
    edit: Vlastne nevim jestli ho vyhodili, mozna odesel kdyz se mu tak Microsoft postavil a rekl ze neni potreba byt porad online #dealwithit *2*
    • Viň PR Microsoftu, nikoliv posla...
  • Ještě přijatelnou cenu a přijatelné ceny kvalitních her a není problém....jinak totiž..........................
  • Jsem rad, ze si internet vydupal konec Adama Ortha. Bylo nechutne sledovat servilni pritakavani nehoraznemu opovrhovani zakazniky, ktere se ozyvalo z per pissalku, kteri nevahali kydat hnuj na sve ctenare ve snaze chranit sveho chlebicko darce za kazdou cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit