Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "dobrej oxymorón" = tupá hlava bez mozku
  • calwin
    čo stojí za uznanie... názov neobsahuje číslo :D... no pokiaľ to bude aspoň ako dobrá odreagovačka typu assasins creed tak nemám prečo túto hru zavrhnúť...
  • KeanuX
    Dřív se WH říkalo podvod, dneska je to jeden ze Skillů. *9*
    • DangerousDave
      http://oi49.tinypic.com/105tzzr.jpg :)
      • Kozy
        srovnávání singlu s multiplayerem? seems legit
        • hey dude, did ya hear about bots ? no ? seems so hardcore
      • masakrózní a absolutně přesné
  • Tak ty masky mě ani nijak neudivují, i v Bioshocku je měly skoro všechny postavy, ale tam to bylo dáno zvráceností obyvatel a dobou kdy se plošně pomátli (na Silvestra).
  • DangerousDave
    prostredie je pekné ... ale inak to bude taký bizarní steampunk assassin. Samozrejme nemôže chýbať wallhack ktorý bude nas*aný už v každej novej hre, bullet time je samozrejmosť. A tak ako je urobená teleportácia a hlavne prevtelovanie sa mi zdá už ako veľký extrém, škoda že to nevyriešili inteligentnejšie.
    • Snad ta skepse opadne.
    • Doufám, že to nebude Assassins creed ve steampunk kabátě, to by se mi opravdu hnula žluč a z koupě by sešlo. Typické pro celou AC sérii je vždy jen jedna možnost zakončení úkolu, a s tím spojené podělané akce, a to zabitím cíle (to by mi ani tak nevadilo, ale nikdy to nešlo provézt stealth způsobem). Navíc, celý AC je přímočarý až hrůza a nezachraňuje to ani možnost plnění úkolů dle vlastního uvážení. Naštěstí jsem to zjistil už v prvním díle a do dalších pokračování jsem nešel. Ten wallhack se mi taky nijak zvlášť nezamlouvá
      • Píšeš, že je pro sérii AC typické "splnění úkolu jen jednou možností" a "absence možnosti stealth řešení". A hned vzápětí nám oznamuješ, že si hrál jen první díl. To není tak obvyklý, mít hned dva oxymorony v jedný diskuzi.
        • A není to snad pravda? Styl a universum se mi zpočátku líbily ale po dohrátí jsem z toho měl spíše negativní pocity. Celou sérii by spíše podle herního stylu měli přejmenovat na Killer´s Creed, nebo Warrior´Creed, protože s assassinama, tak jak je i prezentovali na předváděcích videích (nejen CGI trailery), to nemá mnoho společného, protože každé zabití cíle je stejně spojeno s poplachem a hromadnou heroickou bitvou jedince proti velké přesile stráží, vojáků atd... Taktéž umělé prodlužování a natahování děje do od absurda napříč kontinenty se mi nijak zvlášť nelíbí, zvláště genetické spojení mezi indiány ze severní Ameriky a praobyvateli Svaté země. Je to typická, do očí bijící, dojná kráva, proto se určitě časem dočkáme neuvěřitelného pokračování Assassin´s Creed VI Retardation a já doufám, jen, že studio Arkane se ubrání (ubránilo) napodobení této konkurenční série a diskuze, v nichž se debatuje, srovnává se a přirovnávají tyto hry, vyšumí do ztracena ve prospěch Dishonored, kde má být opravdu možnost hrát za assassina a ještě k tomu stealth způsobem.
          • Je to pořád to samé dokola a lidi to pořád baví. *7*
          • Nevim jak ty, ale já se dycky snažil spíš stealth způsobem. A šlo to. Ne vždycky, připouštím, ale šlo. A další díly se od jedničky liší naprosto diametrálním způsobem, takže posuzovat je podle něj je blbost.
            • Nechám se poučit, zkus mi ve zkratce vysvětlit, v čem se jednotlivé díly lišily? Co jsem doposud viděl, tak jediným velkým rozdílem mezi jednotlivými díly, byl multiplayer, herní postavu, konspiraci a prostředí neberu v potaz.
          • Nechci tím však nikoho hanit ani pobuřovat, komu se AC série líbí, ať si ji hraje, ale obávám se, že až vyjde Dishonored a Arkane studio splní byť jen polovinu slibů, tak hráči dozajista prohlédnou skrz pozlátko AAA titulu a zjistí, v čem vlastně podstata assassina je. Ale taky se mohu mýlit.
  • Vypadá to zajímavě... jen ať to nepodělaj... Rozhodně to vypadá jinak než většina nových her...
  • To přijde jenom mě, že postavy maj obří ruce např. vůči hlavě?
    • Lynch
      Mě se to náhodou dost líbí. Ta hra má svůj nezaměnitelný styl.
    • Malleth
      Tomu se říká stylizace
    • Kozy
      mě se tahle stylizace docela líbí..teď na to koukám- kde máš stůl po prsa?
      • taky by mě zajímalo kde má být stůl po prsa. Jediné co mě napadá je že SK kouknul na úvodní obrázek jak voják stojí za tou čokoládovou fontánou a trochu ho to zmátlo. Jinak hra mě láká a dost, snad to nezkazej a neudělaj z toho 6ti hodinovku
    • i cela ta perspektiva je nejak spatne...vyska toho stolu pri normalnim pohledu nemuze prece dosahovat te postave po prsa
      • :-D kolik ti je?? stul po prsa? Co takhle ze ta postava je taky urcity rozmer od stolu vzdalena?
        • omg...si delas prd3l ne ? samozrejme to myslim tak, ze na tom obrazku ma ten stul ,,po prsa,, ikdyz ve hre ho ma treba po pas...ale ten pohled z vlastnich oci je proste nerealny, to by postava toho hrace musela mit tak 4m aby to tolik zkreslilo
          • Kozy
            jestli myslíš ten stůl s tim bitevním plánem nebo co to je, tak dost pochybuju že jde o pohled z "vlastních" očí.
            • Taktéž si myslím, že jde o screen ze spectator camery.
            • Přesně jak říka Kozy, podle té kamery je to jasně nějaka ingame animace, proto je ta kamera posazená nízko.
          • Vis co, dirv nez neco napises si to rozmysli a pak pis. Pises krozne kraviny. Inak me pripada jak kdyby si tu hru hral! Jeste tady hod treba spoiler jak hra dopadne a budes za kinga. :-D Jak kdyby byla hra realna!!
            • Popisuje jen perspektivu pohledu, a má pravdu, zatimco ty se tady snažíš hrát na kinga...
            • Ja popisuju obrazek ze hry a ty si z toho vyvodis, ze jsem hru hral ? Prosimte uz nikomu nerad ,,Kingu,,.
  • No moje očekávaný hry jsou GTA V,NFS MW 2,Bioshock 3 zatím ale Dishonored mě v žádnem případě ke koupi ani moc neláká *15*
    • Snad jen Bioshock Infinite stojí za zmínku, protože jako jediná z her, které jmenuješ má originální prostředí a dozajista solidní příběh, ty zbylé dvě, jsou jen přeprané a vyleštěné hry, které tu již před pár lety byly.
    • "v ŽÁDNÉM případě ke koupi ANI MOC neláká" = dobrej oxymorón
      • říct mi tohle do oči já bych tě tak rozkopal ty bukvo jedna nemytá z kravy vzešlá smradlavá hlavo že by ses na ty svoje křivý nohy už nikdy nepostavil
        • si řešíš mindráky po návratu z hospody?
      • To máš z te tvé hlavičky makovičky nebo Tě to učí někdo tak chytrý jako je ta fotka co ji máš jako avatara? Sr@čko
      • A možná i tvoje pitomá matka co tě porodila
      • dobrej oxymorón seš ty....tvůj avatar to dokazuje
      • Lynch
        Určitě dávám + ale dost vtipně zní slovo „oxymorón“ od někoho kdo má jako avatara Frankensteina.
        *1*
        • Pozor, to není Frankenstein. Frankenstein byl stvořitel toho monstra. *15*
          • Lynch
            Dobrá tedy, tak pro příště už to bude „monstrum (výtvor, netvor, ...) doktora Frankensteina“.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit