Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja porad jedu na R9 290X Tri-X OC, docela prekvapko jak to dneska dlouho drzi..
    To driv chcipne nez budu mit nutnost to menit...
    • Presne tak,mam tu samou a vse na full hd na max nebo vysoke a pohodicka jen jsem poridil jeste lepsi chlazeni nez tri x.sice zere a topi ale vali jako blazen a to netaktuju coz s mojim chlazenim muzu hodne.30 v idle 60 v zatezi.a vykon je nad 1060.takze je cas ;)
  • 13 klacku za grafiku. Za ty prachy ma člověk 2 PS4 na kterých ten assassin vypadá stejně jen jede 30 fps. Davat o 6-7 tisíc víc za 30 fps navíc....no nevím.
  • Bezny a inteligentni clovek upgraduje prumerne jednou za pet let.
    • to se tedy netýká zdejších diskutujících, zde aby jsi inteligentní pohledal *1*
    • nebo kazdy dva roky novou konzoli
  • Jack1947
    12k za vylepšenou verzi lonské 1070 mi příjde docela dost... beztak to bude hlavně na lepší chod her na ultra nastavení. Teda za předpokladu že se tam vůbec budou dobře hýbat a dobře nezamená 35+fps - to je maximálně hratelné sotva... dobře je alespon 50fps + *3*
    • A napadlo tě že to není karta pro majitelé GTX 1070 nebo GTx 1060 ?
      ale pro lidi co teprve teď jdou upgradovat řadu 1000
      • Jack1947
        Co se týče ceny tak moc ne teda... uvidíme jestli bude nějaká do 10 tisíc alternativa.
        • Já myslím že se to posune až tady bude Tesla,,, tyhle grafiky cenově padnou a Tesla je nahradí,
          a nebo je vyřadí a budou už jenom nové karty, ve všech cenových relacích,,,
          • Jack1947
            U Nvidia o těch všech relacích dost pochybuji, střední třída je za cenu highend dneska. Jo jsem zvědav jak se to vyvyne... opravdu nejvíce zajimá pamět hry jsou čím dál tím nenažranější.
  • Když jsme u grafik, plánuji koupit komplet novou sestavu. Stačí levnější 1060 na nejvyšší detaily u všech současných her? Nebo se vyplatí připlatit za 1070 i s ohledem do budoucna? Díky :)
    • TheGGG
      to ti rozhodně stačit nebude, hry jsou optimalizovány strašně a v blbým FHD se i 1080 zapotí... a něco jak overkill ani neexsituje...
      • To se divím, já si na FHD zatím zahrál plynule vše, a to mám jen R9 380 :)
        • TheGGG
          tak to si zahraj na ultra ghost recon wildlands a pak něco povídej
          • Gr wildlands je kravina lol
            • Zpátky do klece Blbánku
          • Hrál jsem na high bez problémů :-) *11*
            • TheGGG
              ano, high jsou defakto střední detaily, protože nad nima je ještě very high a ultra, grafika na střední nic moc. Já hrál bez problému na very high, ale jak jsem zkusil ultra, tak jsem brečel... 40fps trhanice
    • Ano stačí, jen si musíš koupit tu 1060 DUO né tu verzi s 3GB VRAM.
    • skaven
      to je sranda prave predavam 4 mesacnu 1070 *4*
      • Gratuluji :) a důvod?
        • skaven
          mam freesync monitor 2K, takze som zobral vegu, poladil som ju(undervolt+ oc) a som spokojny
          a takisto...karta bola ok, len som nebol zosobneny s drivermi..pri kazdej novej verzii vypinat telemetry a hladat kde je co(som stary amdckar)
      • Jeeezis to je sranda :D a nikdo ji s tak mizernym chladicem nechce? Sniz cenu..
        • skaven
          nj, strasny chladic, v diskusii vedla tvoje alterego rozmysla o 1060 armor, ihned mu vycisti zaludok :)
          ...a som zvedavy, ci 1070 pojdu dole(vela ludi na to caka) ale ked cena 1070ti zacina na 470€...tak tomu velmi neverim..mozno symbolickych 10-20€ ano, ale to je max.
        • TheGGG
          1070 mají perfektní chlazení, nikdy nejde nad 68 stupňů
    • U nejnovějších her na plné detaily ve full hd se kolikrát zapotí i 1080, takže tak.
  • 70ti jsou jen "zmetkove" 80tkove cipy, nic vic. Clanek o nicem.
  • frag.ment
    S tím Playerunknown’s Battlegrounds bych byl opatrnější, protože ta hra zatím neviděla optimalizaci ani z rychlíku. Dobrá grafická karta je jen jedna z věcí, co je třeba, aby to pořádně jelo. Bez SSD disku, pořádného procesoru a 16GB ram je s tím trápení. Kdo uvažuje nad pořízením PUPG, tak bych raději počkal na finální verzi, jestli s tím něco provedou (slibují, že jo, ale já BH moc nevěřím). A ta cena grafiky je celkem dost vysoko, kupoval jsem v létě MSI 1080 Gaming+ (1860MHz, 8GB na 11Gbps) za 15500.
  • No tak to je fajn že za 13 tyček nebude mít velké problémy.
    A kolik stojí žádné malé problémy a hlavně za kolik jsou vůbec žádné problémy?
    • Žádné problémy? Vím, že hromada lidí to nerada slyší, ale bohužel odpověď je: konzole.
      • Tak určitě. Konzole nemají dropy pod 30 fps a hry nikdy nepadaj.
        • Moje PS4Pro nic z toho co popisuješ nezná.
          • PS4Pro je jediná konzole na trhu? Ne, počkej. Zapomněl sem, že už i konzole se musí updradovat, pokud chceš "nemít problém".
          • haha pán jedl vtipnou kaši
          • Takže ne jakákoliv konzole, ale jen PS4pro? Já mám základní ps4 a sice na ni hraju minimálně (primárně hraju na PC), ale propady fps jsem si užil vícekrát a už mi i 2x úplně zatuhla a musel jsem ji natvrdo restartovat.
            Holt je to jen custom PC v krabici :)
      • Proč bohužel? Tahle karta je parádní, nicméně si počkám až na řadu 11xx asi na 1170, nicméně naprosto chápu že si za ty stejné peníze někdo radši koupí ps4/switch/xbox a ještě mu zbude na hry. Zrovna minulý víkend jsem řešil problém s kompem kdy mi ani nenaběhnul, po restartu biosu naběhnul ale nechytla se klávesnice, nakonec pomohlo odpojit kabely od disků, dostal jsem se do biosu, nic jsem neuložil opustil bios a od té doby funguje, u konzolí jsem podobnou situaci nikdy nezažil a chápu že lidi si chtějí zahrát a ne řešit tyhle "překvapení"
        • uživatele Xboxu by mohli vyprácět o Red Ring of Death, mě zase u PSka odešla mechanika, vždycky se může něco p*dělat. Jinak je dobře, že nabízejí výrobky dle kupní síly zákazníka, to je v pořádku, všichni taky nechtějí jezdit v levných autech
      • No nevím jestli konzole znamená žádné problémy, ale do ceny téhle grafárny se vleze a to je co říct
  • člověk si koupí gtx1070 a za rok už je to zastaralé a vychází gtx1070ti... hodně smutné. Klika vývojářů her a karet jede na plné obrátky, aby nasytila svůj buržoázní kapitalistický chřtán západních vykořisťovatelů... hry vychází neoptimalizované, aby lidi kupovali nové a nové karty a zrůdná kola drtící těla proletariátu se mohla dál točit... *16* *16* *16*
    • Proč je GTX 1070 zastaralá ? vždyť na ni budeš hrát ještě dost dlouho a prakticky max detaily,
      a nebo si se chtěl pochlubit že máš 1070 ? :))

      PC hraní byl vždy drahý koníček, a vždy i bude, ono pro mně osobně je horší to co se děje s hrami,
      15 až 17 stovek za PC hru,, to je problém a to zabije herní průmysl, ono se to vlastně i děje,
      proto je prakticky skoro každá druha hra masivní online,, aby člověku co nejdéle vydržela,,

      kdo jen tak vyplázne za nějaký Evil Within 2 +- 12 stovek ? a to ještě nepočítám DLC,,, prostě singl hra na pár hodin zábavy,,,
      • Spoustu her na max 1070 ve fhd nezvládne
        • Mohu se zeptat které? Vlastním starou R9 270X a Battlefield1 a Shadow of War hraji na vyšší střední detaily ve full HD uplně v pohodě (cca 50+ FPS). 1070ka musí ve full HD dávat hry v pohodě.
          • Na nejvyšší detaily se stabilními 60 fps to nedává např grw, poslední Deus ex, evil within 2,
            • Jack1947
              Erly akces ještě to je skoro všechno neoptimilizované zlo *16*
            • TheGGG
              ano, wolf, destiny 2, division, assassíni, SoW atd běží dobře, bohužel port z konzole je skoro všechno a holt nakupovat day one se občas nevyplatí
            • To jsou vsechno porty z konzoli - tam to muze byt vselijake i s 1080Ti ve SLI. Hry, ktere jsou standardne optimalizovane, tak dnes na max detaily davam ve 1440p s moji 1070 stabilne nad 60FPS. Napr. Destiny 2 okolo 100FPS, Division okolo 80FPS, Battlefield 1 okolo 140FPS myslim...

              Na 1440p GTX1070 uplne v pohode staci, pokud mas standard 60Hz monitor. O vyssim vykonu ma cenu uvazovat pouze v pripade vyssiho rozliseni, nebo pouziti monitoru s vyssi obnovovaci frekvenci.

              Navic, kdo si koupil 1070 okolo vanoc, nebo spise po, muze byt spokojen, ze cena kvuli bitcoin miningu prilis neklesla a 1080 se cenove priblizila. Pouze z tohoto cenoveho duvodu bych dnes uz asi koupil spise 1080.
            • TheGGG
              a ano, vím že ghost recon wildlands je super náročný a špatně optimalizovaný, deus ex MD užívá nějaké ty technologie u kterých devs radili je radši ani nezapínat a že evil within 2 je tak mizerná po technické stránce, že podle rozborů eurogameru s ní má problém skoro každá karta. Jasně že u některých her stačí vypnout nějakou superpokročilou fičurinu fyziku vlasů, nebo extra nasvícení a jinak se dá s gtx1070 jet na nejvyšší ve fhd, ale faktem je, že je prostě spousta her, kde s gtx1070 nestačí jen dát top detaily a nic neřešit. často je třeba snížit různé vyhlazování, jemné stíny atd. nebo nechat nvidia experience aby nastavilo optimální detaily...
            • Jack1947
              Neboli zmrvené porty převážně s tím se nedá moc dělat.
      • Já si třeba koupil nový evil i Wolfa protože openworld online hry mě už se..u
        • Ale vždyť já taky kupuji single hry, neříkám že ne, ale kolik lidí si je koupí ? kolik lidí je ochotno dát za pár hodin srandy 12-15 stovek ? když stačí pár krát kliknou na torrentech ,,,
          • Cenu her urcuje trh. To, ze je to pro lidi jako ty drahe (nebo pro Cesko obecne), pro vyvojare nic neznamena - na to jsme prilis maly trh.

            Pokud potom nekdo pujde stahnout si to z torrentu - jeho volba. Timto chovanim ale potencialne zvysuje cenu pro vsechny ostatni, kteri si to normalne koupi. Nehlede na to, ze skoro vsechno je dnes online, takze na torrentu se toho tolik nenajde - navic zadny support, atd...
            • >firmy
            • Emilio Přesně tak pro čechy jsou hry drahé proto všechny velké skupiny jako skidrow, reloaded, 3dm, jsou české firmy že ? vzbuď se,, beztak si blbe,ček co si koupí hru maximálně jednou ročně o vánocích a hledá co nejlevnější

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit