Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    mám takový dotaz co se týče GeForce Now.
    Za jak dlouho (Průměrně) nVidia odpoví na příhlášku do Bety?
  • 65" monitor je fakt moc. A i kdyby, tak by to chtělo alespoň 6k, 4k je málo. 4k je ideálně tak mezi 34-40".
  • MalyZeli
    Nedokazu si predstavit mit tenhle "monitor" na stole pul metru od obliceje, tohle uz je trochu moc... a na vetsi dalku radsi televizu, je to levnejsi, a trochu mensi kvalita na tu dalku neni treba resit.
    • Podle mě na dva metry je to ještě v pohodě, samozřejmě pokud má člověk místo. Nikdy jsem nehrál hru na televizi z gauče, takže nevím, ale nedokážu si představit, že bych se na to plně soustředil a užíval úplně na plno.
  • Ty obrovské obrazovky jsou zcela nevhodné jako monitor. To pak člověk musí otáčet hlavou a to je nepohodlné a mít to daleko, tak se zase na tom špatně pracuje. Monitor jako monitor má prostě limit rozměru a více to je již spíše televize využitím.
    • Black_Hand
      Ber to tak, ze to vytvori cenovy tlak na rozumnejsi modely. I kdyz pochybuju, ze tohle pujde pod 25k.
      • 120hz 4k 60+palcu, HDR, Shield, Gsync... to nepude pod 25k ani v roce 2020... tohle bude stat 50-100k u nas
        • Black_Hand
          Nechtel jsem prehanet a moc spekulovat. Ale asi klidne muzeme hodit do porovnani Acer X34A Predator, ktery se az na par vyjimek dostane pod 30k a to nema HDR, ma 34 palcu a je 1440p. Takze tvuj odhad neni rozhodne mimo. Jen povazuju monitory nad 25k jako slusnou silenost :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit