Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekonečný flame... Normálny človek si pred kúpou pozrie benchmarky a zistí si čo mu najviac vyhovuje do jeho cenového limitu, flamer si kúpi (resp. rodičia kúpia) zostavu s peknou skrinkou a následne obhajuje to čo má vo vnútri, lebo to čo má on musí byť najlepšie, opak je nemožný. Radšej by ste sa mali modliť aby sa AMD dostalo z tých sračiek v ktorých je, inak si Nvidia pri ďalšej generácii kariet nahodí monopolné ceny.
    • Dnes už to není jenom o benchmarku. Protože nic neříkající čísla moc neukazují. A jestli má grafika o 10 FPS více, nebo méně při 80 FPS je opravdu jedno. Je potřeba klást velký důraz na technologie a neustálou a včasnou podporu ovladačů. AMD bylo dobrý na těžení virtuální měny ale na hraní beru kartu zelenou *3*
  • No už je to tu zase :) ..Nvidia se chlubí. Ale tak proč ne že, když na to má hardware. To od AMD už jsem několik let neslyšel žádnou chloubu. No jo no, cena není všechno *3*. Od AMD jsem dal dávno ruce pryč. Hlavně ta optimalizace a beta ovladače na několik měsíců....
    • Vojta_Ilavsky
      Jo ty ovladače mě taky se*ou. O Mantle AKA DirectX12 jsi neslyšel? :D
  • no snad to na tych 4... ehm, 3,5gb pojde ok
  • TheGGG
    Heh heh, to zas bude lehce se vlnící geraltova bradka a fps dropy jak krá*a. Tydle zeleňácký ňů ekšpírijnc známe moc dobře.
    • Jen na amd bukvicko. Nvidia featury jedou na zelenych grafikach kvalitne...
    • *13*
  • Assasins Creed Unity, Far Cry 4, Dying Light.. Všechno dělala "optimalizace" Nvidia. Prvních pár patchů se to nedalo hrát(ani na Nvidia grafárně), prosím Nvidie už dost, stačilo.

    Díky bohu za to, že GTA 5 jim na starosti nedali a šlape to parádně hned od začátku. Mít v tom prsty Nvidie, tak si ještě půl roku pořádně nezahrajem.
    • To sú také reči 15 ročných detí. BTW GTA 5 má features od NVIDIE:

      http://www.geforce.com/whats-new/guides/grand-theft-auto-v-pc-graphics-and-performance-guide

      Už prestante s týmito hlúposťami. Za optimalizácie hry je zodpovedný vývojár, nie firma, ktorá pridá nejaké efekty v externých knižniciach. Za mňa inak Dying Light bez problémov a to som ho hral vo VR režime. FC 4 netuším a o ACU snáď ani nemá zmysel hovoriť. Tá hra mala vyjsť minimálne o mesiac neskôr. BTW čo si vlastne predstavuješ pod "robením" optimalizácií? Akú prácu to podľa teba obnáša? Či sa bavím s nejakým teenegerom čo ešte nikdy nepracoval a hlavne nemá absolútne predstavu o vývoji SW?
    • Far Cry 4 a Dying Light u me v den vydani bez problemu. Gtx 780 Ghz edition. Problem bude u tebe
  • Hraju poze letecké a automobilové simy. Občas vyzkouším nějakou blbost ala FC4, GTA V. Od roku 2002 jsem měl pouze Atiny a naprostá spokojenost. Na podzim jsem koupil R9 280X a spousta problémů s takty, hlučností a spotřebou. Navíc DCS prakticky nepodporuje AMD karty. 280X jsem prodal a koupil jsem za 3000 bazarovou GTX 670 OC 4GB a neskutečně si chrochtám, absolutní ticho v max zátěži, parádní spotřeba, ve většině her jede snad líp než silnější r9 280X a po nataktování ji strčí do kapsy. Už jinou kartu než Nvidii nekoupím. Pokud se situace dramaticky neotočí
  • kdyz ne konzole vs PC, tak PC vs PC, nebo Xbox vs PS :D
    nejlepsi je stejne Ferda !!!
    ..anebo nejlepsi neexistuje, protoze je vse pomerevano pozorovatelem? to by mozna stalo za uvahu..
  • To je zase chat plnej lidí poměřující si přirození tím kdo má lepší grafiku a proč je jeho značka lepší.
    • A co jsi cekal, ze se tu budou resit rusky motorkari? Cela diskuze se vicemene drzi tématu clanku..s cim mas problém?:) A jinak, na internetu si lidi vetsinove jen premeruji prirozeni a ukazuji kdo je v cem lepsi..to bys snad uz mel vedet.
  • tak ja myslim ze každý hrac co ma trochu rozumu vi, ze lepsi hrani je na kartách od Nvidie. ja mel kartu od AMD 2x a pokazde s ni byli akorát problémy, hlavne u novych her diky dodrbanejm ovladacum.
    Chapu ze plno lidem karty od AMD vyhovuji, ale ja bych ji nebral snad ani zadarmo.
  • ty neustalí přisuny videa a informací jsou jako mučení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit