Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam ze EA nebude mit moc zajem. Jinak na ty hry muzem rovnou zapomenout neb to budou nehratelny ..... Jinak co serie Warhammer 40.000 tu vlastni Game Workshop ale THQ mneli prava na PC hry.
  • Doufam ze Saint's Row dostane Ubi . Sranda by byla, kdyby si SR vzali Rockstar kde by vedle vzdy vaznejsiho GTA jeste delali na crazy Saint's Row i kdyz SR od Rockstar by vubec nemusel byt spatny *4* .
  • Xcomik
    Já tu klepu hlavně kosu kdo odkoupí Metro jestli to bude EA tak si tu uvážu špagát doufám že by o značku spíše mohla projevit zájem Bethesda nebo 2K. Jak je totiž známo u EA se hry musí vždy vytvořit do dvou roku a podle toho ty hry pod nima taky vypadaj (jako nedodělané) viz třeba Mass Effect 3. Zkrátka dobře raději bych vydavatele který studiu dá dostatečný prostor a čas na vývoj než vydavatele který to bude chrlit každé dva roky na nás a samozřejmě nezapomene další rok dodělat zpoplatněná DLC.

    Z tohohle mám já osobně největší vrásky
  • Já jsem zvědav jak to dopadne s Dark millenium. Doufam že to nestopnou páč poté co oznámili že to bude singleplayerovka a ne MMORPG mě to začalo silně zajímat
  • Mohol by Ubisoft kupit Red Faction, oni by z toho urcite spravili cosi ako Guerilla a to by som bol velmi rad.
  • XorxoxTalarius
    Muze mi nekdo vysvetlit co znamena ze budou prodavat hry po kusech? Takze kdyz dam priklad ze koupi CoH, tak ji zeberou Relicu? Nebo jak to presne bude?
    Jelikoz Relic ma spoustu her ktere miluji, tak bych prosil nekoho znaleho situace o osvetu.
    Dekuji
    • Black_Hand
      kdyz novy majitel nebude chtit, aby ho dokoncili a/nebo na to nebudou finance...
  • Black_Hand
    co treba takove "Destroy All Humans!"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit