Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoro vsecky tyhle mensi hry,jako toto,a super stardust,atd partrili na amigu ci atari st.To byli casi!amiga byla muj sen,a pak amiga 500+,1200,cd32.Nechapu,amiga se mi jako pocitac libyla,a pc se mi hnusi,to bude tim,ze ta rychlost zastaravani je nesnesitelna,sotva vyzdimou radoby jednu grafickou kartu,diky debylni optymalizaci a hups a na trhu jsou dalsi dve nove.Za pul roku stihnou vydat 4grafarny jen to fikne,je to normalni?Kdyby takhle meli delat konzole,tak vsichni zkrachujou.
    • Technologický vývoj se zpomaluje. Dokud zázračně nepřekonáme křemík a nepřijdeme na jinou technologii miniaturizace, těžko čekat nárůsty výkonu cpu/gpu/pamětí, jako tomu bylo před čtvrt stoletím.

      Ad Amiga - buďto bude každý rok X set nových komponentů od X desítek výrobců ... nebo obchodní model Commodore. Jestli ses o Amigu trochu zajímal, tak víš dobře, jak to dopadlo (Commodore odhodil mršinu, na který se pár let ještě další snažili, byť marně, přiživovat).

      P.S.: můžeš si přeci koupit konzoli a nepodporovat ten kolotoč PC komponentů :)
  • Fuj to je hnusný...
  • viacej by som uvital menej protivnikov a komplikovanjesie suboje a prostredie by mohlo byt viac prepracovane, ale co sa ja do toho staram, je to only PS4, zostanem radsej spominat na povodne, ktore mali tiez slabo spracovane suboje, je to ako porovnavat metroida a turricana..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit