Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně těžké,Japonsky těžké.Kdyby tak vyšlo TENCHU místo tohohle.
  • Ta obtiznost je v ty hre trochu prehnana, moc jsem se tam tedy nechytal a to mam za sebou i Bloodborne, ktere jsem dal v klidu.
    • Malleth
      Ze začátku rozhodně. ale je to hlavně o zvyku. Zdejší combat je o dost hlubší než v DS a BB, předevšim díky stylům a Ki pulse.

      Na druhou stranu se tu dá ale dosbře exploitovat stamina (ki) nepřátel, protože narozdíl souls her je tu vidět a nepřátelé se můžou unavit stejně jako ty.
    • Femto
      To je o zvyku, ze začátku jsem si to taky říkal, nesmíš k tomu přistupovat jako k Bloodborne, který je do značné míry hack and slash, ale více takticky pak to půjde samo. Navíc combat v Bloodborne je opravdu mistrně optimalizován, takže to jde v podstatě samo :)
  • Link, kde to stahnout?
    • https://store.playstation.com
  • Další časově omezené demo. *6*

    Jaké další výdobytky moderní doby nás v budoucnu čekají? *7*
  • kkING
    To je nejaky geralt v4.0, ktery na zadech dokaze nest celou zbrojnici ?*1*? Nevim proc, ale hridna, ktery z niceho nic z "inventare" vytahne deseti tunove kladivo, aby o par vterin pozdeji switchnul na dva obrovske obourucni mene, mi prijde daleko prirozenejsi *1*
    • much0J
      Ahá, a ty monstra jsou jak fauna z Lužických hor že? Proboha ...
  • Dark Souls s lepsi combat systemem.
    • Malleth
      Ale soudě dle alfy a bety s horším prozkoumáváním
      • Femto
        Je to bohužel tak, strašně sterilně na mě působí lokace. Je to pořád ve tmě a strašně nezajímavé lokace, combat je vskutku výborný a je i propracovaný.
        • Malleth
          Na FROM co se level designu týče zatim nemaj, ale neřek bych že je to prostředí je úplně marný. Třeba druhej level v alfě měl výbornou atmosféru a hudbu, ale nejsou zatim moc rozvětvený a na každým metru čeká nepřítel. No uvidíme snad budou v plný hře i trochu míň koncentrovaný levely, protože i tak se na to dost těšim.
  • Hmm takže dvě hodiny víkendu právě zemřeli:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit