Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmmm a nerozjela by to PS2 ? .... Ta grafika je tak povědomá ...
  • Predstavte si tuto hru v uber detailnych skinoch postav a engine Batman: Arkham Asylum. vlhky sen ze? skoda ze z toho spravili komixovu omalovavanku pre deti
    • Co furt mate proti grafice? Nejlepsi z nasledovniku, UFO Afterlight ma take barevnou grafiku s trochu komixovym nadechem a pritom je to hodne povedena hra. Uprimne mne spis zajiaji herni mechanismy nez to, jak to vypada. A jak uz tu bylo zmineno, puvodni X-Com mel na svou dobu uplne stejnou grafiku.
    • Doporucuji se mistnim haterum, kteri opet netusi ktera bije, se podivat na puvodni intro UFO: Enemy Unknown.

      https://www.youtube.com/watch?v=q0fOFXTnnlI

      Vizualizace vice nez komixova, big gun included. Zda se, ze tu vetsina nehrala puvodni UFO.
    • Budme zase uprimni a nezapominejme,ze i prvni Ufo:Enemy Unknown melo spise takovou veselou komiksovou grafiku, nez ze by to bylo nejak extra temne jako Batman.

      Hlavni bude hratelnost a indicie zatim ukazuji,ze to mozna vyslo :).
  • Video vypadá velice hezky jsem zvědav na celou hru jako celek,,
  • Ethy
    Na původním XCOMu jsem vyrostl :), dokonce si pamatuju, že mě Terror From The Deep nebavilo proto, protože tam byl jeden druh nepřítele kterej šel zabít jenom z blízka nějakou vrtačkou a to jsem jako malej neuměl moc dobře používat :D. Bylo to tak, žejo? :D

    Hlavně ať to nezkoněj, ufo hraju i dneska a rád bych se dočkal už nějakého důstojného nástupce :). Český Ufo:Aftermath bylo super ;), ale byla to dost odlišná hra :)
    • Terror mise na lodích v Terror from the depp? PEKLO!
      • presne, po 2-3 hodinach som presiel 1. palubu a ono sa otvorila dalsia paluba a mna drblo zo stolicky.
        • MrSanta
          "drblo zo stoličky" *1* slovenština je supr
          Na hru se těším velmi. Původní jsem nehrál a dneska se mi do nich už nechce. Ale tohle vypadá hodně dobře. Tenhle styl her mám rád, snad to vyjde.
    • Nie, nebolo. :) Ak teda myslíš Lobstrov (krabov), tak tí sa dali zabiť aj na dialku, akurát veľa vydržali. Vŕtačkami (vibro, thermic lance) to bolo aj na jeden krát. S ich získaním ale mohol byť problém, pretože na ich výskum bolo treba vyskúmať telo Calcinita. Ak si na nich ale nenarazil, bolo to dosť husté. Keď som to prechádzal ja, vŕtačky som tiež nemal.
      Mimochodom, nemala toto byť takticko-strategická hra ? Ešte hru neodpisujem kôli akčnejšiemu podaniu, ale zdá sa mi to tu zbytočné. Tak snáď ešte Xenonauts nesklamú.
  • Kein
    Hra se mi podle videí zatím dost líbí, ale ta komiksová grafika mi hodně vadí...snad ta hra bude tak dobrá, že to přerazí tu stylizaci.
  • Já nepatřím mezi lidi, kteří by si běžně stěžovali na prkotiny, ale HD is ON je v tomto případě opravdu směšné. Mám games.cz rád, prosím o vylepěení.
  • Je to jenom muj dojem nebo vsichni ty vojaci a zbrane fakt vypadaji jako by je vymyslelo 12ti lety dite?

    Muj psany projev stoji za....
    • Já ti nevím, mě se to líbí a to mi už dvanáct nějakou tu dekádu není. Nemusí všechno vypadat reálně.
      • Mno nevim. Jsem fakt zvedavej jak to nakonec vyzni... Uz se tesim na prvni pitvu :D
    • Me se ta stylizace take nelibi. Nastesti ve hre to neni az tak do oci biijici(alespon co jsem videl videa). A u tehle hry je mi to vlastne jedno.
    • všichni ty vojaci, zbrane a zbrane

      ok *1*
  • Mam špatnou předtuchu, že to v dnešní době pos*rou. Doufám, že se nevyplní.
    • Z toho co jsem viděl se toho zas tak nebojím,navíc Fireaxis je opravdu zárukou kvality
      • No to tedy nevim. Jejich hry nejsou zase az takove perly. Oni nedelali jen Civilizace(a i ty maji svou nejvetsi slavu za sebou) a ten zbytek? Stoji to vubec za rec? A to uz nemluvim o tom,ze treba BIOWARE a Blizzard taky ''kdysi'' delali dobre hry. Kdysi....
        Ale doufam a snazim se verit *2*
        • Tak Bioware a Blizzard dělají stále dobré hry,alespoň dle mne. A Civ V považuji v mnoha ohledech za nejlepší díl série
          • Civ V je dobra hra. Kdyby vysel jenom tenhle dil,tak reknu Bozska hra. Ale v podstate jsou rozdily jen minimalni. Nejak me uz nebavi hrat 5x to same,trosku zjednodusene s vylepsenou grafikou. To budou do konce zivota delat jen Civilizaci s minimalnimi upravami?
            Ale to uz je debata o necem jinem...
            • Civ 5 ma tragickou, ale opravdu tragickou AI ktrea tu hru neskutecne srazi.
    • Presne. Ten posledni odstavec v clanku je taky na hlavu. Vlastne rika-mozna to nebude UFO,ale to nevadi. Boze ,boze...
      A mimochodem x-com setie nikdy nebyla zase nijak moc hardcore. Nevim kde jste na to prisli.
      • Hardcore z dnesniho uhly pohledu. Turn based? Statistiky? Nutnost zapojit mozek? To uz se dneska prece nenosi a tudiz cokoliv co toto vyzaduje je hardcore. Bohuzel :-(
        Jinak ja se na novy X-Com tesim. Zatim jsem nevidel a necetl nic, co by naznacovalo, ze to po*erou.
  • At uz to vyjde! i kdyz spis by se hodilo: At to splni ocekavani! :-) Ja osobne cekam kvalitni singl
    ,jen at to neupadne do serie nudnejch nekvalitne generovanejch misi bez obsahu.Bez generovanyho prostredi pro maly mise se hra asi neobejde ale doufam v kvalitu.
    • Cilem misi v X-Com serii vzdy bylo zajmout/zabit nove cizaky a ziskat dalsi cizackou vybavu pro vyzkum a pokrok ve hre. Takze vsechny mise mely svuj cil. Vazne si nevzpominam na zadny smysluplny pribeh k misim.
      • no pribeh k misim sem zrovna nemyslel, asi sem to blbe napsal, jen bych nerad aby se to zvrhlo jako v ufo aftermath kdy proste to prostredi bylo pozdejc uz tak neuveritelne nesmyslne rozhazeny a okoukany abych rek pravdu i nezabavny ze me po pulce hry uz tak netahlo.I kdyz sem to dohral a nasledujici dily byly lepsi tak mi to fakt vadilo.
        • Pokud vim,tak ceske UFA se nikdy nevydavaly za remake x-com serie. Pouze se u nich inspirovaly. Ale mas pravdu. Ja jsem zadny dil nedohral,protoze v pulce to zacalo byt tak otravne az hanba. Zato X-Com hraji dodnes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit