Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *2* *15* *3* *4* *6* *12* *10* *16*
  • MC sem kupoval za 10 zbrdlu ... kdyz sem ho pak chtel jeste calnou kamosovi, a zjistil ze stoji vic nez dvojnasobek, poslal sem ho na tpb (sak to stejne patri M$ a ti prohlasili, ze jim pirati nevadi, takze je to i ofiko zcela koser) ... davat skorem totez za kupu odpadu? lol ...
  • Kr.Pa
    Eh, ty doby kdy stál MC 350 Kč a hrát jej ještě nebylo "cool".
  • no koupil sem tehdy lootbox s batmanem, nebudu moc komentovat, ten clovek ocividne na to nema prachy, ale chce to delat (mimochodem, do ted je na webu jako "minuly lootboxy" jen walking dead).

    fandim mu, ale uz penize posilat nebudu ;) puvodne sem chtel predplatit, ale z pravidelnyho zasilani se poslali za 8 mesicu jen 2 ? no, nebudu to hanit, preju mu, aby se mu to rozjelo, nevim jestli je dobrej restart zrovna s minecraftem, ale konecne se snazi aspon pres kamose (?) o nejakou marketingovou podporu ;)
  • ... lootbox.cz aneb jak hodne draze prodat odpadky, o ktere nikdo nestoji, jednodussim lidem. *7*
    • Tak nějak, dřív by nikdo ani nechtěl zadarmo, ale poslední dobou se to nahypovalo díky *hipster* *geek* rádoby kultuře. Něco ve stylu jako dnešní mládež s rovnými kšilty co si jdou koupit další kšiltovku za 1500 protože je na tom nálepka Snowbitch a to je *hustý*

      Alě jako podnikatelský záměr chválím, prodávat draze odpadky hlupákům.
  • Já bych byl raději za krabici se překvapením a různým obsahem. Než krabici kde vím co všechno je + jedno téma. S takovou bych si mohl koupit leda tak jednu krabici ročně. To niet dobré marketing *1* Samozřejmě jsem rád, že tu něco takového je, ale raději mám prostě ten moment překvapení...
    • Dát 500 a ani nevědět co v tom je? To už to rovnou jdi hodit do automatu. *9*
  • BoB.2
    Pro boha to ještě někdo hraje?
  • Spades
    A to jakože předobjednám na rok, nebo jak to funguje?
    Protože na stránce je napsané, že dopředu vím, jen téma a přitom je tam napsané co ta krabička bude obsahovat...
    Jako kdybych si předobjednal a chodilo mi to každý měsí, tak to chápu, ale takhle je to prostě prodej dárkových blbinek, každý měsíc na jiné téma.
    • dostanes postavicku (ale nevis jakou), dostanes knizku (ale nevis jakou, jen tyhle MC maji v knihkupectvi ve 4rech variantach), atd ... pocitam ze to bude u MC stejny jako u jinych Lootboxu co byly.
    • Jako kdybych si předobjednal a chodilo mi to každý měsí, tak to chápu, ale takhle je to prostě prodej dárkových blbinek, každý měsíc na jiné téma.

      WTF?
      • Spades
        No když je to nabídka, že si to předobjednáš třeba na rok, a nevíš co tam bude, tak to má smysl.
        Ale když máš jen každý měsíc možnost koupit v krabici to, co si můžeš koupit sám a levněji, tak to jaksi postrádá smysl ne?
  • Mart9
    A je tam i ta hra?
    • nedávno jsem kupoval minecraft jako dárek za 750, takže tam být ani nemůže, tohle jsou jen dustcatchers *3*
    • nekromant33
      "Jen" merchandising, stejně jako v Loot Crate v US. Jsem docela rád, že se někdo snaží dostat to i sem, jen ta cena se mohla taky inspirovat zahraničím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit