Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte co to tam hraje za song ?.?
    • A song se jmenuje Sharp Dressed Man.
      • Díky pánové;)
    • Vousáči ZZ Top *3*
  • jendabek
    V úvodu chybí upozornění Pegi 4-
    • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ty jo reklama na hru ve které si můžete dělat co chcete , a stejně nezemřete ... a není to COD ;)
  • *1* *1* kouknete na ten moment jak natahuje ten luk, ten sip je asi gumovej ze se prodluzuje
    • MickeyMutant
      Tele*1*skopickej.
  • 15k3
    Já asi nikdy nepochopím proč je luk účinnější než nějaký samopal... K traileru: Takhle špatný trailer jsem dlouho neviděl. *11*
    • protoe je to IN je to vsude ve FarCry3 v BF3 atd. (asi si nakej vyvojar vzpomel na Ramba) *3*
  • TheStadji619
    Tuhle reklamu (nebo alespoň na jinou hru) mít v ČR tak bych se díval na TV furt :D
    • Magister_Peditum
      Třeba takováhle reklama na Prostenal, kde Vašut masakruje...."příčinu zvětšení prostaty". *15*
  • Ako v tom obleku chodi na zachod.
    • To je NANOOBLEK omfg... má tam speciální nanomateriály, které rozpouštějí jiné materiály. *3*
  • tak přesně takovou hru bych si nikdy nekoupil :-D
  • Tohle na mne pusobi jako ty vtipny videa na farcry3 s Vasem akorat ze clovek si tu hru koupi a vono tam pak z toho neni vubec nic *13*
    • To je pravda. Ale zase za ty prachy jsem dostal hodně hodin zábavy i když sem to doted nedohrál .Je tam toho hrozně moc a hodně úkolů se furt opakuje.Dám si párměsíční pauzu aby mě to zas bavilo jak předtím ;)
      • no mne FC3 zklamal nejdriv jsem si pocvaloval ze tam neni nejakej nesmyslnej respawn a jakmile nepratele vycistis uz se tam neobjevi jenze kdyz jsem to dohral achtel si splnit vsechyn achievementy zjistil jsem ze nemuzu odemknout ziskani dovednosti jednoduse protoze u jedne byl pozadavek osvobodit zakladnu bez odhaleni 2x a ja to udelal jen jednou jenze co s tim kdyz tam uz zadny zakladny nejsou *1* *10* a to je kamen urazu te hry nakonec po prazdnem ostrove muzes zbirat akorat tak bedny a kytky a za nasbirane penize si kopis hromadu naboji ale nemas je po kom vystrelit *10*
  • Sice nepatřím do mainstream skupiny ,ale tohle je zatím nejlepší trailer na Crysis 3 - bohužel :D
    • To dělá ta nadsázka, z čehož vyplývá, že kdyby se celý Crysis 3 nebral tak vážně, byla by to mnohem lepší a zábavnější hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit