Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro někoho kdo miluje Assassins Creed serii,pořádny bitky ze středověku a masakrální bitvy s mema popřípade mušketa co stří po jednom a minimalne 10vs10 je to to nejlepší co mohli udělat. A v podání AC kde jsou ty itvi už jen jeden na jednoho špica... klobou dolu pokud to bude tak dobry jak to tu vypadá :)
  • Tak uvidime. Ono jako vyvojar si moc nevyberes. Kdyby tam zadne novinky nepridali, tak jim bude vynadano ze nic nemeni. Take si myslim ze to nebude zase tak klicove ... nejspis bude par misi v hlavni dejove linii, kdy si budete tenhle TD muset zahrat, ale vidim to jako pridani Bratrstva. Dalo vam to dalsi vec kterou muzete delat, ale nikdo vas k ni nenutil
  • SirArag
    V Assassin's Creed je jedním z prvků hratelnosti právě přelézání překážek. Tak proč vojáci do těch barikád mlátí? :)
    A proč ty palcáty nebo co to je drží nad hlavou jak slunečník? A ještě k tomu všichni v řadě.

    Taktika se dá vymyslet i jinak, ale proč ne. Zkusím to tak i tak a třeba mně to nakonec bude bavit.
  • Jams
    Na tohle jsem se těšil. Zdá se mi ale, že Tower Defense se do AC zrovna nehodí. Uvidíme co z toho vyleze. Mimochodem s tím "přezdobováním" vojáků plně souhlasím. Proč ne, sem tam nějaká ozdobička vypadá dobře, ale tohle je slušně kýčovité.
  • zda sa mi ze to uz trochu prehanaju ,ale nechajme sa prekvapit. taktiez sa mi nehodi ten hlas mohli ho trochu zmenit , zda sa mi strasne mladicky
    • Ja jsem prave rad ze nechavaji puvodniho Eziova dabera. Bylo by to asi trochu divne kdyby ho v kazde hre daboval nekdo jiny. Ber to tak, ze treba z pohledu Animu to tak funguje, ze Animus proste nechava jeden standartni hlas postavy (coz by ale nevysvetlovalo proc Altairuv hlas prosel tak vyraznou promenou).
      • Jazz
        Protože je to V2 ?
        Za Altaira jsi hrál v 1čce v Animu V1, teď jseš ve V2 a ta přizpůsobuje hlasy nebo co, ve hře o tom mluvěj.
  • Amylee.Anderson
    Pokud to nebude na úkor příběhu, tak mi to je jedno.
  • Hairy_Ass
    Už v AC2, ale teď už hodně se mi zdá, že ty vojáci jsou nějaký moc přezdobený. Jasně, Osmani měli pestrobarevný oděvy, ale tohle vojáci v maskách, a v kdoví v čem dalším, jsou (alespoň pro mě) jako pěst na oko, a to nemluvím o naprosto stejných animacích (trochu mi to připomnělo bitvy v TW, poslední díly mi dokonce v tomhle přijdou lepší). No, nevím, moc mě to neoslnilo. Ale alespoň to bude něco nového.
  • RAAM
    tak to bude bomba ale zda se my ze je tam o neco horsi grafika nez treba ve 2 ale i tak krasny cejtim tam tu atmosferu z 1 coz je super
  • Vypadá to pěkne.A nevíte jestli bude v Istanbulu i Modrá mešita?
    • Hairy_Ass
      Stačilo se podívat na wikipedii, kde píšou, že byla postavena v roce 1616, takže asi nebude. *3*
  • Indy
    Zdá se mi to nebo se té animace zhoršily od AC2 ?:D
    • Ono to asi bude tim, ze je to video z X360.
    • Také si myslím ! Už ani v AC brot. to nebylo ono ale zas věřím že AC 3 bude pecka ! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit