Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krunoslav
    me zase napadá, že budoucnost kinectu spočívá v erotice..hráč bude před ním pohybovat pánví a může si nastavit s jakou postavičkou chce souložit..v japonsku by se to určitě chytlo:D
    • bmarg
      Trošku nedomyšlené co jsi napsal. A k čemu mi to bude, když budu hejbat pánví ve vzduchoprázdnu? Ty jsi takhle někdy dosáhl vyvrcholení? Tak to jsi dobrej.. a nevím, docela bych nevěřil tomu že to ta kamera snímá jen do hry :-) Takže tady by to byl jedině krok zpátky. Ale zase ovladač MOVE by nemusel být v tomto směru špatnej pro dívky, trénink mužské mas. nebo jeho tvar si myslím že pro ně bude "pasovat" dobře :-))
  • Hodně vtipná novinka. Tenhle "pohyb" co dělá Marcus ve hře je vždy automatický, když dostává nějaký informace od Anyi. A nevím proč by zrovna tohle měl hráč dělat a hlavně divný, když by to mělo být on rail.
    • Spades
      Co ty vis. Treba se vzdycky zahlasi vysilackou a dokud to neudela, tak nebude hra pokracovat :D:D:D
      BTW ano uje to fake jak brno :D A taky neuveritelna blbost :D:D:D
  • jo a než vytáhnete finance - klávesnice 800-1000, kvalitní myš 1000+, podložka 300-400 + věci, kde nemám cenový přehled jako gamepady, joystik (tyjo, tohle slovo jsem nenapsal od dob commodore 64 a ani nevím, jak se vlastně píše:D), volat - to taky bude nějaký ten litřík z kapsy ven.. tyhle všechny věci by teda kinect měl nahradit, takže by něco takového bylo podle mě realizovatelné za rozumnou cenu
  • já to říkal, že přijde doba, kdy nebude muset hřáč ani ve hrách chodit.. a hle..pohyb by vyřešilo něco na principu běžeckého pásu, aneb simple is better
  • imho fake :)
  • Nevím proč, ale ta informace mi nepřijde moc důvěryhodná. Jako parodie dobrý, ale je to tak absurdní, že to nemůže nikdo brát vážně. Vždyť ten týpek je kdesi v kanclu na chodbě. Pochybuju že tam má i kinect.
    • bmarg
      Kinect je všude! I tvůj osud řídí Kinect... Počátek Matrixu taky byl jen prvotní binární kod, pak roboti a jejich systém smýšlení a pak.. všechno :-)
  • bmarg
    Takže když se zrovna budu škrábat na "balonech" tak herní postava bude dělat to samé? :-)) V kinektu je budoucnost :-))
    • :D:D
    • Urug
      V případě Duka bych se vůbec nedivil :D ... a teď mě tak napadá, že tam se můžeš aj vymočit...
      • bmarg
        To zní dobře! Dost dobře! Akorát bych tejtim systémem měl zachvilku pomočenou, nebo jinak sprzněnou obrazovku, případně samotný kinect... takže tudy asi ne :-)
  • LoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL
    • zase tak vtipný to určitě není...
      • ja tam v tom loooo....l vidim slzy ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit