Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno nevim ... me tyhle oznamovani neceho, co mozna nekdy nekde ... a pak z toho stejne bude prd... Spis mi to prijde tak, ze "pustime udicku a uvidime kolik lidi se chytne". Kdyz bude ohlas dostatecnej, zacne se zvazovat, ze se neco zmasti, kdyz ne ...
    • A na tom je špatného co? Určitě je mi tohle sympatičtější, než postup GPG kteří nezkoumali nic a nahodili celkem nezajímavý projekt na KS nebo postup Biowaru, kteří se nezajímali a utratili nehorázné peníze za TOR, který si zas tak dobře nevede, pokud vím.
  • Chci něco jako kotor I, Kotor II od obsidianu mě moc nezaujal, dohral sem ho sice 3x :D ale Kotor I sem dohral asi 10x *14* jak sem si jendou někde četl Obsidian neni zrvona moc záruka kvality....
    p.s. Ať další KOROT III udělá BioWare
  • chcem JEDI KNIGHT 4!!!! hned OMG! *16* *16* *16*
    • Walldstein
      Mluv za sebe...Já chci KOTOR III..Jedi Knight mi stačí Jedi Academy nebo Outcast + modifikace...
    • Magister_Peditum
      Nainstaluj si Jedi Outcast a ikonu na ploše přejmenuj na Jedi Knight 4. *15*
  • Ví někdo co se stalo s prjektem Star Wars 1313?
    • Stále se na něm pracuje. Tipuji, že bližší info se dostaví po oficiálním oznámení nových konzolí.
      • Walldstein
        buď a nebo na letošní E3...
  • Když jsem si tuhle zprávu přečetl, dostal jsem husí kůži. KotOR II mi připadá jako hra z úplně jinhého světa, něž který dnes znám. Tam jsem tenkrát na rozdíl od všech těch Mass Effectů ještě (dlouho) přemýšlel, co Kreie (na ty její úžasně napsané věty) odpovím*4*

    K debatům vespod:
    KotOR - spíš takový Baldur's Gate
    KotOR II - spíš takový Planescape: Torment

    *1*

    Já rád oba, a snad právě proto, že se od sebe velmi liší a nabízí rozdílný zážitek.
    • Kotor 1 a Kotor 2 sa od seba velmi lisia????????????? To snad nemyslis vazne. Ved okrem rozdielneho pribehu je v tych hrach do bodky vsetko rovnake. Ano pribeh je dost iny, ale inac je tam uplne rovnaka grafika, rovnaky styl konverzacie, rovnake zadavanie a plnenie uloh, rovnake zbieranie predmetov, rovnake levelovanie, rovnake light/dark side rozhodnutia vsetko fici do podrobna uplne rovnako a na rovnakych zakladoch......
      • USER47
        Grafika a herní mechaniky jsou shodný, ale jinak se jedná o dost odlišný hry.
        • Vrook
          Tak pokud za herní mechaniky považuješ v podstatě téměř všechno, kromě příběhu a atmosféry, tak máš pravdu. Což ale znamená, že jsou si ty hry právě dost podobný. Kór když na druhym dílu dělalo jiný studio (maximálně za nějakýho dozoru BW co se týče lore).
    • Viktor_H
      To je dobrá analogie! Souhlas.

      BTW, Já mám často hroznou chuť dát si je znova, ale už mě tam tak nějak nemá co překvapit. Fakt bych celou výplatu za HD remaky...
    • Bohuzel KOTOR 2 byl bestialne nedodelany, coz ve finale dost srazelo celkovy dojem (aspon pro mne).
      Ale jinak jo, KOTOR 3 bych si dal a bohuzel jsem nakonec musel dat zapravdu tem, co nadavaji na mmorpg SW:TOR a misto toho volali po dalsim Kotoru.
      Verim,ze KOTOR3 by byl daleko lepsim tahem.
      • jj konec kotoru2 byl docela vysmech, tam chybely cele casti hry
  • ale zase kdyz se nad tim zamyslim a dam pric to sekani alpfa protokolu tak to nebyla spatna hra zase at se do nich nenavazim melo to dobry pribeh coz o kotoru 2 :( rict nemuzui
  • lepsi byla jednicka kotota dvojku obsi, podle me znicili 1 sem dohral 1000 ale 2 jen jednou ostatni hry od nich byly nepovedene alpfa protocol se sekal nesel na pc hrat pokud ste si neporidili armadu patchu jestli budou delat star wars tak prestanu bejt fanouskem fuseri nic jineho
    • jj ale pravdive
    • Vrook
      Sranda jak je možný do tří řádků v internetový diskuzi napsat něco, co je utrpení číst. Myslim tim hlavně po jazykový stránce. (ale nejen)
      • je chtel jsem vyjadrit svuj nazor nevedel jsem ze to tu je buzer plac kde se kontroluji chyby setrim cas :D a z pravopisem si hlavu nelamu jestli vas to urazi sorry ale prosel jsem od obsidianu hodne her Zlatej bioware
        • kubi-wan
          Tady nejde o kontrolování chyb, ale o skutečnou námahu přelouskat tvůj text... kterej popravdě za tu námahu nestál...
  • Black_Hand
    hmm, maximalne bych rad zakladal kult krei, jinak si tezko dokazu predstavit co bych delal. uvidime co vymysli, precijenom kdo ma delat pribeh kdyz ne obsidian.
  • Magister_Peditum
    Jinak SW od Obsidianu bych klidně bral. *3*
    • Pethulla
      tady půjdu proti proudu. Od Obsidianu bych si dal pokračování čehokoliv KROMÉ KOTORu.
      • Třeba se jim napodruhé povede. KotOR2 mě taky po výborné jedničce (od BioWare) zklamal - a to hodně (nedodělanost, nesympatické charaktery, naprosto iracionální jednání většiny aktérů - snad jedině Kreino chování bylo dobře odůvodněné, nevěrohodná hlavní zápletka a mohl bych pokračovat...). Tím hře neupírám několik naprosto skvělých, extrémně atmosférických pasáží - ale pár nezapomenutelných momentů tu hru jako celek prostě nezachránilo.
      • Magister_Peditum
        Vždyť oni další KotOR dělat nechtějí. Jen nějakou hru mezi ep. III a IV.
      • Zde budu souhlasit. Obsidian mám rád, ale na postu nejlepší hry všech dob u mě jednoznačně trůní Kotor I. Ať byla dvojka dobrá jak chtěla na jedničku po atmosféře a příběhové stránce neměla.

        Uzavřít příběh KOTORu by proto měli v Bioware (a to i po té spoustě průserů co poslední dobou vyvádí). A to samozřejmně zcela mimo MMO žánr.

        Jinak samozřejmně SW hru od obsidianu vítám. New Vegas v mnohém překonal Fallout 3.
        • Zayl
          Ne v Bioware by opravdu příběh Kotoru zakončovat neměli. Tohle Bioware má šanci dokázat že na to má DA 3 a tím získat ztracený kredit. Do té doby můžou zůstat tím co právě jsou - buzzword patřící EA.
          • Viktor_H
            Příběh KOTORu kanonicky pokračuje TORem, tzn. ať už by dělal na potenciální trojce kdokoliv, musí kvůli kontinuitě respektovat i TOR. A tam mám samozřejmě tendence věřit spíše původnímu tvůrci. Obsidian by byl ale bez debat moje volba číslo 2.
            • Vrook
              Tak třetí KOTOR by vůbec nemusel souviset s příběhem předchozích dílů (Revan a Exile). Mohli by to zasadit třeba do období Darth Banea, nebo vymyslet úplně novej příběh z Old Republic. Ale je fakt, že by to v tom případě museli napsat hodně kvalitní, při nejlepšim ty stejný, scenáristi.
  • Škoda že značku nedrží Blizzard, to by panečku bylo MMO nebo ARPG ala Diablo, jenže to jsou nesplnitelné sny :(
    • TheGGG
      Souhlasím, taky jsem si vždycky říkal proč neudělat ze Star Wars barevnou patlaninu s postavičkami co budou mít obrovské hlavy a utrápené výrazy
      • Take 2 hry by som uz asi nezniesol.. vid KOTOR MMO
    • len by som ta chcel opravit, ze *nastastie blizzard nedrzi znacku - fly away

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit