Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panda je zcela jiste lepsi nez Cata
    1. 80% questu je prines, dones, zabij 10, 20, 30 ... toho tamtoho je to porad dokola totez. Netradicni a zabavne Q aby clovek napocital na prstech jedne ruky.

    2. A na 90 ten tupej grind v podobe Daily Questu a farmeni reputace to je nefalsovany hnus, tohle soudruzi z Blizzardu nedali

    Celkove bych tento datadisk v soucastne chvili zhodnotil tak 6/10 vice ani omylem.
    • Vegen
      A pak tu máme druhou stranu hráčů, kteří nadávali na jednoduchost získání reputací a absence odměny za pracovitost :D Vždy bude jedna polovina smutná :D
      • Ono je to spatne z obou pohledu. Meli pravdu ze to bylo jednoduchy, ale resit to tim ze neco protahnu aby to trvalo dyl? To pak bude akorat otravny a ne vyzva.
        Ta odmena za pracovitost musi taky korespondovat s tim, kolik hodin jsem do toho nacpal. Jestli mam farmit 10 hodin repku na jeden entry lvl epic, kterej po prvnim progressnutym raidu stejne vymenim, tak na to tezce dlabu.
  • Tak já si tu zase dovolím hodit jeden komentář k tématu... s dovolením těch, co tu nemají co říct.

    Pokud se nebude dít, že s novými patchi jen tak přibudou na mapě takové "spoiler" úkoly ještě před tím, že ti co nemají ještě datadisk a nebo max lvl uvidí co by měli až po splnění určitého úkolu, pak to není špatné, ale jako trochu blbost podle mě tak z kraje větší patch o.O

    Ta PvE arena vypadá dobře. Být tam nějaký boss z levlu 25 na max možném, se svýma schopnostma a tak by bylo hodně cool. Ikdyž možná trochu nelogické ale co :D Ikdyž je stejně lepší si je všechny projít odznovu než je potkat v aréně.
    No a ti peti nakonec nezní tak špatně s tímhle "vylepšením" .

    A teď to špatné: trochu už to přeháníte... přehled týdenních událostí a informací z WoWfanu byl fajn, ale Ctrl+C a Ctrl+V je ubohost! FU games.cz... nebo eleblablabla ! *16*
  • WOW Žije !
  • Kdybyste tak místo hraní WoW dělali domácí úkoly...
    • A nebo rozšiřovali genofond *15*
      • genki.sudo
        Ja nechápem ako je možné, že príspevok hore je 'oplusovaný', zatiaľ čo tento nie.. Však to je na 'jednu nôtu' !!! ;D
        • To je jednoduché. Druhý předpokládá jistou základní vzdělanost čtenáře, zatímco ten první nikoliv. Internetová diskuse. :)
  • Komentare su bohuzial stale viac a viac hra menom world od trollcrat a world of hatecraft. Sorry ludia, ale je to tak.
    • walltar
      Já sem nikdy tuhle nenávist k wowku nepochopil .... mě třeba wowko nebavilo tak jsem ho nehrál, ale že bych měl potřebu otravovat s tím lidi .... to je jak ta nenávist vůči applu kde jedno stádo ovcí nadává druhému stádu ovcí, že jsou ovce.
      • Mě třeba WoW bavilo, pak přišel Cataclysm a já neměl prachy na koupi, tak jsem s tím skončil... ale vracet se mi moc nechce... přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi odcházim... takže asi tak. *1*
      • V tomhle případě to ale vypadá že wow otravuje lidi. :-P
        • walltar
          jak tě článek, na který ani nemusíš kliknout otravuje? .... Prostě jak vidíš pandu s kloboukem který vypadá, že ho vyhrabala z kontejneru tak si ho nevšímáš.
  • Ježiši, zase se tu ukáže odpad diskuzí na games, paráda, skočím si pro popcorn. Baví mě sledovat ty cápky, co musí sdělit svoje poslání o pohrdání něčím, kde si musí každej týden poplakat.
  • Kronoss1
    A zase tu máme pravidelnou reklamu na stránku WoWFan a World of Warcraft. Sice neznáme všechny informace o nové záplatě, ale to nám nebrání to sem hodit.

    Už je to fakt dost ubohý. Už sem ti kraviny o WoWku nedávejte. Když už, tak alespoň relevantní informace a bez reklamy na WoWFan. Díky.
    • Veskoslav
      Každý týden vím, že tu opět budeš držkovat. Každý týden se najde někdo slušnější, kdo ti vysvětlí, že Games a Wowfan spolu spolupracují a já je za to obdivuji, že mají takovou trpělivsot ti každý týden napsat, proč tu je článek o WoW. Já ti napíšu jenom to, že jsi dementní hater s IQ nižší než počet písmenek ve tvém nicku, co doteď nepochopil věc, kdy mu i redakční tým odpovídal, proč je zde každý týden článek o WoW. Ale je pravda, že s takovým IQ to možná pochopíš někdy příští rok.
      • Kronoss1
        A tak to jsem rád, že mi to pan inteligent všechno vysvětlil. To víš, já se svým IQ 5 se s tebou nemůžu vůbec poměřovat, to je prostě fakt. Akorát, že si nevybavuji, že by mi někdo předtím, nedej bože z redakce, psal, že mají nějaké partnerství (možná jednou, ale určitě ne redakce). A určitě to tady lidi nepíší každý týden. A je mi jedno, že mají partnerství. Mně se jenom nelíbí, že se tu dává každý týden publikuje většinou nesmyslný článek o jedné hře. Jo, kdyby tu každý týden bylo okénko do MMO světa, kde si přečteme něco i o jiných MMO, tak to je jiná. To se tu bohužel neodehrává. Já vím, že vás se*u, bohužel vás budu s*át ještě hodně dlouho.
        • Veskoslav
          Srátt dlouho?:) No ono existuje něco jako blokace a pak blokace IP, takže myslím, že srátt dlouho asi sotva;) Ono je to spíše na redakci, že Tě toleruje.
          • Trol.diskuzni
            Proxy a anonymizéry ti nic neříkají? Nebo si snad myslíš, že právě teď na tebe reaguji ze své IP adresy?
            • Danny_TheSavior_Vavra
              A to má být nějaký problém?
            • Veskoslav
              Říkají A? Není nic snažšího než mazat toho člověka podle nicku. Nic snažšího.
          • Kronoss1
            Aby ses nedivil. Taky se ale můžu divit i já.
            • Ataker
              Já vůbec nevěřím tomu co píšeš :) spíš naopak, že si náruživý hráč World of Warcraftu, ale připadá mi, že se až moc stydíš za svou neschopnost ve hře.
        • zdeeneek
          Zrovna ja jsem ti myslim minulej tyden v reakci na tvuj prispevek o Gamefanatics psal. Ale je to asi uplne zbyrecny, protoze ty tady budes porad dokola kafrat ty svoje nesmysly ...
          • Kronoss1
            Myslíš předtím nebo potom co zrušili diskuzi?
        • Cahir
          Malej pinďour?
          • Trol.diskuzni
            Čekal bych od vás víc, pane filozof...
            • Kronoss1
              Hele víš, že já už ani ne?
    • zdeeneek
      Ubohy jsou tady jen tvoje komentare pod clankama o wow. Ses fakt tak natvrdlej nebo pomale chapes? Wowfan a games spolupracuji v ramci programu Gamefanatics, takze se tu jejich clanky budou objevovat pravidelne.
      • Kronoss1
        Tak to tu budu pravidelně držkovat, z čehož jste všichni velice odvázáni.
        • Cahir
          Captain Obvious!
      • Cahir
        Tomuhle člověku nemá smysl pokoušet se něco vysvětlovat, pochopit argumenty je nad jeho síly.
        • Kronoss1
          Ty ses už jednou dostatečně předvedl, tak si radši zameť před vlastním prahem.
      • jak jsem napsal dole, někdo nemá inteligenci na to pochopit systém *15* A pokdu jo pak... you have been trolled! *1* (joke)
    • PepinoPodrazka
      Se poser, blbe. Mají s WoWFanem normální partnerství. Tak a co, vychází jeden článek týdně v rámci WoWFanu... jenom nějací SWtOR hráči jako ty to nemůžou unýst.
    • Někdo z wowfanu ti znásilnil matku nebo co? Jinak nechápu, proč se musíš tolik angažovat, navíc očividně bez účinku, takže by ses měl přesto konečně přenést a nechat minulost minulostí…
    • Cahir
      Jistota článků z WoWfanu se skoro rovná jistotě, že sem zase nakráčíš a budeš držkovat.

      Nemáš zač (ne vážně, opravdu nemáš...).
      • Kronoss1
        Máš pravdu.
  • Piggsy
    Už zase WoW? Doufám, že těch pačů nebude ještě padesát. *7* Osobně si raději zajdu s kámošema do hospody a společně zapaříme World of Chlastcraft. *2*
    • Kronoss1
      Prostě se tu bude publikovat každý prd o WoW, musíme si na to zvyknout.
      • Hold lidé jsou dnes moc hloupí na to, aby si všimli základních prvků/pravidel systému. *7* *6*
        • Kronoss1
          Matrix!
  • Mohl by mi prosím nějaký aktivní hráč říci, jaký dojem má z Pandy? Drží si to alespoň částečně pořád atmosféru světa Warcraft? *4*
    • Questování je docela sranda, nevyhneš se sice přines/odnes/zabij, ale je tam i spousta zajímavých věcí. Pokud zvládáš angličtinu, určitě pročítej questy, je vidět, že si na tom dali záležet, naopak "grindeři", kteří questy prolétli stylem "click click click", budou zklamaní, protože "je to to samé". Pokud ale např. sleduješ linku Chena Stormstouta, dýchá z toho příjemná asijská nálada (Chen mi hrozně připomněl Iroha (Zukův strýc) ze seriálu Avatar, pokud znáš). Poslední zóny zvážňují a je to zase válka a válka (a přines/zabij atd.), ale jako build-up k dungeonům a raidům je to zajímavá záležitost. Život na devadesátce je složitý, protože nebudeš vědět, co dřív. Pokud nespěcháš, uděláš si pár daily questů (každý level reputace u dané frakce přidá další), zajdeš pár dungenů, které mají konečně příjemnou délku (ani málo ani moc) a zajímavé prostředí a zabavíš se na pár desítek hodin. Pro lidi, kteří chtějí chodit raidy, je program mnohem přimočařejší, najít si epické předměty za reputaci, najít si profese, dělat poctivě dailyny a chodit dungeony, aby ses základně vybavil. Pokud jde o raidy, tak zatím se jede Mogu'shan Vaults a přestože obtížnost je různá (první boss 7 pullů, druhý asi 20, třetí 3 a čtvrtý 2, pátý bude oříšek, šestého jsem neviděl), tak fighty jsou zajímavé, jsou tu nové mechaniky a je třeba přemýšlet. Ve skrze jsou zábavnější, než celé DS dohromady. :)
      Edit: A Varian Wrynn je nový Thrall. Tentokrát je to on, kdo oroduje za mír a spojenectví (probudili se Mogu a pradávné zbraně proti nim, které získaly vlastní vůli), ale Garrosh tu válku ještě roztlačí (ačkoliv uvnitř Hordy samotné začíná být poměrně napětí, protože spousta ?lidí? s ním nesouhlasí).
    • rekl bych ze je to jako se po dovolene vratit domu vsude mi bylo dobre ale tady je nejlepe :o)
    • Aktivně jsem hrál WoW pět minut u kámoše a je to hrozná nuda, nehraj to a svůj čas radši využí k návštěvě babičky a napsání domácích úkolů.
      • thrax.14
        Hodnotíš hru po 5 minutách? Jsi trouba a ne hráč. Wow nežeru, ale hodnotit jakoukoliv hru po 5 minutách je opravdu trapný. Navíc u MMO, kdy jsi maximálně na 3 levelu = nesmysl *7*
        • Kronoss1
          Když tě to od začátku nebaví, tak do toho nechceš investovat víc času, kdyby náhodou tě to začalo po x hodinách bavit. Dobrá hra tě chytne od začátku do konce a je jedno, jestli to je MMO, RPG, FPS, RTS nebo simulátor. Já třeba u WoW nevydržím ani 2 minuty, ale každý to má jinak.
          • zdeeneek
            U hrani wowka nevydrzis ani 2 minuty. V diskuzich o nem ale travis docela hodne casu. Zvlastni zpusob - venovat se necemu co te vubec nezajima ...
            • Kronoss1
              Diskuze nejsou tak nudné jako WoWko.
        • Veskoslav
          To je GGG, trol;)
        • walltar
          No tak já sem tomu teda dal půl hodiny a dopadl sem podobně ... když člověka hra už od začátku nebaví tak nějak nemá důvod ten čas investovat. Hromada lidí zase takhle vypne eve po hodině a mě bavila od první vteřihy až do posledního kliknutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit