Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt stejně ujetý jako Octopus Girl. :)
  • davidBray
    vypadá to naprosto úžasně ujetě :D
  • Takhle nějak si představuju, že to probíhá u Jacka1947 v hlavě. *5*
    • Dnes jsi mi vykouzlil úsměv na tváři chlape *15* *15* *15* *15* to né tohleto *15* *15*
  • Takže herní principy podobné Surgeon simulatoru ... až na to že tady ovládáte jen dvě (potažmo čtyři) chapadla , grafika je příjemně cartoonová a ještě hra vypráví příběh v relativně rozsáhlých lokacích . To zní rozhodně hratelněji než ruka chirurga, kterou pohybujete a nakláníte myší a jednotlivé prsty ovládáte skrze !pět! různých tlačítek .
    No pocity vítězství a frustrace z pouhého zasunutí kazety do videa budou asi hodně podobné. Takže komu se hra líbila a kdo chce větší výzvu a troufá si na úkony omezené časem a ještě náročnějším ovládáním , tak už ví kam dál ...
  • Shenkster
    Zkusil jsem to, jedním dechem jsem to dohrál a je to fakt zábavná pecka ! Hře fandím a chci další díl !! :D
  • znáte ten pocit, když po neuvěřitelný snaze porazíte některýho z bossů v dark souls? Tak podobnej pocit je, kdy se vám něco v týhle hře povede, a ten pocit je návýkovej ještě k tomu :D ideální by bylo kdyby dovolili, aby tomu lidi dělali novej content přes steam workshop
    • WhySoSad
      Nevěřím, poražení Ornsteina a Smougha se nevyrovná nic ! :D
      • Tenhle souboj mi prisel jako jeden z tech lehcich. Ja se nejvic zdrzel u Artorias of the abyss... toho jsem s prestavkama zkousel asi tejden :D
      • pro mě byl zrovna tenhle boj docela lehkej :D teda když nepočítám new game+ kde mi smough dával hrozný čoudy
  • Pavel Dobrovský by měl dělat víc videorecenzí, byla to prča *4*
  • Škoda té herní doby, jako hříčka na jeden večer to ale funguje, i ta cena je celkem odpovídající a člověk se u toho i zasměje, takže proč ne :)
  • maros.goc
    ja nechapem tie pomerne vysoke hodnotenia tej hry...vsak grafika je hrozna, hratelnost ta hra nikdy nevidela a navyse je strasne kratka ..a este navyse to stoji takmer 15e ....steam user reviews spominaju dlzku hry na cca 90 minut
    • Hratelnost to nevidělo záměrně. Učílem té hry je naštvat uživatele který po projítí to onou částí zažije neskonalou eufórii z vítězstvý.
      • au bolí mě oči z toho tvýho vítězstvÝ
    • Hrál si to? Já ano, a musím dát autorovi zapravdu. I když je to hříčka na pár hodin, je to něco, co tady ještě nebylo. A TO se cení.

      A cena? Nad tím se nepohoršuji, protože pokud je hra dobrá, rád zaplatím.
  • vonTossis
    Takový matroš taky chci. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit