Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    a tymto si EA zaraba, ze si ticise ludi na FB kupuju somariny v simsovi, ...hral som tuto hru a aj prestal , totalna hra kde proste clovek musi mat zavislost, ked tam nepride kazdu hodinu vsetko v tej hre je zbytocne ptm a uz sa to dobehnut neda ...
    preto hram magic land , jedina hra na fb kde nemusim nikomu ziadosti posielat nemusim nikoho otravovat, hram si to sam, nemusim si za nic platit , a nepcha sa tam blbé ea a ine firmy co zobru peniaze
  • co som zazil v praci ked ficala farmerama tak brutalne na tom frcali ludia, co nikdy nehrali hry ako ich hrame my. Jeden kolega po asi dvoch tyzdnoch kupoval veci za realne peniaze, dalsi volal pocas pracovnej doby svokre (tchyne:) nech mu poleje policko a pozbiera urodu. Ja co sa hram v podstate od 8bitov som dovtedy neveril ze ludia co povazuju pocitacove hry za zabavku pre deti su schopni niecoho takeho *2*
  • dzoki
    Milujem keď tvorcovia sami znásilnujú free-to-play model viď. Battlefield Heroes *6*
  • Já jen doufám, že si co nejdřív EA tohle uvědomí a udělá z například z Warhammeru Online F2P. Tahle hra trpí neskutečným nedostatkem hráčů na nížších levelech (samozřejmě také nejenom tím), což dělá postup Tierem 2 a 3 absolutně nudným a jednotvárným. Tady by to právě F2P koncept vyřešil. Zvlastní zkušenosti vím, že třeba LOTRO nebo Star Treku to hodně pomohlo, v tom star treku konkrétně museli zprovoznit další servery:D
    • warhammer online ještě není free to play? myslím, že jsem viděl něco o free, jak to je?
      • bohužel není, free je pouze trial do 10 levelu a pouze Tier 1 Empire, co je free je WAR online: Wrath of Heroes, naprosto odpudivá pvp mlátička.... a podle vyjádření tvůrců z podzimku minulého roku se s F2P nepočítá, patrně zhoubný vliv EA, kteří raději celou hru položí, než aby to dali "zadarmo", ostatně stejný osud věštím SW: TOR
  • Ocelot
    Zatim mě žádná free-to-play nepřitáhla, ale kdyby ano byl byh asi ochoten si bčas něco pěkného koupit.
  • njn freemium hraci lamky jedny
  • Black_Hand
    no ono to neni tak jednoduche. free-to-play je to taky z toho duvodu, aby hru hralo vice hracu a ti moviti hraci se meli pred kym predvadet a nekoho, s kym mohou interagovat. pokud je v multiplayerovem titulu o hodne mene lidi, nez na kolik je dimenzovany, tak ho nakonec prestanou hrat i zkuseni hraci a to uz si to tuplem nikdo nekoupi. free-to-play dovoluje udrzovat nejakou uroven populace postavujici k zabave. napr. ve FPS jde v zasade o to, ze tem co plati se serviruji lidi na porazku, jenze na druhou stranu lidi na obycejnou porazku nepujdou, pokud budou mit dojem, ze hra neni fet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit