Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čeština HL2, ep1 i ep2 mi na Steamu funguje naprosto normálně (mám anglické prostředí Steamu). Jen je potřeba si s tím trochu pohrát *3*
    • Pokud bys mi byl ochoten poradit budu jen rad. Stahnul sem snad vse cestiny co jsou a nic... Kdyby se ti chtelo tak se prosim ozvi na ICQ 96283997 pripadne na e-mail frag.ment@seznam.cz Ja sem to resil na ruznych webwch a nikdo neporadil az na jednoho, ale k tomu je potreba HL SDK, ktere sem v zivote nevidel (ke stahnuti ho na Steamu mam). Dik.
      • Když sme u těch češtin, pořád ještě na EP 2 nejsou přeloženy titulky k vývojářským komentářům? Sem dávno četl, že na tom dělají, ale nějak se po tom slehla zem.
    • Tohle má být reakce na FragmeNT
  • Aha to je necekana zprava u Valve. Tusim ze je to teprve prvni oznameni odkladu, takze je to jen zacatek :-) Mozna v 2012 se dockame. Episodu 3 radsi uplne zazdili, u tohoto studia me uz vazne nic neprekvapi i kdyz se jim hry vzdy povedly.
    • Už je to druhý odklad. Nejdřív z tohoto podzimu na únor, teď z února na duben. Tohle studio Tě ještě překvapí hodně, to mi věř. A příjemně. A HL bude, neboj!
      • No me Valve nema cim prekvapit (mam od nich vsechny hry a ma vubec prvni originalka byl HL1), protoze jejich hry sou temer dokonale, ale bohuzel i jejich oblibene odklady a posuny vydani. No co nadelam, prave instaluju komplet OrangeBox a projedu HL2 + Ep znova. Jen me stve ta nefunkfnost cestiny po poslednich upradect Steamu.
        • Sorry za preklepy, to je tak kdyz to po sobe nectu...
          • ak by si chcel vedel by som zohnat funkcnu slovencinu
  • O dva dni později všude kromě USA...

    Kdo tyhle věci vymýšlí, musí mít v hlavě nas****. *7*
    Mnozí namlsaní neameričani místo čekání si to stáhnou a nekoupí. Otázkou je, zda po dohrání budou mít zájem následně hru ještě zaplatit.
    • Pekne si to napisal. Kym pride predaj do EU a inych kontinentov hra bude uz davno cracknuta a volne stiahnutelna. Nemam teraz na mysli hry od Valve, kedze su na steamu tak nebudu hned cracknute, ale hovorim celkovo o inych firmach. Verim tomu ze nikolko tisic hracou si hru stiahne a na kupu hned zabudne lebo ho ta hra sklame. Ako si pisal nechapem ani ja tych ludi o takomto systeme, sami sebe si skodia takymi to odkladmi.
      • Jelikož se doba změnila a nenápadná hříčka Portal u Orange Box se vyvinula v áčkový titul Portal 2, budou nepochybně "břitvy 1911" a podobné organizace v bojové pohotovosti.

        Myslím, že za ty dva dny zpoždění už bude na torrentech stovkytisíc stažení. Hromada z nich možná jen proto, že už čekání "...nemůžu vydržet".

        ---
        Osobně si počkám, až bude P2 v nějaké příjemné akci (50-75% sleva). Herní nouzí netrpím.
  • neviem sice kolko hracov xboxu a ps3 su fandami steamu/valve, stejne nepochopim ako moze niekto takto miesat pc hru s konzolovymi. ked vypustia portal2 cez steam na pc na vianoce tak sa bude urcite dobre predavat a ked mu 3 mesiace spravia akciu tak sa ich preda 3x tolko.
  • Dostal jsem chutě na half-life...
    • Já ho předevčírem znovu rozehrál a až příští týden skončím s druhou epizodou, zas nebudu mít do čeho píchnout. Mě už žádný jiný hry, teda kromě Portal 1, nebaví :-) A že jich originálních mám...
  • co takhle radsi uz konecne vydat episode three nebo HL3,portal me fakt netankuje
    • A myslíš, že někoho z nás tankuje, že tebe Portal 2 netankuje?
      • Já si jdu radši zahrát World of Tanks a všechny vás tu vytankuju. :D
    • portal 2 me sice tankuje, ale HL2:E3 bych bral vsemi deseti taky
    • Pokud tě portal "netankuje" tak sem snad ani nemusíš přispívat ne?
      Stěžuj si na nákym forku pro HF3
  • Amylee.Anderson
    Když jsem videla tu zprávu, řekla jsem "neeeee", ale pak mi docvaklo, že já bych si to na tý svý šunce nezahrála :( :D
    • Vzhledem k tomu ze hra bezi na source enginu tak by sis ji zahrala s tim enginem se daji delat veci *4*
  • Patrně se nemohou s gamepadem trefit do portálů a dodělavají auto-aiming *4*
    • Opravdu s Gamepadem ? Já s touhle věcičkou ( http://www.playcentrum.cz/default.asp?kod=478301 ) na Xkrabici hraju normálně na klávesnici s myší absolutně bez problému tak nevím co tu pořád řešíte Gamepady když jsou i jiné možnosti *7* .

      A teď k Portalu, škoda, s touhle zprávou nejsem moc spokojený, protože se na to těším už dost dlouho. No snad Valve ví co dělá.
    • NonSuch
      lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit