Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne by sa mali pozrieť na absurdné cenny svojich hier v digitálnej distribúcii cez battle.net - to, za čo ich predávajú sa už ani nedá označiť za trápne...
  • Piggsy
    Blizzard už pro mě není tak sympatický jako dřív.. na prvním místě mám bezkonkurenčně CD Projekt RED.
    • Já mám CDP taky rád, ale proč by to mělo znamenat, že už nemůžu mít rád i Blizzard?
    • Jenže pro Blizzard mluví velké ALE. Nikdy nevydali špatnou hru. O jakém studiu to můžete dnes říci? To, že se ti momentálně více líbí Witcher (mimochodem jediná skutečně úspěšná hra, co vydali, pokud to není ještě navíc jediná) není dogmatem. I když přiznávám, že by nemuseli tak cílit jen na WoWko *9*
      • Nikdy nevydali špatnou hru? Diablo, Warcraft, Starcraft - samé blbosti a ještě kopie ostatních...
        • kostejnesmrtelny
          Obvious troll is obvious.
          • Ano ano, sám jsi trol...
          • Ano a někdo ho má dokonce v ikonce, že?
            Proč nedokážete akceptovat, že někdo může mít na danou věc jiný názor?
            • To co ma kostej v avataru neni troll, ale ty by jsi si mel konecne zalozit ucet a dat si ho tam.
            • kostejnesmrtelny
              Prosimtě, ty radši vůbec nezačínej po tom včerejšku *1*, kašpárku jeden. S tebou se už do žádný debaty pouštět nehodlám, protože když ti dojdou argumenty, prostě zmizíš, a ty samý kraviny začneš omílat o hodinu pozdějš u někoho jinýho. Diskutovat s tebou (myslím seriózně diskutovat) je ztráta času.
              Názor může mít každej jakej chce, ale když ho chce veřejně publikovat, musí počítat s odezvou.

              P.S: nekvákal jsi náhodou včera něco o tom, že se se mnou jako s "anonymem" (pominu fakt, že tady v diskuzích vystupuju výhradně pod touhle identitou založenou před rokem) nebudeš bavit? Moc tě prosím, nebav se se mnou.
            • jistě že můžeš mít jinej názor..ale hra se posuzuje v budoucnu kvůli tomu kolik se jí prodalo jak se hraje dlouho a intenzivně atd. atd. a ne díky názorům anonymních lidí z diskuze....get it?
    • Jen počkej do D3... to si potom budem povídat něco jiného *4* *14*
  • tu první větu jste měli prodloužit o "a aroganci" *14*
    • Proč? (zcela vážně se ptám)
      • Přidávám se:-) Nějaký konkrétní příklad?
  • jděte s těmahle novynkama někam, já chci víc info o BF3
    • Přesně tak, víc novynek o BF3, pokud možno ještě líp o CoD, koho zajímá nějakej blizzard, například pro mě je to jen nejoblíbenější vydavatel a mám originální všechny hry od něj *6*
  • No nevim,ale mi to neprijde jako VELKY NEUSPECH Blizzardu, spise jen dalsi zavadeji nazev clanku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit