Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V žánru naprostá špička.
    Bioshock byl pak už jen velmi slabý odvar.
    • Bioshock nebyl špatný. To hlavní a nejlepší co přinesl bylo art deco a celkově prostředí, setřičky a taťkové. To bylo parádní. Hra jako taková už byla slabší.
  • Na GoGu si o SS2 psalo víc než 34 000 lidí. Získání licence byl husarský kousek, sám jsem nevěřil, že se to někomu podaří. Kupuju hned, jak to vyjde. *4*

    EDIT: A ještě Homeworldy! :D Vím, jsem nenasytnej. *1*
    • Black_Hand
      a ted to taky znamena, ze kdyby levine chtel... tak by mohl vysplouchnout dead space na druhou kolej :).
    • Kr.Pa
      Kdyby jsem jim povedly HW, tak by byli asi jediní jeho prodejci, nikde jsem je totiz nenasel prodavat.
      • Nejsou, no.
  • Takovou hru už nikdy nikdo neudělá :(
    • I kdyby udelal, tak ji temer nikdo nebude chtit hrat. Vetsina by si stezovala na to, ze to ma osklive audiovizualni zpracovani.
    • Když se nad tím člověk zamyslí je to vážně smutné
  • Pro mě nejlepš hra všech dob. Dodneška si pamatuju spoustu audiologů. Prostě klenot jakej už asi nikdo neudělá. Snad jedině Kickstarter by mohl oživit původní tým, ale čert ví jak je to s licencí. Moc rád bych Shodan nakopal znovu řiť.

    Celkem by mě zajímalo jakej názor budou mít na hru lidi z nové generace. *3*
    • bez autohealu a navíc v nelineárních levelech to vzdaj po dvou hodinách
      • Po dvou hodínách? Jestli do 5 minut od spuštění někoho nezastřelí nebo umřou, jdou od toho.
  • SHODAN, pamatna to recenze na SS1 od Ice a Andrewa... lejzrove brusle nasadim a uz si ficim...
  • Kupon na rodinne baleni Pampers zdarma ke kazde kopii SS2.
    • Black_Hand
      a specialni telefoni tarif na volani mamince zdarma :).
  • davidBray
    bože, ano *14*.. já nevím co na to napsat. tahle zpráva kluci umí potěšit *1*
  • Myslím, že po SystemShocku 1 a 2 už nevyšla nikdy taková hra, která by se mi tak zažrala do srdce :) A po tomhle mi jezdí mráz po zádech ještě dnes:
    http://www.youtube.com/watch?v=5iZMD_eCpEo
    • Lepsi nez SS1 byla Ultima Underworld 2. Dodnes neprekonana v mnoha ohledech.
      • K UU2 mam velmi kladny vztah, mimo jine jedna z prvnich her, ktera se (jak se tehdy rikalo) k nam zacala dovazet a tedy sla koupit na ceskem trhu. Ale lepsi nez SS1 imho nebyla. Alespon pro me osobne.
    • Robotron3
      Něco herně jinýho, ale přesto takovýho byl třeba ten Portal, taky srdcovka, aspoň pro mě :)
  • Tak se to nakonec podařilo? Přiznám se, že je to pro mě trochu šok, myslel jsem si, že ta licence je navěky zabitá *8*
  • Kdo nehrál SS2, jakoby nežil :-)

    Tak mě to stálo rovných 196,- Cena určitě dobrá, ať to přepočítávám na piva, na hodinu a půl v kině, vstupný na nejrůznější akce atd. *2* . Máme tu konečně oficiální verzi, která je zbavená zásadních bugů a omezení, soundtrack je trošku poladěnej, čili originál a dá se to celý poslechnout naráz, není to jak některý soundtracky, kde jsou jen dobrý pasáže ale poslouchat se to nedá. Už kvůli tomu by člověk měl přemešlet o koupi.

    Jinak já sem hrál SS2 jak na XP, tak na Win7-64 a bez problémů. Dělal sem na to tenkrát i instalátor, aby to lidi nemuseli nějak moc řešit a jen pařili *3*. I u týhle ofiko verze platí, že na Win7-64 je potřeba mít DX9 http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=8109

    Jinak prvni dojmy sou takovyhle: obsahuje multiplayer, umi uz rozliseni napr. 1920x1080, textury jsou puvodni, takze urcite dodat treba odsud: http://www.systemshock.org (novinka-je nutny login), verze Shock2.exe je 2.4, videa jsou puvodni a je potreba poresit kodeky na ty videa! *10* . Evidentne hru davali do kupy fandove, takze je pripravene rozhrani pro fanmody atd. viz. dokumentace v adresari hry!!!

    Tož hrejte, hrejte!
    • ...a nevidim duvod, proc by nemela fungovat puvodni cestina. Struktura je stejna, takze pokud mate puvodni, tak urco pujde i tu.

      Jinak podle vseho je verze SShosck2.exe ta sama, kterou dal pred casem na net Le Corbeau... Takze opravdu se asi casem muzeme tesit na "novyho SS2", protoze v tyhle verzi padly ruzny omezeni co se tyce velikosti textur, sekvenci gif-obrazku atd...celkem dost zasadni zmeny.

      Ale myslim, ze SS3 uz nikdy nebude *13* , co sem to tak sledoval, tak i ten Waren je uz nekde uplne jinde i ten Levine... skoda.
      • MrSanta
        Bez Spectora by se to i obešlo a Levine by, podle mě, další System Shock hru udělal rád. Problémem jsou práva, která jsou rozdělena na dvě části. Kus vlastní pojišťovna (z likvidace Looking Glass) a kus má EA. Aby se mohla hra udělat, musel by někdo získat obě části. Levine se o to, tuším, pokoušel, ale nepodařilo se mu to. Tak si místo toho udělal BioShock (první díl, s druhým nemá nic společného) a teď kutí BioShock: Infinite.
        Taky bych rád Shock 3, ale ještě mnohem raději bych měl kvalitní remake jednotky a dvojky. I když obě hry se dají dost dobře hrát i dneska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit