Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj chtěl bych se zeptat jestli z vás má někdo na ps3 na Skyrim češtinu a zda se to dá stáhnout díky =)
    • Já bych se rád zeptal na to samé :D
  • Hlavne,ze se to delalo na konzole a s konzoli na pc
    Pokud jsem to dobre pochopil jak vsichni mluvi,ze to je predelany(pokud je to jinak opravte me) ,,Kdyby to bylo delany na pc jsem presvedcen,ze by se to zapsalo do historie .. Jako Oblivion
    Jojo ted bych napsal Teddovy jak na tom dobre zapracoval .. Patch ktery vysel mel opravit..Ano opravil,ale i par dalsich veci pohorsil
    pry tenhle patek ma vyjit dalsi :D
    Skyrim hru zboznuju,ale ne ty lidi delaj to uz xxx let a jsou neponaucitelny
    • Tak ta poslední věda je fakt nádherná ! *14*
      • Malleth
        Ale má pravtu
        • Asharak
          Určitě :) být ta hra od no name značky tak z ní jde lepší pocit (samozřejmě bez těch keců jak se to podobá TES :D)
          • Jen Bethesda si může vydat hru, která nefunguje na PS3. Doufám, že je Sony pořádně oholí za to.
      • smejki
        devizou milovníků RPG býval i velice dobrý jazykový projev... časy se mění
        • Asharak
          No myslel jsem tím spíš to, co ta věta oznamuje. Víc jsem psát radši nechtěl *4*
  • Nevim, zda vam to unika, ale tady je na vine rozhodne Bethseda ... ze vydava na PS3 hru, ktera kvuli svemu limitujicimu hw nemohla nikdy fungovat... Presto hru vydala... Tohle mi prijde hodne neferovy a hrabivy pristup a hru bych okamzite sel vratit... Pokud by to udelal dostatecne velky pocet hracu, tak by priste Bethseda hru bud prekopala tak, aby fungovala na PS3 nebo vubec nevydavala a clovek by neriskoval koupe nevyladeneho suntu. Chtelo by to pravniky.
    • Suhlas, kravaťaci dačo vymyslia, len aby si napchali už dosť napchate vrecka, lebo kravaťaci nikdy nemaju dosť napchate vrecka, a programari musia robiť zazraky. *16*
    • Souhlas a nejhorsi na tom vsem je, ze hru vyvijeli primarne pro konzole :-)
      Me se to nastesti netyka. Jsem PCckar a do konzole bych nikdy nesel. Je to zbytecnost.
      • Ještě horší je to, že předělávali engine co byl (je) primárně na PC
  • Smutný je, že warez verze na PC šlape jak hodinky. Draci tam necouvaj, nic se neseká, nezadrhává, textury nedoskakujou atd. Pak si dneska něco kupte...
    • ono na PC běží normálně i originál. Nějak nejsi v obraze. Spíš kdyby běžela warez verze na PS3 v pohodě, to by byl jiný průšvih *1*
      • To by asi byl *1* Tak to nic, myslel sem že draci couvající v protivětru sou na PC *4*
  • filias
    Nové konzole bude asi podobný problém. Co jsem viděl (fake?) specifikace, tak i tam budou šetřit na paměti.
    Ono když chcete udělat něco jiného než koridor, tak paměť potřebujete - a vzhledem k její ceně je škoda jí tam dávat málo (2GB v X 720?).
    • Taky se mi zatočila hlava, když jsem viděl 2GB RAM *1* je pěkné jak každý mluví že v dnešní době stačí pořád 2GB RAM... na hry... ale dnes není zítra že *4* snad to samé udělali i při vývoji 360... že v té době stačilo 512MB . Achjo proč se nepoučí *10* neví někdo kolik žere systém xboxu ?
    • X 720 : Podle serveru by měl mít nový Xbox šestijádrový procesor a 2 GB paměti (o tom se mluvilo už dříve) a zatím nespecifikované dvě grafické karty od AMD. Různé analýzy už nějaké čas mluví o tom, že v nových konzolích budou s nejvyšší pravděpodobností dvě propojené grafické karty než jedna výkonná, protože tímto způsobem lze vyrobit konzoli mnohem levněji.
      • opravdu nechapu.. 4gb pameti stoji 350kč,to tam nemužou narvat aspon 8gb?
        http://interlink.tsbohemia.cz/dimm-ddr3-4096mb-1333-transcend-cl9-jetram-256mx8-_d110644.html
        • keigi
          Jenže v konzolích nejsou klasické RAMky. V PS3 jsou paměti s přenosovou rychlostí kolem 25GB/s. Tomu se blíží jen ty nejrychlejší DDR3 dneška. A to je PS3 stará pět let.
          • Jasně, to je pravda, ale proč tam sakra nemůžou dát třeba ty dva giga týhle ultra ramky plus osm giga nějaký levný za osm stovek? Do tý levný by si programátoři odkládat hafo věcí, který jsou sice potřeba, ale nejsou potřeba tak ultra rychle - pokud se nepletu, tak to je přesně problém PS a skyrimu.
          • Teď napiš k čemu si myslíš, že je PSku těch 25GB/s dobrých *15*
        • Zapni si nějakou hru a podívej se kolik žere RAMky...

          Ale máš pravdu, dnes jsou RAMky tak levné, že by tam mohli třísknout i těch 8 GB
  • Viděl bych to asi takto, díky Xšrotu z roku 360 a pomalýmu svišti je hra technicky zastaralá ... a nakonec to na těch pádlech ani nejede. :) Celkem absurdní. PC komunita si s tím poradí rychle ... alespoň už se nerazí kravina o tom, jak je těžké optimalizovat hru na PC platformu. Lidi, nekupujte levný konzole, brzdíte vývoj ... a odneseme to všichni.

    Skyrim je dobrá hra, kdyby ale byla primárně zaměřena na PC, tak jsem přesvedčen o tom, že by to byla uplně jiná jízda. Škoda ...
    • Myslím si naprosto totéž.
  • Nechcem vyvolavať flame, ale neda sa mi nespomenuť:
    Vianoce predo dvermi a nove PC graficke karty nikde *1* ale šak načo, grafika sa nikam neponahla, ja mam Radeon HD 5850 , kešťok som ju nataktoval-mimoriadne vydarena grafa, nemam jeden problem... takže konzolisti -hrajte na čom chcete, pre mna za mna na GARMOšKE, ale nech vam tie nove konzoly už vyjdu KUA KUA, ako PCčkar sa neviem dočkať...
    a potom môžte machrovať, že ako vam to vyzera, ja nepoviem ani POPOL *2*
    • Nove konzole jsou zatim v nedohlednu :(
      • Šak jasne, ked sa predavaju stare.
  • Už jsme nahrál 150 hodin a hodnotím 11/10. Recenzi od dana Vávry bych ohodnotil na 0/10.
    • Piggsy
      Čeština má tolik parádních nadávek a ty se zmůžej jen na fuck off *1*
    • Trol.diskuzni
      Come on, bro, only 11/10? U must be joking... It deserves 12/10 at least! *5*
      • tenhle clovek co si rika troll me fakt bavi..sakra chlape ty ses uplne vylizanej nebo jak je to s tebou ? :)
        Musim se smat sam sobe ze vubec na tebe reaguju ,a le jak te tak posledni dobou ctu tak by jsi se mel jit na delsi dobu vyvencit, prospeje ti to..a zakazat si treba ..ze zacatku ..na 2 hodiny nechodit na tohle forum...no..pak to pomalu zvysovat...po pul hodce...aby te netrefilo ze tu nejsi...a jednou...za par tydny ci mesicu to prijde..nebudes psat na fora vubec..a bude ti lip:)
        PS: pocitam ze tva reakce bude typu ze jsi nad veci a nenechas se nikym rozcilit...ale jak jsem psal vyse..davej si ty pauzicky...pujde to..uvidis:)
        • Trol.diskuzni
          Mě to nijak nerozčiluje - už jsem tady psal, že se chystám brzy odejít na dobu neurčitou. *4*
          • Jen běž, tady nikomu chybět nebudeš *3*
        • me zase bavi,ze se nad tim pozastavujes :))) ten typek si tady dela imrvere prdel,veskery jeho statusy sou schvalne psany s nadsazkou a ironii,ale ty budes asi suchej morous,kterej(ač nechápu) na "dětskym" hernim foru vyžaduje psát k věci a holá fakta. Nedělej si iluze-jakej je věkovej průměr diskutujících? tak 13 let,zbytek sou zestárlý gambleři a hrstka lidí,který z toho už vyrostla a přijde se sem pobavit a "pošťouchat" mladistvé brouky pytlíky,co všude byli a všechno znaji )))
          • Piggsy
            Vůbec nic proti srandě, ale když už tak aspon česky. Ne že bych si to neuměl přeložit, ale jsme v ČR a ne někde v Hollywoodu. Díky.
            • Jazz
              Omyl, fuck off!
          • On si dělá imrvere prdel, všechno je s nadsázkou a ironií..ale sedí tady 24/7, moc smutný, moc smutný :))
          • Prumer trinact let?? To mozna na zingu, nebo kde
            A nemyslim, ze nas rezidentni trol to svy plivani na Skyrim, AC, ME, a vlastne cokoli, koreni byt jen spetkou ironie.
            Takovy pokusy prichazej az v konfliktu s nekym, kdy uz neni zbyti : D
    • tak to jsi velmi nenáročný hráč... přesně takové Bethesda potřebuje, jinak by okamžitě krachla. *1*
  • spíš by měli odstranit Temné bratrstvo, protože vstoupit se do něj dá pouze zabítím svázaného zajatce, což odporuje Ženevským konvecím a nesplňuje tak přísná morální kritéria, která po hrách vyžaduje Červený kříž
    • Prave proto byl mezi nima i ten Khajit.
      Na kocky jakekoliv velikosti se totiz Zenevske konvence nevztahuji *1*
    • to byla hodne drsná i na me, takže tvuj "humor" je docela mimo *11*
      • p.s. chybí tam hodne drsná "scéna"
    • měli by udělat konkurečnní organizaci "růžová prasátka"

      a jak by vypadal hlavní "avatar klanu"? No přece jako muž v modrém sáčku s kufříkem (Half-life)
    • Hlasuji toto je inteligentní humor :-)
  • Malleth
    Výhoda konzolí je, že když si koupíš hru, tak máš jistotu že ti pojede.......kromě her od Bethesdy
    • A xbox neni konzole? Spis bych videl problem v PS3 nez Bethesde..a obecne zastaralem hardwaru ktery je uvnitr ni. Ono 256 mb pro grafiku a 256 mb operacni..je trochu malo..xbox to ma aspon spojene na 512..a tyhle problemy nema..spatny hardwar = zasekavani her...stara znama vec.
      • Malleth
        Spíš bych viděl problém v Bethesdě. Jiné PS3 hry takové problémy nemají...
        • Taky mam ten nazor :) crysis 2 jede bezproblemu :) takovej stalker taky openworld nema problemy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit