Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenom díky tomu skutečně ne *2*
  • A kdyže Blizz vypne servery? Já si rád zahraju i 10 let starou hru když je dobrá. To mi chcete tvrdit, že jakmile se rozhodnou pro vypnutí serverů, tak si to v životě nezahraju? A vydání offline patche po několika letech? Kde žiješ? Ani nevíš, zdali je to vůbec možné a kdyby se Blizz staral pořádně o svoje hry jak ty říkáš, tak nedopustí tohle - ti se starají leda o svou šrajtofli. Ne ne ne, ti moje peníze neuvidí, ne za tento výtvor.
    • Shania
      Blizz neni EA, videl jsi snad, ze by odstavili už nějakou hru?
      • dost možná že to uvidí právě u D3
      • V první řadě se mi nelíbí "protiuživatelské ochrany" tohoto stylu, copak je normální hrát s nutností připojení? I Dark Souls bylo pořešené pro offline - sice to nebylo ono, ale při výpadku netu se to alespoň dalo hrát dál. A to jsem ani nezmínil ty četné stížnosti na lag...
        A další věc: to, že D2 mělo obrovský úspěch a servery běžely dlouho ještě neznamená, že tomu tak bude i u D3, to ti nikdo nezaručí... *13*
  • A největší sranda je to, že se nikde nepíše o dupe technikách v D3, které Blizzard nebanuje.
    • Blizzard na to kašle, i na bottery. Stačí se podívat na diabloprogress.com. Haluz itemy, které používá třeba 30 lidí najdenou (nemožný, aby takový item na chlup stejný dropl 30x), počet elite kills nereálný pro člověka i kdyby hrál 20 hodin denně od vydání atd. - a ty postavy jsou pořád aktivní. Tenhle skvělý systém statistik (který bohužel Blizzard nějak nevyužívá) umožňuje vidět veškerý progress všech lidí v Diablu 3, kde naprosto jednouše lze detekovat bottery a oni nic nedělají, lol...
  • Pc zlodejum bych zadny offline nedopraval, jenom diky tomu to ma takovy prodeje. *16*
  • Taky proto si PC verzi Diabla III. skutečně nepořídím *2*
  • Miluju prodavat veci na hardcore aukci. Tam lidi kupujou uplne vsechno, i modry prsteny na nizkym levelu. Takhle si asi predstavoval blizz, ze ma fungovat aukce. Akorat na sc se to vyvinulu trochu jinak spatnym smerem :D
  • Vzdyt co muze byt lepsi nez si vzit barbarka, pustit si sepulturu a jit zmasakrovat s kamosema par tisic monster? Soudim, ze skoro nic!
    • pustit k tomu cokoliv jiného než Sepulturu? *1*
      • Třeba Six Feet Under *1*
    • So gay. *2*
      • Píše metrosexuální šampónek:-D
  • "Chceme, aby se hráči PC verze cítili součástí té velké blizzardí komunity."

    Ano to jsem strašně rád, že jsem členem komunity když (sám) bojuju s act bossem a najednou mi zamrzne obrazovka, kvůli lagu... Jaký to nádherný pocit sounáležitosti...
  • Spades
    Proč není Diablo 3 offline?
    Protože má teď na PC 0%, ano přesně tak, opakuji 0% pirátství. Není ANI JEDNA pirátská kopie.

    Kolik jich je na konzolích? V první den vydání už to bylo ke stažení na PirateBay
    • to ma samozrejme i svoji stinnou stranku - spousta lidi ma rada "try before buy" a o tuhle cast trhu pristli. Navic tu je problem ten ze si ted koupim treba krabicovku za X korun a az se blizzard rozhodne ze servery pro D3 vypne, protoze tu je D5, tak jsem o ty penize prisel.
      • Nakej sever povali jeste mnoho let. Stejne jako u D2. A i kdyby ne, tak neni zas takovej problem vydat po tolika letech offline patch. Blizzard se stara, coz je videt i na D3 ve verzi 1.08 nebo kolik.
    • No vidíš, Blizzard nepřišel ani o korunu, ještě vyvařil na RMAH a přesto byla PC verze betatestem pro tu konzolovou a v PC datadisku bude to, co už mělo bejt dávno v základní hře. A PvP nebude ani v tom datadisku, lol. Blizzmoneygrab.
    • To je velice pádný argument!
      *5*
  • Hello. Hraje tady nekdo hardcore na konzolích?? Jaky to je?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit