Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Umí dýchat oheň". No to mi ho vyndej, to je zase levisovina.
    • co nechápeš to je levisův uměleckej překlad
  • Hral sem betu, ale asi jen 10min. je to uplna blbost... mozna tam neco pridaji az to bude full, ale je to jen arena kde spolu souperipar tymu a melou se. Cekal sem ze to bude mit hlavu a patu kdyz je to Warhammer, ale nema. Hrajou tam spolu vsechny rasy a je jedno na ktere "strane" v tohodle svete sou.
  • sice je hezký že se z BioWare stala silná firma, která má určitě teďka silnej potenciál se dostat finančně mezi EA, nebo Blizzard. Ale když koukám na jejich některé hry, tak vážně nevím, co tam pracuje za lidi.
    I když je toto převzatá hra, tak mi to hodně připomíná DragonAge II, kterej zatím shledávám od BioWare jako jednu z nejhorších her co kdy udělali.
    Nechápu co je furt táhne dělat MMORPG, SW:TOR byl velkej boom, ale ta hra nefunguje a má to teďka 150% pokles, lidi to po týdnu hraní už nebaví.
    Docela se bojím, aby se z BioWare nestala firma na rychlo-sr.čky jako Activision, které jsem jeden čas bral jako jedno z nejlepších studií, hlavně za jejich akční hry, na svojí dobu nejlepší engine co se týká propracovanosti postav, zbraní. Ale všichni víme jak to s nima momentálně je.

    Takže BioWare, běžte dělat klasické RPG, nebo i Dungeon-RPG.

    Po dohrání trilogie MassEffect, bych si strašně rád zahrál pokračování StarWars:KOTOR, klidně na stejném enginu jako ME (mě se to osobně hodně líbilo)
  • MishKonn
    What the f*ck is this sh*t?
  • Proboha co za srač*ku to z mého oblíbeného fantasy udělali. Mám rád bioware ale todle je hnus na warhammeru jsem si vždy cenil temnější atmosféry a todle je ještě barevnější než WoW bluééé.
    • tys asi nehrál warhammer online, co?
      • kdo tu mluví o war online já beru universum jako takové. War online sem nehrál protože MMORPG nehraju (kromě AoC) ale vypadalo to že universum warhammeru bylo přeneseno do hry dobře zato tohle je blivajz a z warem nemá nic společnýho.
      • Ty asi taky ne, protože WH:Online má alespoň tu atmosféru, hnusnej svět, tvrdej...
        Tohle je barevnej paskvil, kterej i když je F2P, tak se mi to vážně nelíbí.
  • Dokoukal sem video ze Sniper Elite V2 a ted tohle...Herni svet se zhroutil, co sem byl v praci??? Milane to by si blil
  • Tak dost!!
    Nejenže ty zmrdi vykradli ability, modely a ikonky z WH online, ale navíc z toho udělali příšernou sračku! Od Bioware už si nikdy nic nekoupím.
    Za Říši!
    Za Císaře!
    Smrt hordám mutantů z Bioware a jejich zvráceným pánům!
    • kííííd, Mythic je už nějaký ten pátek součástí Bioware, stačí sledovat dění a ušetříš si spoustu mozkových buněk... *5*
    • Cahir
      Ta hra není od Bioware, oni ji nedělali...
      • ale je, mythic je soucast bioware skoro dva roky, deli se o vyvojare etc.
        • Cahir
          Ale není. BW tuhle hru nedělalo. Pouze ji po sloučení převzalo pod svá křídla.
  • Kinet1c
    nevadia my hluposti, ale ked dos*u znacku ako WH na takuto sr*ku, tak fakt som nasrany *16*
  • Divím se, že jim to GamesWorkshop žere!
    • XorxoxTalarius
      Na jejich miste bych jim zebral licenci za umyslne poskozovani znacky ...
  • hitokage
    Zase BioWare? Vím, že mají víc poboček na levobočky, ale začíná toho být nějak moc. S kvantitou klesá kvalita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit