Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • výborná hra, s recenzí nesouhlasím, pěkně propracovaná tahovka (podobně jako Jagged Allinace) s řízením města (Tropico). Hra má pár nedostatků ale na 4 body to určtitě není, o tom taky svědčí, že hráčí této hře dali 6 bodů a jiné recenze jsou u téhle hry podstatně lepší. Tak si autore hraj Call of Duty, Battlefield a podobný duchaplný hovadiny... *11*
  • Jen 4? Takto asi nebude žádná bomba. Škoda. Velká škoda. Mě tohle téma hodně bere. Mafiáni, organizovaný zločin, průběh dvacátého století. Mafia 2 mě svým příběhem úplně okouzlila. A teď přijde hra, která vám má dovolit stát se druhým Clementem nebo Vincim. Aha, bohužel se to nepovedlo. Tak já jdu zase hledat flashové hry se stejnou tématikou. Zatím jsem nic smysluplného nenašel. *6*
  • nevim tak me osobne se tahle hra zatim dost libi...nevim co se tu lidem nelibi natom systemu kryti? to ze se krabice po par vystrelech znici? no hold tak to je...ale pevny sloupy drzi....nebo to ze obcas vas trefi...hmm stane se ale neni to nic co by kazilo zazitek...

    co se map tyce dota se tez hraje na 1mapy a nikdo nebreci stale dokola,))

    jediny co mi tu trochu chybi je vic moznosti v tom tahovym modu...nachazeni nakejch predmetu atd...jinak fajne hra,)
  • teď je to na GOG.com s 50% slevou, takže za 20 dolarů včetně jednoho DLC zadáčo...

    ale i tak bych to nekoupil :(
    • uz se na to tesim, dal sem jednemu unban na foru , a on mi slibil tuhle hru jako protisluzbu *3*
    • DLC přidává jednoho kumpána... WOW... ohromné... typické "Shut up and take my money!" Placené DLC totiž obsahují taky +- 3 věci do hry. Je to hrozná zlodějina. Nehledě na to, že já jsem hru předobjednal na Steamu s kamarádem (2-pack + 10% sleva za předobjednání) za nějakých 36 Euro a teď za to chcou 50 Euro za 1 kopii? Oni opravdu ztratili veškerou soudnost.
  • miker17
    Tahle hra měla obrovský potenciál ....... další zklamání.
    • Kein
      Přitom stačilo tak málo. Zlepšit krytí za bednama a ve strategickém režimu přidat nějakého druhého NPC bosse a mohla to být solidní mafianská bitva o město...Já osobně bych tam pak ještě chtěl větší customizaci postav včetně hadrů. :)
  • Už by taky mohl někdo konečně udělat tahovku podobný k Dofusu.
  • ataman329
    niekto to myslím v diskusii na steame dobre vystihol. "oni chcú 40€ za facebook hru." je to sklamanie o to väčšie, že pekný hier s mafiánskou tématikou je málo....
  • God-of-War
    Omeleta mi nikdy nechutnala...
    • tak se vrat ke svému dokonalému God of War a nekomentuj hru, ke který nemáš vztah.
  • Vzhledem k tomu jak jsem se na tuhle hru těšila je to pro mě asi největší herní zklamání :/
    • pyshta69
      Sledoval som nejaký ten lets play...a celkom sa mi to páčilo...no po tej recenzii som aj ja sklamaný *8*
    • jak nad tim přemejšlim, tak jediná věc, co se přiblížila k Mariu Puzovi byla skutečně jen Mafie 1. A jak přemejšlim do hloubky, tak žádnej CoD se v singlu nevyrovnal ani Vietcongu. Už by ti kluci ušatí mohli zas něco novýho vrhnout na svět.
      • Snad Krakonoš svůj projekt dobastlí, ať máme zase co hrát *1*
      • To je otázka vkusu, já na první a druhý díl CoD nedám dopustit a to mám i Vietcong rád.
  • asi je na čase, oprášit a hodit na disk Jagged Aliance 2
    • Kein
      zkus Back in Action není vůbec špatné, byť na dvojku nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit