Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soubojovy system mi hrozne pripomina ten, jak je popisovan v knize Bane: Cesta Zkazy (Star Wars) ...coz rozhodne zni zajimave a hlavne dost hardcore kompetetivne. Snad to vyvojari nepodceni
  • On guard, I'll let you try my Wu-Tang style!
  • TheGGG
    no nevím, jestli mi ty křečovité animace a otřesné pohyby připomínají MA filmy... včera jsem viděl SPL 2 a až něco takového bude ve hře, pak mě řekněte....
    • Jack1947
      Ty jo a on už bude 3 tí díl lol, hmm asi na to taky kouknu někdy.
    • Jaký to je, Tony Jaa můžu kdekoliv, i když ve FaF měl málo příležitosti
      • nightborne
        Mně přijde, že Tony od Ong baka a Tom yum goong nenatočil nic pořádnýho... což mě ale mrzí, protože tam předved, že akční scény umí fakt fantastický. Večer mrknu na tu Killzone, třeba mě to konečně potěší =).
        • TheGGG
          IMAO je to hodně luxusní drsná gangsterka a IMAO určitě lepší jak Ong baka...
          pokud tě bavil první spl s donnie yenem, tak tě druhej díl určitě taky potěší
          • Jack1947
            Navíc ten nesmysl s již mrtvou postavou :/

            Ty fighty byli ale legendární a z prd rozpočtu udělali něco neskutečného hrozím se toho remaku od amíků to bude panečku blbost.
          • A co Iko Uwais? Na disku mam Headshot. Necekam ze to prekona prvni Raid, ale zaroven doufam ze to nebude uplna volovina.
            • Dvojka je jina, spatna rozhodne neni, i stopaz je v poho. Co me ale vylozene nastvalo byli ti dva cirkusaci s kladivkem a baseballkou. :O
            • TheGGG
              mě teda bavil mnohem víc, než jen vybíjená v paneláku, která sice měla top fighty, ale jinak nic, navíc finále raidu 2 bylo prostě epický
            • Jack1947
              Raid2 právě zkazil atmosféru z minulého dílu tím že to byla už jen klasická válka gangů to se mi moc nelíbilo navíc přepálenější stopáž.
            • TheGGG
              to jsem eště neviděl, osobně mě raid 2 bavil víc než raid 1, tak doufám, že to bude něco podobnýho.
    • Čo je SPL 2?
      • TheGGG
        hong kongskej martial art/akční/gangsterskej film...
        • Oh ok, díky.
    • nightborne
      Což mi připomíná, že sem se vlastně taky chtěl podívat. Dík ;).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit