Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja to hral,a to jsem chystal zalozeni celeho superhrdinského týmu Revengers
  • velka skoda jedne unikatni onlineovky divim se ze ani v USA a Asii nebylo dost hracu pritom jsou tam komiksy hodne popupalrni
  • Já jsem hrál, celkem intenzivně a celkem dlouho.
    Hrál jsem spíš za villainy :) Měl jsem (možná ještě mám) masterminda lvl 50 a spoustu dalších postav.
    Dost mě to bavilo. Taky jsem udržoval českou gildu a pár Čechů hrálo...
    Ale tak 2 roky možná i víc jsem se do hry nezalogoval.
    Posledni update, co si pamatuji byl ten, ve kterém si bylo možné tvořit vlastní mise.
    Pořád jsem si říkal, že jak bude čas, že si zahraju... :)
    Je mi z té zprávy celkem smutno. Byla ta onlinovka dle mého gusta. Měla hodně dobrých nápadů a hlavně mě bavil svět a prostředí. Bavilo mě třeba jen tak si poletovat nad městem a pvp bylo taky celkem zábava. Ale prostě nějak nebyl čas :) Od té doby jsem jiné MMORPG nehrál a asi ani nebudu hrát.
    Asi si zkusím ještě jen na rozloučenou na chvíli lognout...
  • Ani sem nevěděl, že něco takového existuje :)
  • MickTheMage
    Co znamena hral? Ja som City of Heroes skusal, ked si bracho kupil limited edition CoH a zberatelku CoV. Vtedy to bola este platena hra a tak sme ju chvilu hrali v tom zakladnom casovom limite, co je sucastou kupenej hry. Datum na screenshote hovori, ze to bolo v aprili - maji 2009 :) http://img338.imageshack.us/img338/5427/cityofheroes20090501012.jpg

    Nemam moc rad MMO hry vseobecne, ale tematika vytvorenia si vlastneho super hrdinu bola na prvy pohlad zaujimava. Bohuzial, tak ako ostatne hry od Crypticu (a mozno aj vsetky MMO) trpi hra (aspon z mojho pohladu) neskor silnym stereotypom a... Je to MMO a ja som skor solo hrac, takze... :)
  • A Gotham City Impostors jdou na free to play a na francouzským amazonu viděli kompilaci Killzone Trilogy. Novinek je móóóře ;)
  • Ted uz jen kdy prijde na Champions Online :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit