Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě naprosto nevěrohodná hra a velice bych se divil, kdyby toto vůbec někdy vyšlo a pak to ještě mělo úspěch. Kecání o tom, jaká bud jejich hra, je naprosto o ničem. Tohle můžu udělat s kámošema v hospodě a bude to mít podobnou relevanci.

    Generované světy jako problém nevidím. Spousta herních světů jsou naprosto stupidně udělané i když třeba ne přímo generované a stejně si toho hráči téměř nevšimnou. Asi nejblbější herní svět má Elder Scrolls Online a jen málo kdo si toho zatím všiml, co jsem tak koukal. Hru aktivně hraju, ačkoli ne kvůli tomu světu, ale kvůli questům a pvp.
  • Zrzzek
    Todlenc mám v merku. Je to hodně zajímavý nápad, který se mi líbí! Teď ještě záleží, jestli to bude fungovat...
  • Generovane svety budou VZDY vypadat jako generovane svety. A nic na tom nezmeni ani komiksova stylizace grafiky. *3*
    • walltar
      No ta na tom změní hodně... Bude to vypadat jako hnusný generovaný světy. *1*
      • Tak záleží. No Man's Sky má tagy generované světy a nějak mi to z těch videí nevadilo. Bylo to ok. Kdyby hra nebyla fake a měla vyjít, třeba se jim tohle povede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit