Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No mans sky?? *7*
  • Online, online, online, jdete už s tím do pr..., pr..., pr.... Koho to zajímá tyhle hry... ?
    • Jasně, takže když to tebe nezajímá, tak to nezajímá nikoho. Výborně.
      • Přesně tak... *1*
  • Toto by mohla byť dosť pecka, ak to dostanú do použiteľného stavu... Len aby to nezakyslo v early access na 5+ rokov, ako to majú hry tohoto typu zvykom *10*
  • Raději bych si to zahrál sám nebo pouze s kamarády. U online her je vždy velké riziko potkání id*tů, ačkoli je samozřejmě otázkou, jaké bude rozmístění spawnů pro hráče. Jinak mě hra velmi zajímá a pro mě osobně jedna z mála zajímavých her na E3. Je tu sice několik velmi podobných her, ale třeba tito půjdou ještě dál a podaří se jím to lépe. Držím jim palce.
  • Vypadá to lákavě. Jen stále čekám až někdo udělá lepší konstruktérský systém než je v Minecraft, Space Nomad nebo Space Engineer. Prostě něco co nevypadá jako Lego Duplo, ale např. zjednodušený AutoCad nebo 3DMax. *1*
  • Blue.Shark
    Koncepčně velmi zajímavé. Z hlediska grafiky mě ale irituje výtvarný kontrast mezi voxely a moduly (v traileru specificky tvorba "kostry" lodi a posazení kabiny). Ta část evidentně vytvořená z kostek působí dost nepatřičně v kombinaci s oblou a vyumělkovanou konstrukcí kabiny.
    • Hodnotit grafiku v pre-alfa fázi je krásná ukázka demence. No offence, ale zamysli se nad tím.
      • Blue.Shark
        Na tvé straně úkol splněn - pohoněno. Tohle ale nemá moc spojistost s grafikou jako spíš s použitím voxelů pracujících na stejném principu jako v Minecraftu. Přečti si znovu můj post, zamysli se a styď se.
  • peterka
    Zní to super ale jsem zvědavej jak to bude fungovat v praxi, jestli tak jak to popisují tak to pro mě bude větší pecka než Starcitizen.
  • uz vidim ten teror velkych vuci malym :) ani bych se nedivil, kdyby tam nekdo zalozil nejake borgy a zacal vsechny ostatni prudit...bud se pridas k nam nebo chcipni :)
    • eStar
      Hráči si vždycky nějakou cestu najdou. O něco podobného co popisuješ se pokusili Gooni v EVE online. Koalice která měla 40 000 charakterů/ cca 20 000 hráčů. Nakonec se proti nim spojil celej zbytek vesmíru a porazil je. Dokud se všichni baví tak proč ne.
      • to co pises jen podtruhuje... hra neni pro jedince.. bohuzel..
        • KrPa
          to snad ani neocakava od mmo hry ne ? na to jsou single hry
          • Proc by ne? V rade MMO se clovek dobre zabavi a vystaci si i sam, ale ma tam ten pridavek "ziveho" sveta dalsich hracu, moznou kooperaci a podobne. Ale pokud je MMO nastavene tak, ze solo ci slabsiho hrace kazdy vysvaci, tak to opravdu neni hra pro jedince...
            • eStar
              Nevím jak to bude v Dual Universe, ale v EVE spousta lidí hraje solo, je to těžší, ale možné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit