Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No musím uznat, že ještě nedávno byl OnLive pro mě nehratelnej i na netu přes kabelovku, ale ted jsem zkusil na wifině 8mb Gaikai a jsem nadšenej. Zkoušel jsem battlefield 3 a fifu 12 a všechno v naprostej pohodě. Takže muj favorit je zatim určitě gaikai a nechápu co ten onlive tam vymejšlí za blbosti s tim ovladačem a nějakým hubem nebo co to je na těch obrázkách to už pak nemá smysl protože bude zase potřeba nějaká externí periferie.
  • O OnLive ctu poprve.
    • Tak asi jo no stale nerozumim tomu k cemu to je streamovani her? k cemu?
      • smejki
        k hraní
        • Na to sou jiny lepsi sluzby ne? kdyby tohle stalo za to asi bych o tom vedel driv.
    • Si žil v jeskyni ? :D
    • Trol.diskuzni
      A dost možná i naposled... *5*
  • Já jsem uvažoval že si koupím ps3 nebo x360, než vyjde next-gen času dost. Hlavně kvůli exluzivitám které si na pc nezahraju ( western GTA, Kratos, Gran turismo nebo Gears fo war 2,3) a na pc jen onlinovky jako Lolko, sem tam Wowko, Team Fortres2. (a Zaklínač 2, grafika kouzelná).


    O OnLive sem ani neuvažoval, taky proč v Česku určitě nějáká ta nefukčnost, žadné exluzivity.. No časem uvidíme...
    • Promintě za chybky, psáno ve spěchu. *2*
  • Darksiders a Sleeping Dogs jsou venku a já tu místo recenzí na tyto tituly čtu nějaký blábol o službě, která mi skoro nic neříká. *6*
    • Napiš na GAMES.cz, že píšou nesmysly, které ti nic neříkají.
      Ovšem mnohé z nás to zajímá. Tenhle portál je zaměřen na dění kolem her, tak to, prosím, respektuj. *4*
    • Chapu, ze cist si o sluzbe, ktera v Evrope ani nefunguje misto recenzi na velmi ocekavane tituly je blby, ale tohle je otazka casu, napsat recenzi zabere mnohem vice casu, nez prelozeni informace z jineho webu.
    • bobsh
      Promiň, ale to, že ti ta služba nic neříká je jenom tvůj problém, informací je všude dost *4*
      • O službě, která jak se nyní provalilo, měla 1600 uživatelů? Checht.
        • bobsh
          O službě, o které se při jejím představení mluvilo jako o revoluci a možné budoucnosti videoherního průmyslu. O službě, jejíž jméno se zmiňovalo téměř v každém druhém podcastu (ať už Fight Club, hPod, nebo ten zoufalej EG). Checht.

          Rozhodně mi nepřijde, že by to byla neznámá služba (nehledě na počet uživatelů) a pokud jí někdo nezná, tak bude asi vážně problém spíš v nedostatku přehledu...

          EDIT: Rozhodně tím nechci říct, že každý musí znát všechno, ale sakra, přece nebudu vyčítat webu, že píše o něčem, co neznam ne?
          • Byla to jen bublina, která splaskla. Pro náš region neměla význam a neměla ekonomický potenciál ani pro svět. Zahubilo jí to, že měla posranejch 1600 platících zákazníků. Zahubilo jí to, že Sony koupilio konkurenční Gaikai, ale spíš kvůli patentům a funkční platformě. RIP Onlive.
            • bobsh
              Máš pravdu, ale poprask kolem toho byl tak velkej, že se celkem divim, že o tom někdo neslyšel
  • Je to blbost pravila česká moudrá horákyně , která nikdy pořádnou konektivitu na farmu Gaikai či Onlive neměla ;) ...
  • Stejně je to zbytečná blbost. Kdy na tom člověk nějakou tu hru hraje, vypadá to otřesně a vůbec se na to nedá koukat.
    Zkoušel jsem Teru přes ten Gaikai myslím a hrůza a děs.
    • Ono na to musíš mít i rychlý internet.
      ...a pak tedy ještě štěstí, aby na serverech nehrálo moc lidí. *7* *1*
    • risa2000
      Zrovna nedávno jsem zkoušel přes Gaikai demo na Saints Row The Third a měl jsem z toho právě docela dobrý dojem. Možná to nejelo v DirectX11 se všemi vychytávkami jako lokální verze (kterou jsem zrovna v té chvíli hrál) nebo se stejným FPS, ale bylo to stejně (dobře) hratelné.
      • DangerousDave
        áno na odskúšanie hier sú tieto služby ideálne, človek nemusí nič sťahovať alebo inštalovať a rovno hrá ... navyše výrobcovia hier sa už nemôžu na nič vyhovárať keď nechcú vydať demo.

        Alala : kvalita je iba otázkou času a až bude onlive alebo jeho klon v každom novom televízore tak je asi jasné kam sa herný priemysel sústredí.
  • no doufám, že tamtamy nekecaj a celek tenhle výplod blbosti půjde k čertu, kam měl zmizet ihned po uvedení...
    • bojím se že se najde další dobrák co bude zkoušet tenhle nesmysl rozjet. Už takhle člověka dost ojebal Steam posledním subscriber agreement, tohle je další krok do, jak by řekl Karel Drda, prd*le.
      • ja sa teda priznam,ze to moc nesledujem, ale co sa zmenilo v tom subscriber agreement?
        • Mato1987
          to by aj mňa velice zaujímalo, akosi som to prehliadol tiež
          • http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2848908

            máte čas?
  • Holt předběhli dobu. Myslím že minimálně ještě tak 10-15 let budou hry a hlavně jejich distribuce a hraní samotný stejný jako teď.
  • Jako fénix vstane z popela ... jen pod hlavičkou jiného herního barda. Na to aby si jen tak sklapli kufřík a odešli funguje až moc dobře a defakto má mizivou konkurenci . A kdyby snad přece ne , alespoň bychom tu měli vzorový případ úpadku digitální služby u které si nemalá část hráčů zaplatila za časově neomezené hraní konkrétních titulů ... *3*
  • Xcomik
    To je tak když se někdo rozhodne vytvořit službu v místech kde vládnou dlouhodobě konzole místo toho aby se spíše zaměřil na evropu a zejména na východní evropu kde né každý si chce kupovat nový herní stroj jen aby si zahrál. Kupříkladu už jsem chtěl hodněkrát na onlive koupit hru jenže když vám to napíše že vaše lokalita není podporována tak se jen vtipně pousmějete s dodatkem " No když nechtěj moje peníze fajn já se zlobit nebudu aspoň ušetřím" přitom paradox je takový že si demo lze u nich zahrát ale plnou si už koupit nemůžete.
    • bobsh
      Na druhou stranu, s datacentry v USA by nejspíš nemohli zajistit optimální výkon pro hráče z Evropy a moc se jím nedivím, že do toho zatím nešli. Pár lidí by to asi potěšilo, zbytek by hudroval že se to vole seká a nejde to hrát hurr durr.
    • blbost, proste bublina splaskla, nikdo to nevyuziva.
    • *15* Když už dostanete kód na Onlive , musíte se tvářit jako cizinec , ale s českou kreditkou už jste v případě zájmu o koupi dalších her či chvilkového předplatného nepochodili ( v mém případě jsem si takhle zaregistroval jednu hru a vše prošlo , protože jsem jen aktivoval ale neplatil a registrační email končí na .COM a doménu vlastní americká společnost .. takže ty jsi američan ;) )
      Já bych všechny tyhle region f.cky zakázal ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit