Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hype, hype, hype.
    nezda se vam?
    tim nechci rict, ze ta hra bude spatna.
    • Malleth
      Nevim no. Tohle video mi přijde zrovna jako jedno z těch umírněnějších.
      • me slo spis o to, jak casto se tu objevujou informace o ty hre. to mi pripadne trochu prehypovany v porovnani s jinyma hrama.
        • Malleth
          Tak je to jedna za mála nových IP, za kterou stojí schopní lidé a celkově patří k tomu nejzajímavějšímu co má v nejbližší době vyjít.
          Krom toho. Ta hra brzy vyjde a je jasný že teď bude těch materiálů uvolněných co nejvíc, stejně jako u ostatních velkých her.
  • mno tak konecne video s vyvojarmi kde sa nesmeju jak vymasteny retardi ...coz teda aspon u mna je velke + :P
  • VonHayek
    Bože hlavně už žádné další videobloby nebo informace..! *11*

    Jako by nestačilo, že musím vydržet ještě celý měsíc. *4*

    Radši bych si to odkroutil v klidu a bez informačního škádlení...
  • Hanzales
    Sakra, já bych docela na to hraní teď potřeboval volno, tak do konce roku nejlépe. Naštěstí to celkem krotí peněženka, ale tahle hra má své místo v polici jistojistě jisté ;o) Btw tu o angličanovi a francouzovi, jak jedou společně italským autem... znáte?
  • vypada to malo stylově
  • Malleth
    Tak se to těšim, že sem si to omylem předobjednal dvakrát...
  • Tohle bude asi první hra, kterou s koupím hned při vydání. Doufám, že mě to nezklame.
  • Corvus
    Vypadá to pěkně, ale divím se, že vydavatel ještě stále neoznámil sběratelskou edici?! Že by k takové monumentální záležitosti žádná nebyla?! Po Zaklínači II by tohle byla teprve další hra, kterou bych si ve sběratelce rád pořídil. Kdyby to u nás vyšlo aspoň ve steel boxu viz: http://content.ebgames.com.au/website/images/detail/154838_detail_1000.jpg
    • misho8723
      Ja som rád ak aj základná edícia hry má dáke príjemné bonusy neherného typu - napríklad Alan Wake mal super balenie a najnovšie potešili bonusy ku Dark Souls, hlavne pekný a praktický artbook.. ale zberateľské to je už dačo iné a fakt ten Zaklínač 2 mal skvelú zberateľskú edíciu
      • Mě hlavně vždycky nejvíc pobavěj ty über-limitovaný kolekce, který sou normální, jen stím rozdílem, že je v nich kupa DLCček, misí, zbraní, skinů a podobnejch hovadin, přičemž nic hmotnýho. Na to by se jim ani Bílej Tesák nevy*al.
    • Taky bych o ní zauvažoval, kdyby byla. Na Xzone k tomu dávaj aspoň ty taroty a nějaký DLCčko nebo co... Lepší než drátem do oka.
  • BoB.2
    No a pak že všichni umí anglicky.
    • pokuď vim , tak mezi francouzi a agličanama je vedena nevraživost, ale to bys mel prece vedet ze skoly
    • Anglicky mluvící francouz ? Really ? (Oni umí ale přece nebudou mluvit jazykem jejich největších soků :) )
      • se prober, už není středověk
        • Veskoslav
          Jo? Francouz si raději upiluje nohu lžičkou než aby musel mluvit Anglicky. A pokud má na výběr, tak vždy mluví Francouzsky.
          • VonHayek
            A kterého přesně Francouze máš na mysli? *3*
            Z těch víc jak 60 milionů jsem jich za život potkal/poznal tak dvacet max, ale žádný se se mnou neodmítal bavit po anglicku. Je ale pravda, že pár nevzdělaných jich nic než francouzštinu neumělo, tak ti holt mlčeli. *4*

            Takže ten Francouz, o kterém píšeš, tedy asi bude z toho zbytku, což? *3*
    • BoB.2
      aha to mě nenapadlo
    • Veskoslav
      Toto není nic překvapivého. Mnohdy když člověk "nerozumí" či je špatně rozumět, dávají se titulky.
    • Malleth
      Oni nejspíš uměj, ale těm Francouzům je často hodně blbě rozumět, tak se asi radši nechali otitulkovat.
      • walltar
        Jo anglicky mluvící francouz to je pohroma ... a teď zkus takhle překládat 2 italům, francouzovi a pár čechům na poradě ... to si člověk teprve užije. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit