Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No u D1 na kterou jsem byl zvedavej sem zachytil tunu kritiky, ale koupil jsem ji tenhle tejden a po těch 3 letech musim říct ze je to doladeny dobře. Příběh me celkem zajímá a to si myslím ze u MMOFPS je hodne dobře a to je důvod proč budu predobjednavat D2 v plný palbe.
  • Čas užít si trocha srandy for free za Warlocka. D1 jsem bohužel nehrál, neb nejsem konzolovej hráč, ale viděl jsem videa a strašně se mi líbila jeho původní super s tou energy ball, co rozstřeluje na nepřátele ze vzduchu, takovej badass Gandalf. Budu to mít těžké při vybírání si mezi Dawnbladem a touhle original subkou, ae kdo říkal že nemohu vyzkoušet oboje :D Rozhodně to budu nahrávat na svůj channel, a mohu se s někým domluvit třeba i na partu, že bychom dali dohromady na strike. Taaak..kdo půjde?
    • Maslo, prijde si me na steamu, dal bych taky s nekym normalnim :) https://steamcommunity.com/id/main_cz/
    • Jdi na vzduch chce to holku :))
      • kdyz je pekna holka, tak se tesis i na betu.

        navic pokud zkusis betu, nikdo ti nezakazuje jit i do full release.
      • To je takovej problém se těšit na open betu na hru? Neřeknu, kdybych se těšil přííímo na Destiny 2 a chtěl ji koupit, to je v očích mnoha lidí hřích tady, ale tohle je prostě volné neplacené vyzkoušení hry na pár dní, tak proč ne. A většina těch co Destiny hráli (já se hold jen koukal, mno, strašnej hřích být PC hráč a koukat na YT), vědí, že striky nejsou aaaž tak jednoduché na zvládnutí s random týmem a lépe se jede pre-made. Holku mám a na vzduch chodím, a nevím proč mi to v prvé řadě říká člověk, co taktéž chodí na herní web a taktéž komentuje články, pod kterýma pak na jiné lidi za to nadává, že jsou to přílišní nerdi.
        • Tesit se na open betu je jak tesit se ze budes jako decko slintat pres vylohu na sladkosti.
          • Stupidnější přirovnání aby jeden pohledal.
            • Ani z jednoho nic nemas, takze ano. Skoda zes nenapsal zadny argument.
          • spíš jako se těšit na ochutnávku těch sladkostí, jak mají většinou u pokladny..ochutnáš něco co je fakt dobré, tedy pro tebe, každej má jinej taste, a ochutnáš to zadara..a ono ti to třeba i stačí, protože nechceš vyhazovat prachy za čokoládu..tak si to jednou příležitostně ochutnáš, užiješ a odejdeš spokojen, že jsi zase ochutnal něco nového a exkluzivního.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit