Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Dokud tam budou vyhrávat jen asiati... bude to asi dost nudné a celkem možná i předvídatelné 😬😐

  • super, díky za článek, minulý rok tu něco podobného chybělo, jsem rád že jste to letos napravili, jinak gratulace vítězům k porážce mocných čínských robotů! 🙂

    • species

      souhlas! super ;)

    • Veskoslav

      Tak letos za něco stálo pouze PSG, jinak oproti loňským ročníkům se Čiňani moc nevytáhli. Podívej se na rok 2017:) Doufám, že také sníží počet účastníků z Číny. Stejně vypadají všichni stejně😈

      • letos jsem moc her neviděl, teď to teprve doháním, loňský International jsem sledoval dost, včetně přímého přenosu finále někdy do 4 do rána 🙂


        mě moc nebaví čínský styl hry, ale je to pro ně holt velký trh, viz ta nová postava co bojuje kaligrafickým štětcem 

        • Veskoslav

          Oproti loňskému TI je to mnohem lepší. A nebavím se o tom, že Čína ostrouhala. Tolik zvratů a téměř vyhraných zápasů, co nedojely do cílové rovinky. A minimálně kvůli Anovi a jeho ES z OG bylo jedno z nejlepších finále. 

        • TIRsk

          Naopak ja som videl snad vsetky hry a bolo sa na co pozerat. Skvele zapasy, zvraty a tak :)

        • SalemCZ

          První skin štětec postavě vezme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit