Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neznam zadnou hru kde bych chtel poslouchat svoji hudbu krm GTA a podobnych ale tam chci poslouchat hudbu z radia v aute a ne porat! to musi podporovat ta hra a taky to gta podporuje. JInak je to uplne nanic. snad jen u heartstone posloucham jinou hudbu ale to je stejne radio DI na to nepotrebuju zadnej prehravac *1* pro mne fx nanic diky niz je steam zas o nece vetsi a zabira na pozadi vice prostredku...byt je to 0,000prd
    • že to TY nevyužiješ, tak je to automaticky na h*vno? Pre takého človeka existuje jeden veľmi výstižný názov. Sketa.
      • tak to je skvele ze to 1% hracu vyuzije kdyz 99% to musi mit kvuli nim nainstalovany
  • vonTossis
    Je fajn, že Steam rozšiřuje svoji funkcionalitu, ale aby v tom nezačal být trochu bordel. Každopádně pro mě k ničemu, když mám předplacenou google music.
  • Je až vtipné, jakým způsobem se posouvá vpřed Steam oproti "oridžinu od íej". Je krásně vidět, kdo to myslí vážně a kdo si chce JENOM nahrabat do kapes *5*

    To, co Steam/Valve nabízí uživatelům za měsíc a jak pracuje s PC komunitou, nedokáže íej ani za 3 roky (nebo jak dlouho ten jejich nesmyslný, nefunkční a otravný klient "funguje").

    Upřímně, dost nechápu, jak někde nemůže mít rád Valve a Steam (a důvody zde nehodlám řešit, každý uživatel Steamu, co ho zná zejména od plenek ví sám nejlépe).
    • "Mít rád Steam."
      Ach vy fanoušci, z vás má každý obchoďák radost.
      • Domnívám se, že nepatříš mezi "zákazníky" a hry nekupuješ. Tady přece nejde o fanouškovství, ale o přidanou hodnotu, kterou služba Steamworks platícím hráčům poskytuje. Na což bys určitě přišel (nebo přijdeš), až hry budeš kupovat a narazíš na nutnost aktivace na Steamu. Prakticky každá nova hra obsahuje nějakou DRM a pokud bychom si měli vybrat jakou chceme, tak bychom všichni měli chtít právě Steam I přes jeho chyby. Prostě a jednoduše proto, že ta služba jde neustále kupředu a prakticky kvete před očima.

        platí, že:
        PlayStation = PSN
        XBOX = XBOX Live
        PC = Steam
        • Domníváte se správně, "zákazník" nejsem, jsem zákazník.
          Mám PC z pohledu hráče už jen na občasné Command and Conquer a Settlery, nedávno nově i Age of Empires II, kde jsem po letech neutěšeně koukal, jak Steam nabobtnal. Měli by mít LITE verzi na to, že to někomu slouží jen k tomu, aby koupil a spustil produkt.
          Mám PS3 a Vitu s Pluskem, ale neznamená to, že jim každý den volám na helplinku, jak je mám rád a nechápu, jak někdo toho něžného citu není schopný.
  • No hlavne nech tam co najskor pridaju manazovanie zakupenych soundtrackov, bez nutnosti rucne to stahovat a pridavat do kniznice.
  • Nevidim duvod proc misto Winampu pouzivat integrovany player na Steamu. Vyuziti systemovych prostredku me netrapi. Hlavni vada tohoto systemu je ze Steam player mi po zobrazeni skladeb z me slozky s muzikou udelal neskutecnej bordel v kterem by se prasatko vyznalo natoz aby tam naslo skladbu kterou si chci poslechnout, i presto ze mam vsechny skladby v adresarich perfektne roztridene. Velmi zasadne mi tam chybi klasicky strom v kterem se mohu pohybovat, Steam vse nasype do jednoho zobrazeni podle abecedy a to je pro me neprijatelne.
    • Duvod je jednoduchej - aby vedeli co mas na disku.
      • Jo. A to by mohlo být časem nebezpečné.
    • Ako poznám Valve, na základe feedbacku od komunity tam časom všetky potrebné funkcie pribudnú *5* To je len prvá ostrá verzia...
      • Snad mas pravdu. Stejne ale dal budu pouzivat svuj nekolik desetileti pouzivany, provereny a milovany Winamp :) Taky proto ze Winamp spolupracuje s Last.fm ktery taktez pouzivam *3*
      • Keyz
        Btw aby pak nenastal problém s tím, že si budou brát informace od lidí které nepotřebují. Jak to některé velké firmy dělají a pak to i předávají dál. Je to americká firma a tam mají hodně možností jak předávat věci dál bez vědomí klientů. Může to být problém. I když pro běžného uživatele to problém není do doby, než se to nějak podělá. A část dat třeba nějak unikne :) Pak je již ale pozdě. Viz ty nahé fotky celebrit.

        Proto lepší nemít vše v jednom, kdy je to spojeno s online účtem.
        • nj, americka firma. ono keby to je v rusku alebo v cine. tam je uplna internetova sloboda
  • Rád poslouchám při CS:GO Vánoce, Vánoce přicházejí. Je to taková moje úchylka.
    • Osobně tohle vítám například pro budovatelské strategie. Hudba je v nich buď žádná, nebo se ohraje, zvuková kulisa je pak časem docela otravná. Teď nějakou dobu hraju první RollerCoasterTycoon, zvuk tam zásadně vypínám a pouštim hudbu. U jiných her už bych se do toho asi nepouštěl, ale jsou prostě případy, kdy je to spíš k dobru...
  • Nejdřív nový funkce steamu a facelift, pak brutální patch na Dotu a nakonec nový hudební přehrávač. Co si na nás svatý Gaben připraví příště? Half-Life 3 ?! *1*
    • Co tam je tam brutálního v tom Patchy na tu Dotu?
      • Dělali celkem výrazný změny v mapě, přidali novou runu, předělali dva zažitý hrdiny, přidali nový item a pak spousta buffů a nerfů.
  • Podle me je to hrozna hloupost, hudba se vyznamne podili na atmosfere hry a je nezbytne, aby reagovala na herni deni. I kdyz kde jsou ty casy Unrealu, ktery nemel predem nahranou hudbu, ale pouzival MOD a hudba se plynule menila a prizpusobovala deni, protoze se hre prizpusoboval samotny "notovy zapis". Dnesni hry jsou v rade ohledu primitivnejsi nez driv a tahle pitoost je toho takovym vyvrcholenim.
    • On ťa to jaksi NIKTO nenúti používať, ide len o to, že niektorí hráči si radi púšťajú svoju hudbu a toto im to má uľahčiť. Ale však vieme, čo si zač...
      • presne tak.
        Kdysi pradavno, kdyz jsem jeste hraval Day of Defeat:Source, paradne podkresloval atmosferu Rammstein. Byl opruz to poustet v jinem prehravaci a ne kazda hra umi pohodove alt+tab
        Za mne steamUserExperience+=1; ostatni maj smulu.
      • Pokud chci hrat na PC, tak jsem nucen steam pouzivat, bez nej si radu her jednoduse nezahrajes.
        • Vážne? A čo má byť? Bavíme sa tu o integrovanom prehrávači hudby.
    • Tak u některých her si samozřejmě svojí hudbu nepustíš, ale jsou i takové kde jo. Za mě třeba Football Manager nebo Civilizace kde si taky pustím vlastní hudbu.
      • Civilizace má parádní (myslím 5ka), ale za ty propařený hodiny z ní člověk už magoří *1*
        • Civilizace V má parádní soundtrack, ale po cca odehraných 100 hodinách jsem si začal pouštět vlastní hudbu.
  • super napad.
  • pro mě absolutní nesmysl.... kdyby to bylo aspon inteligentni a nahrazovalo hudbu automaticky, třeba i hlasitostně nějak dle pasáží budiž (ale to by asik probgramovali už UI od 2004 :D ). ale takhle to je jen integrovany Aimp či jiný program. mimoto ja mám u některých her vlastní hudbu puštěnou stále, a v životě jsem nepotřeboval mačkat alt+tab. stačí mít kvalitní přehrávač, kde lze nastavit globální klávesové zkratky, kdy pak každá klávesa může fungovat jako multimediální (viz Aimp). a ten blábol, že to bude žrát méně hardwarových prostředků mě totálně rozsekal :D i klasicke dvoujádro se 4GB ram, je puštěná hudba na pozadí jako tetris :D a stejně většina hráčů má stroj, kdy je puštěná hudba jako Pong :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit