Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zábava byli bylinky na flux *1*
  • Hlavně aby tam byla simulace šermu *4*
  • V predbežnom prístupe som odohral niečo okolo tisíc hodín a stálo to za to. Síce sám tam človek moc toho nezmože a neni to hra pre každého, ale toto proste bola, je a asi aj bude moja srdcovka...
  • Doporučuji všem vyzkoušet, je plno "nonsteam" serveru, než to člověk koupí. Je to opravdu hra ne pro každého. Na serveru, kde skilly rostou pomalu (normálním tempem) a je nastaven normální skill cap, ani sami nehrajte. Všechny druhy povolání jsou provázané. Stavitel potřebuje herbalistu, herbalista farmáře, stavitel farmáře, farmář kováře, všichni všechny :D Takže najít ochotnou guildu nebo kamaráda je nutnost. A pak to stojí za to, je to dřina něco postavit, ale je radost dívat se, jak vám vesnička roste...
  • Už aby to bylo, hlavně na ty tunely se těším :)
  • Dá se to hrát rozumně single? O této hře jsem slyšel, že je tam nutnost mít více lidí. Jak to tedy je?

    Škoda, že vůbec nikdo neinformuje o hře Wurm Unlimited (nedávno vyšla na steam), kterou mnohé ostatní hry v podstatě jen kopírují.
    • Když si založíš vlastní server a upravíš v něm skillcap a získávání zkušenosti, tak to jde jakš takš ve dvou. V jednom to bude hrozný i tak už jen kuli micromanagementu. Vem si že tam řešíš hřebíky, stromy/klády/prkna, kladiva, železnou rudu/těžení/prospektování, slévárnu, ingoty(3druhy), kovárnu jen pro výrobu blbýho kolečka (to na převážení písku na stavbách). A mezitím potřebuješ někde sehnat pití a jídlo. Jablka rostou sice na stromech ale ten strom musíš najít, obrat a jablka donýst. Případně strom naroubovat a donýst si ho domů a zasadit. A k tomu se vážou další věci.... uf... chápeš? V jednom to bude na kulku do hlavy.
    • Vsechni ve hře trvá strasně dlouho od sbirani/tezeni surek až po crafting takže hrát to jako singplayer je možná tka možný když u toho stravis 12hodin denne. Sami autori rikaj, že je to po strasne dlouhy dobe vlastne hra ktera je zalozena na tom že se musi hrat s ostatnima a sám neudelás nic.
    • nj hoši to moc nestíhají, o spouste her se tady nepíše což je škoda. prakticky se tu informuje o hrach co maji težky marketing takže je nelze prehlednout
      • Jako já to docela chápu. Her je extrémně moc a oni prostě nemůžou psát úplně o všem.

        No ale zrovna ten wurm je předchůdce Minecraftu (první velký herní projekt autora Minecraftu před Minecraftem) a základem pro mnoho dalších her včetně Novus Inceptio. To že nedávno vyšel na Steamu jeho single player verze si mohli všimnout a možná se na tuto hru mohli dále podívat, co to vlastně je (protože to zaručeně neví). Wurm Unlimited byl na přední stránce Steamu nejméně týden.

        Zrovna teď v brněnském fight clubu řešili, jestli jsou mainstream, nebo nejsou. Výběrem her pro recenzi na webu mainstream určitě jsou. Levelem jsou trochu mimo mainstream, protože je to čtivo už pro větší a inteligentnější holky a kluky (aspoň mi takový příjde).
  • Stoji to za to? Myslim s kamaradam si to zkusit zahrat pokud nas bavil minecraft?
    • Pro hru v pár lidech/kamarádech je podmínka si založit dedicated server a upravit skillcap a věci kolem toho. Ve dvou lidech by to byl na vanila serverech očistec a hodně věcí by jste nebyli schopni ani postavit.
    • Paneboze ne tohle neni pro male deti co hrajou minecraft.
      • ale no tak, opravdu si myslite ze minecrafta hrali ci hraji jen deti?
  • XorxoxTalarius
    Super, tak doufam ze jim konecne bude fungovat zalozeni vlastni hry a pozvani pratel ze Steam listu, to je asi jedinej duvod proc to nehrajeme (museli jsme hrat pokazdy u nekoho a to se neda)
    Takze pokud opravili i tohle, tak jsem super happy a budeme opet stavet vesnicku *1*
    • A založit si vlastní dedicated server se ti nechtělo, nebou nemáš know-how? On totiž ten server potřebuje nějaký podhoubí aby mohl fungovat a databázovej server prostě v klientovi hry není.
      • XorxoxTalarius
        Jenze ten sever se neda zalozit na stroji na kterym chces hrat, to je ten zakladni problem, takze server muzu zalozit, vsichni se na nej pripoji, ovsem krome mne. To co ja chci, je aby kdyz si pres hru zalozim hru, aby se ke mne mohli pripojit kamaradi a ja knim, neco co bych od funkce "create game" nebo jak se to jmenuje ocekaval.
  • Tohle mě hodně bavilo, hlavně štoly a srovnávání terénu, to si člověk přetvoří krajinu podle sebe a tak to má být v takových sandboxech. Opravdu krásná simulace středověku, jen mě mrzí na oficiálních serverech to, že člověk nemůže dosáhnout všech tuším 2000 skillů pro to, aby mohl hrát i sám, prostě Feudalismus n :) Na všechno je zapotřebí další lid.
    • walltar
      Btw... když si to hrál, jak fungují servery? Jde si založit vlastní? A budou tam nějací NPC nepřátelé, pokud bude parta lidí na serveru sama?

      Přemýšlím, že bych to zkusil, jak nás přestane bavit ARK.
      • Mám odohraných 1000 hodín (áno tisíc) a poviem ti, že je to moja srdcovka. Síce nie každému táto hra sadne, ale mne sadla. Teraz som to síce už nehral okolo pol roka, lebo early access mal kopec bugov atď. Ale na fullovku sa už veľmi teším :)
      • Jde si založit vlastní server a v jeho rámci můžeš upravit pravidla jako skil cap, násobitele skillování a pod...
        NPC nepřátelé tam jsou pouze zvířata a nic jiného nebude.
        Za sebe mohu doporučit. Nahráno cca 170 hod.
        • 170 hodin je na tuhle hru málo, ti co mají 2k hodin + už bych nazval veterány. Já mám asi 370 a polovinu věcí jsem ještě nedělal *1*
        • Hrome, jak jako ze nebudou barbarians? Vzdyt to ty rusaci nekde psali, ze NPC budou!
          • Nemýliš si to s Gloria Victis náhodou??
          • Od toho jsou ty rusáci ne? :)
  • Tupá verzia už vyšla. Ale je len exkluzívne pre teba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit