Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mapa je hodně dobrá a rozsáhlá, doporučuji všem fanouškům filmu Dunkerk
  • Film Dunkirk - skvělý film!! Hodně naturalistický, emoce vnitřní, žádná velká story. Popis krátkého úseku z jedné velké světové tragedie. Zoufalství, naděje i třeba konečně pozitivní výsledek u jedné herecké linky. Doporučuji na to jít do imaxu už kvůli kameře, kterou použili (jiný formát pro imax). Byl to zážitek, režisér si pohrával střídáním a propletením tří linek s jiným časovým zásahem, ale přesto se prolnuly. Svižné tempo, žádný 3 hodinový film a kombinace kamery/záběrů a hudby/zvuků dokonalá. Žádný válečný film ve stylu Pearl Harbor nebo Vojín Ryan. Proto jsem to víc ocenil. Na hercích nezáleželo, záleželo na prostředí, okolnostech a vývoji událostí.
  • Já jsem to ještě neviděl, ale vidím protichůdný názory, takže jít do kina nebo ne? *1*
  • No od takového režiséra jsem čekal poněkud víc. Scéna kde Spitfire bez motoru a s vytaženými přistávacími klapkami sestřelí Stuku, která je ve střemhlavém pádu byla velmi vtipná.
    • jamar28
      A nevytahovaly náhodou Stuky při střemhlavém náletu vzdušné brzdy, aby se zpomalily a zvýšily tak přesnost?
      • Ano vytahovaly. Ale to že by dokázal Spitfire bez motoru sestřelit Stuku je prostě *******.
  • Nechápu jak někdo může o tomhle filmu tvrdit, že tam nejsou emoce minimálně 2 krát za film mi běhal mráz po zádech a stejně tak mě tolikrát dojal až k slzám. Ale tak co čekat od čecháčků, národu který s náckama za války kolaboroval, od lidí kteří nemají žádnou národní hrdost, pro peníze prodají i vlastní duši, stačí si vzpomenout jak jsme se zachovali k naším letcům kteří emigrovali do Anglie a bojovali s náckama a po válce skončili v lágru .Tohle je film o hrdinech o obyčejných lidech kteří se neváhali obětovat pro záchranu ostatních to tenhle tupý národ v životě nemá šanci pochopit. A co by jste jako chtěli aby vám u toho válečného běsnění hrál Mozart nebo Helenka Vondráčková ? Pak by jste možná byli spokojený. Samozřejmě by to musel točit všemi milovaný uznávaný a oceňovaný světový režisér Zdeněk Troška- jděte do prd.le vy kritici.
    • Tak Tom Hardy tam umřel rukou Němců.. jasný že tam jsou emoce, ostatní ignoruj.
      • Tom Hardy byl zajat pokud vím. Podle mě se nechal zajmout aby mohl 3. říši rozvrátit zevnitř :-)
    • Co to meleš za sr*čky? Já napsal že mě film moc nebavil a nechápu ten humbuk kolem toho a ty tu vytahuješ kolaboranty a Trošku *15* ukázal jsi tu typickou českou stupiditu, ale bohužel na sobě, okamžitě urážet každýho kdo má jinej názor. Neříkam že ten film je špatnej, některý momenty jsou hodně povedený, ale jako celek mě to zklamalo a nějak extra to na mě nezapůsobilo. Podle opěvování ze všech stran, jsem čekal něco co mě totálně uzemní. Takovej zázrak to prostě není, z mýho pohledu je dost lepších filmů. A od Zimmera jsem fakt čekal něco lepšího než cvakání a tikání po většinu filmu. Prostě holt tenhle styl nesedne každýmu pane inteligente.
  • Nechápu ten obrovksej hype kolem toho filmu. Chaotická nuda bez jakýchkoli emocí, skákání v čase, spousta hluchých míst, nevýrazní herci (až na výjimky), otravná hudba z který mě akorát rozbolela hlava. Byl jsem rád, že to má pod 2 hodiny a je konec. Co se musí nechat je, že je to řemeslně fakt kvalitně natočeno (hlavně letecká část). Celkově pro mě ale jedno z největších zklamání a to jsem fanoušek válečné tématiky.
    • Magister_Peditum
      No, jestli jsi od toho čekal dalšího vojína Ryana, tak chápu, že jsi odešel zklamaný. Mně se to líbilo moc. A emocí tam bylo hafo.
    • Však to je v pořádku, že něco nechápeš, za to se nemusíš stydět
  • Film je topovka doporučuji.
  • Najednou o Dunkirku ví každý...
    • A přitom z Calais je to blíž a kdyby pár let počkali, tak to vezmou suchou nohou tunelem.
      • Hlasuji: Toto je kvalitní názor! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit