Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takový malichernosti, ale že by třeba nerfnuli Warriory a Huntry, to ne...
  • Cahir
    Kde je Kronoss se svou pravidelnou dávkou držkování??
    • Kronoss1
      Jako světe div se, ale mám i jiné starosti než být přilepen k monitoru a napjatě čekat, kdy vyjde nějaká slátanina z WoWfanu. Když jsi měl ale už takhle brzy vyhlížel, tak se ti muselo stýskat, takže jsem ti musel udělat radost a přímo ti odpovědět.

      Edit: Jenom se tě chci zeptat, jak jsi na tom dneska s náladou. Mám se připravit na emocionální výlev studentky 2. ročníku základní školy nebo budeš v pohodě. Jen, abych věděl.
      • Cahir
        Nálada dobrá, zatím mi ji žádnej primitivní ignorant neschopnej základů argumentace nezkazil...
        • Kronoss1
          Takže ses zatím nepodíval do zrcadla. Někdy to ale přijít musí.
      • Jo, jenom nevim proc ti tu prvni vetu nejak neverim. *3*
  • Zerathus
    Zatím paráda dnes ráno se mi PTR stáhlo a i přes ruzné bugy se mi to líbí.Chtělo by to trošku větší posun do class balance ale stejně líbí se mi to.A i GW2 bude mít brzo big patch takže MMO fanoušci mají žně *1*
    • Kronoss1
      GW 2 sice patch mít bude, ale jen se o tom tady nedozvíš.
      • Tak místo keců přidej ruku k dílu, rozjeď nějakou tu fan stránku a získej si důvěru redakce. :) V tom ti nikdo přeci nebrání. :)
        • Kronoss1
          Tvoje teorie zakládající se na logice, že když se mi něco nelíbí, tak to mám udělat sám je chybná. To by pak všichni museli dělat všechno a to ,jak asi uznáš, nejde.
          • Moje logika není chybná, chybná je tvá arguemntace a směr tvého uvažování. Nikdo nedělá automaticky vše, co se mu nelíbí, sám, protože je prostě pohodlnější to nechat udělat jiné. To je to, co tu předvádíš, stěžuješ si na problém, ale odmítáš ho řešit. Takto funguje většinová stádovitost, taková malá česká povaha "on to někdo udělá, když si budeme dostatečně stěžovat", je to úvaha mysli omezené a líné. Nečekalo se, až někdo odtahá veškerou úrodu na zádech, vynalezlo se kolo, nečekalo se, jestli přejdou bouřky v klidu, vynalezl se hromosvod. Pokud se ti tedy nějaký problém nelíbí tak ale pouze schvaluješ jeho existenci, pokud ho necháš dále existovat. Abych trochu parafrázoval, pokud vidíš zlo a nebojuješ s ním, tak jej schvaluješ.
            Edit: Nehledě na fakt, že argument "to by pak všichni museli dělat všechno" je neplatný, protože v zásadě neexistují lidé, kteří jsou nespokojení úplně se vším. Ne každý člověk by tedy ddělal všechno, čili podáváš nepravdivý a nepravděpodobný výrok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit