Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    lol, je to takovy detinsky nebo pro asiaty
  • Touhle sraččkou starýho Overlorda úplně zabili.. jako odbočka na mobily a tablety OK, ale ona to je plnohodnotná hra v sérii na hlavní platformy *15*
  • Navrhuji vzývavat starého Overlorda a až se zhmotní pošleme ho s armádou minionů na vývojáře...

    Zrovna hraju jedničku a je to úžasně originální, zábavný a :) ZLÝ...
  • x_ander
    Tak moje původní nadšení z oznámení pokračování Overlorda vzalo za své. Uvidíme, co z toho vyleze, ale těšit se na to nedá. Aspoň, že měli autoři dost sebereflexe a nepojmenovali to Overlord III.
    • shadow
      Naprostej souhlas! Hodit přes palubu unikum zážitku, kterou předchozí hry poskytovaly vyměnou za...výměnou....výměnou za co konkrétně? Nerad bych dělal ukvapený soudy z pár záběrů, ale zatím to vypadá jen jako další klon snažíce se vyrovnat nebo překonat Diablo?
      Ono je nakonec fuk, co to je, je jistý, co to není a to je Overlord III, kterej obávám se nevyjde na úkor téhle Overněco, ať už to "něco" je cokoliv :(
  • slavek.skara
    A já se těšil na trojku *10* *10* A místo toho dostaneme tenhle póvl.
  • Morraw
    Sdílím názor s ostatníma. Tohle má tedy od Overlorda hodně daleko. Bohužel. *7*
  • Na papíře to asi vypadalo zajímavě co se příběhu týče....ale tohle...tohle....tohle je to pravé čiré zlo :(
  • Sr_Lobo
    Co to má proboha kromě názvu společnýho s Overlordem ? Dyk to vypadá jak nějaká MOBA ptákovina *13*
  • Firingo
    Noo co vám budu povídat tohle určitě není to co jsem si přál. Už jen vzhled mi přijde přehnaně barevný. A vůbec mi to nepřipomíná minulé díly, docela mám obavy že to nedopadne dobře *7*
    A to jsem se na trojku tak těšil ach jo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit