Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • má to 1? kde si ji můžu zahrát? NEMÁ taže to nemůže být 2 když jednička neexistuje! je to jen přejmenovaná 1

  • IsabellaZoeR

    Nejako ma to nechytilo,hrala som to 2 dni

  • Derp_1337

    Sorry, ale pro dobrou LAN párty mě napadá několik mnohem lepších her.

    CS, L4D2, Rocket League, LoL, UT, nějaký (zombie) mod pro CoD.

  • Derp_1337

    Řekl bych, že jsi to trefil. Corvus si stěžuje dle dvojího metru. Jednou jsou moc přísní, jednou málo.

    Jak se říká, kdo chce psa bít, ten si hůl vždy najde.

  • sugyn

    No vzdyt ano je to remaster, sam to potvrzujes svoji definici.

    Pozor na vlastni cevku.

  • Firingo

    Hrál jsem od vydání hodně a já s hodnocením 7 nemám problém, pokud ohlédneme od faktu že číslovka 2 v názvu je jen marketingový tah jak hru lépe prodat ale v momentě je to jen velký update pro první díl. Hratelnost je výborná, ubrání jednoho tanka a ubrání štítů či stunů hře prospělo. Balanc samozřejmě má problémy ale kdo kdy řekne o hře s tolika hrdiny a odlišnými schopnostmi že balanc je v pohodě? Vždy bude někdo mít s nějakým hrdinou či schopností problém. Problém se servery byl zpočátku ohromný ale trvalo to tak 2-3 dny. V momentě se dá hra hrát bez problémů.

    Jediný zásadní problém co se hrou mám i jako někdo komu nevadí dát těch 10€ za battle pass, je to, že hra vám ale zadarmo nedá téměř nic. Free odměny v battle passu jsou výsměch a plnit týdenní výzvy pro takovou trošku kreditů co vám hra dá je špatný vtip. Pokud nechtějí aby lidé mohli získávat battle pass zadarmo mohli ho dát jako pouze zakoupitelný za peníze, 10€ není tolik za více jak dva měsíce. Ale dejte sakra lidem možnost získat něco ve hře i bez placení. Hra je F2P ale F2P hráči brzy ze hry zmizí protože v ní nemohou vůbec nic získat a hráčská základně výrazně upadne.

  • Corvus

    Tvl, ty jsi ignorant nejhrubšího zrna...

    Remaster: Mám hotovou omáčku, mám jí v lednici týden, zpola sežranou, okoralej lem na hrnci nesvědčí nic dobrého. Hodím to na plotnu, přidám pár ingrediencí, co jsem viděl v receptu, trochu omáčku nastavím, možná lehce zahustím, vylepším kořením, seškrábnu ten okoralej rantl. Voila, mám zase 5 litrů omáčky. Ne nové, té původní, možná lehce vylepšené.

    Remake:  Mám recept na omáčku. Udělám 5 litrů zbrusu nové, voňavé, nenastavované omáčky.

    Jinak kdyby všechny cash graby vypadaly tak dobře a kvalitně (a měly přidanou hodnotu) jako remaky Dead Space, The Last Of Us či Resident Evily, tak doslova prosím vývojáře na kolenou, aby vznikaly. Nejvíc mě ale fascinuje fakt, že lidi, "co si to 100% určitě nekoupí, páč je to sr*čka a vývojáři to dělají 100% jen pro prachy" mají největší potřebu o remacích neustále pindat v diskuzích. A jako bonus se zesměšňovat svým ignorantstvím a hloupostí. Neznat rozdíl mezi remakem, remasterem či rebootem, ale pohoršovat se v diskuzích, to chce už fakt fištróna! A teď pozor, aby ti nepraskla cévka: Ve 2023 vyjde nextgen Fallout 4 od Bethesdy. To je teprve !TFUJTAJXL! nechutnost! Zlej, zlej Tod Howard! Fuj! 

  • Veskoslav

    Bože....Myslím, že ztrácet s vysvětlováním, že tady fakt není nějaký marketingový blábol nemá cenu....

  • Veskoslav

    Pravda, omlouvám se. Měl jsem lépe specifikovat. Představili 1 nového po spuštění, dva před spuštěním.

  • medveddd

    Jedno ti to samozřejmě být může, ale rozdíl mezi těmito dvěma termíny existuje, to bereš na vědomí, ano?

    Není to rozdíl mezi "nejjemnější" a "nejvytříbenější" chuť na jogurtech od Jogobelly.

  • sugyn

    Me je fakt jedno jak si to pojmenuji. 

  • Veskoslav

    Tak pokud si myslíš, že remake a remaster jsou stejné věci jenom je to marketingový "tahák", tak co asi tak očekáváš....

  • sugyn

    Chytrejsi nez ty nemuze byt nikdo.

  • Veskoslav

    Marketingové termíny? Ty vážně nebudeš nejchytřejší, co? 

  • sugyn

    Ani si nedokazes predstavit uroven meho nezajimu abych tyhle marketingovy terminy rozlisoval. 70Eur stoji konzolova verze.

  • Za maximalny pruser povazujem to, ze nemozem hrat OW 1, hru, ktoru som si zakupil za plnu sumu 40€ . Pochopim ak by dali nejake prechodne obdobie, ale nie toto. Namiesto toho som za svoje peniaze dostal nasilu diel, ktory je chudobnejsi v kazdom smere.

  • nic extra sám bych to ani nezapnul ale na Lan párty idealní volba custom matche fungují skvélě

  • leckie

    To je fakt - i když třeba Volskaya jsem viděl nedávno v Arcade modu (jako "návrat" capture 2 points), doufám, že je tam vrátěj...

    Počkej, Soulbjork bylo oznámená jako první, Junkermom po ní a teď nově Kiriko, ale v 1. díle nebyly, objevily se až v betě druhého (jedničku jsem hrál do konce, tak si to ještě letmo pamatuju).

    Do toho teď ještě odebrali Bastiona a Torba z Competitive (i když by se dneska měli vrátit) - opravit 2 postavy jim trvalo déle, než týden, to je ten jejich Live Service no

  • Veskoslav

    Nezapomeň, že 3 nové mapy, ale 3 původní mapy zase zmizely:) Takže defacto nic nepřidali. A noví hrdina je jenom jeden od spuštění. Oba předchozí už přišly do 1. dílu.

  • Veskoslav

    Nejsi ten, co tvrdil, že Gotham Knights jsou sedmičková hra? Takže Meta je pro tebe stěžejní? Chápu to správně. Protože pokud ano, krapet se ti zhroutí tvůj sedmičkový svět o té srajdě:) Nebo máš dvojí meter pro Games, že kdy budeš kritizovat jednu recenzi, že jsou přísní a u druhé zase řvát, že nejsou přísní:)



Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit