Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně mě Stukov zklamal. Čekal jsem, že bude herně někde mezi Azmodanem/Azsarou. Summonování minionů, házení poisonů a podobně. Tím by se podobal svému protějšku ze SC, ale tady má úplně jiné vlastnosti (heal, natahovací ruku to jako vážně?).
    • Jack1947
      Tak aspon tu ruku nějak využije ne *3*
  • kdyby udelali mobu jen ze sveta starcraftu bylo by to fajn, ale nemužu hrat hru kde hrdina s powerarmorem a sniperkou bojuje proti lučišníkum
    • Jack1947
      Není to hra pro tebe když se tam mísí různí hrdinové... mě tam vadí jiné věci.
  • Takže bude chvilku hodně silný a nakonec dopadne jak Lucio. :)
    • Ma winrate pod 50%, ale jinak je dobrej, kdyz vis co delas a mas vhodny team

      A je to bezkonkurencne nejzabavnejsi heal ve hre, mozna uplne ve hre (nerozhodne s D.Vou)
      • Jack1947
        Přesně tak v obou her a jiných týmových máš dobrý tým... třeba sem měl hry kde jsem carrynul celej tým a stejně jsme prohráli. Jinak bych se nedivil kdyby ho nerfli kvůli té paži. Je moc OP asi :D
  • Stukov vyšel do HOTS 12.7.
    Máte 2 dny zpoždění.
    • sarin
      Pointou nieje informovat aktivnych hracov hots ale dat to vediet aj ostatnym, ktory si pravidelne nepozeraju patch notes od blizzardu *12*
      • lepší pozdě než nikdy ok , ale u novinářů bych očekával že to řádně otestujou už před vydáním v beťe a v den vydání případně jen skorigují článek dle finálního hrdiny a hurá publish....njn teď mi to došlo u "novinářů" to jsem tady špatně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit