Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to skvela hra, mal som len problém s vylepšovaním vybavenia. V hre nie je dosť materiálnu na vylepšenie všetkých zbraní. Preto keď som to hral 2 krát, použil som cheaty, potom to bla väčšia zábava. Problém je v tom, že tieto veci sa nedajú v hre jednoducho kúpiť, čo je trochu nedomyslené. Odporúčania: ne je dôvod škrečkovať z každej zbrane jeden kus, stačí vždy tá najsilnejšia; určite nainštalovať minimálne patch 1.2, zjednoduhší hranie a stlmí otravných predajcov; namiesto lode alebo plávania používať kúzlo chodenie po vode + kúzlo na obnovenie staminy, na takéto kúzlenie stačí základné kúzlenie; z každého brnenia sa dá poskladať jednofarebná kolekcia, myslím že potom hrdina rýchlejšie behá. Sorry, cheaty musím stlačiť, ináč mi ich formulár nezoberie. Tu sú najdôležitejšie cheaty ktoré som využil [v hranatej zatvore su mozne varianty]:
    twoworldscheats - zapne cheaty; addGold 1000000 ; horse_04
    ec.addObjectToInventory ep_chainmail 5000 [ep_fabric;ep_gold;ep_metal;ep_leather;ep_steel;ep_wood]
    ec.addObjectToInventory ep_wind 5000 [ep_necro;ep_earth;ep_fire;ep_water]
    ec.addObjectToInventory art_add_damage_07(#eDamageFire) 100 [#eDamageCold; #eDamageElectric; #eDamagePoison; #eDamageSpirit;]
    ec.addObjectToInventory art_add_close 100
    ec.addObjectToInventory art_add_maxInventoryWeight_07 100
    ec.addObjectToInventory art_add_protect_07(#eDamageFire) 100 [#eDamageCold; #eDamageElectric; #eDamagePoison; #eDamageSpirit]
    ec.addObjectToInventory art_add_points_07(#ePointsVitality) 100 [#ePointsStrength; #ePointsDexterity; #ePointsMagic]
    ec.addObjectToInventory art_add_skill_07(#eSkillSetTrap) 10 [#eSkillRunning; #eSkillStealing; #eSkillLockPick; #eSkillMetallurgy; #eSkillStoneJoin; #eSkillBowyer; #eSkillShieldMaker; #eSkillWeaponSmith; #eSkillArmourer]
  • Nejde mi čeština. Vám???
  • CRYPT
    Uprimne 1cka se mi libila o dost vic. 2ku jsem dohral, ale nebylo to ono, neoslovilo mne to tak jako 1cka, doufam ze 3ka bude nadupana
  • Zayl
    No vidím že se tady sešlo všech pět lidí kterým se TW 2 líbilo :)).

    Já pochybuju že to zachrání i deset datadisků, spíš bych rád viděl co vykouzlí z trojky. Pokud udrží tempo zlepšování, může to být solidní hra.
  • určitě kupuji... doufám, že udělají sběratelskou edici i k tomuto datadisky... royal edici k two worlds už mám
  • Spomínam si, že i Two Words mal mať datadisk. Nakoniec s toho stal regulérny druhý diel a nebolo to na škodu ....
    • Pokiaľ sa nemýlim, tak k prvému dielu datadisk skutočne vyšiel. A dokonca boli až dva. ;)
      • Nie sú to síce normálne datadisky, ale iba tzv. add-ony, ale predsa - Cursed Souls a Tainted Blood. *3*
  • Jsem zvedav jestli pujde o tak velkou upravu jako byl patch 1.4 k Zaklinaci (resp. cela Rozsirena edice hry). Urcite by to hre sluselo. Zvlaste ty animace v rozhovorech potrebuji poradny upgrade.
  • Parada, mrzelo me, ze Two Worlds plne nevyuziva sveho potencialu, tak snad to datadisk trochu napravi.
  • Výborně, Two worlds 2 se mi hodně líbili. Převážně díky zajímavým a neotřelým questům a výborné grafice. Vedle které vypadá Dragon Age serie jako hry z dob PS2.
    • Potřebuji poradit ,píšeš že jsi hru dohrála, což znamená že jsi kamenného obra porazila( Coor Amarek) ,já si sním nevím rady je nesmttelný.Dík za pomoc posílám email ziddi@seznam.cz
  • Johohohohó nalejte mi rum!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit