Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahové rpg s bitvami v reálném čase? Asi myslí zrychlené tahy ala BG. :)
  • Uz jsem to paril :D
  • Co jsem naposledy cetl o poslednim dile nekdy pred rokem, tak mu prej uz temer hotovy scripta sezral pes... doufam ze to dopise, ackoliv neverim ze stihne dopsat celou sagu, na to kolik mu je let... doufam ze se aspon podeli s nekym o svy napady a ze to po nem pak kdyztak prevezme nekdo na podobny urovni
    • "...tak mu prej uz temer hotovy scripta sezral pes... "

      Tak to nasere.
  • d.o.p.i.c.e udelejte uz poradne RRRRRRPPPPPPGGGGG na zpusob gothica jedna a dva to byly jedine PRG na svete co me zacelou dobu co hraji poradne bavyli otevreny svet muzu si jit kam chci a kdy chci a ne ze musim jet jako husicka za nekoho koho ani neznam a jeste musim plnit ukoly tak jak mi jsou dany k.u.r.v.a lidi toto chteji lidi a ne nejake posahane prg
    • miker17
      gothic 1 a 2 byli tak zabugované žes to nakonec musel projet " jak husička za někoho koho neznáš" tak si prosím nechej svoje názory a něříkej co lidi chcou...
    • me bavi kecy "lidi tohle chteji"... nejcasteji se to tyka serie need for speed, ze lidi "chteji" navrat k undergroundu, nebo u gtacka, kdy lidi zas chteji san andreas... fakt na palici *7*
    • kobzool
      No v dost RPG si svou postavu utváříš sám, a navíc v Bezejmenný byl nějak moc známá postava o které si toho něco věděl?
    • Někteří lidé chtějí interpunkci
    • Tak to asi nevýš co lidi chtějí
  • Moje oblíbená knižní série. Vím, že HBO už podle ní už dělá seriál, ale s hrou jsem vůbec nepočítal. Doufám, že se povede a třeba nějakým zázrakem dokáže navodit stejnou atmosféru jako knihy.
    • Taky by někdo mohl "navodit" Martina, aby celou ságu dopsal.
      • Tenhle rok se snad už konečně odhodlá k vydání dalšího dílu, ale jestli ságu dopíše, to je ve hvězdách.
        • jelikoz se na tenhle dil ceka sestym rokem, navic maji vyjit dva dalsi, tak si myslim, ze to nedopise. Rad bych se mylil.

          Jeste ze mame Eriksona a jeho Malaz
          • Jasně, alespoň, že ten plní "plán" na 100%. *3*
      • To by se mi líbilo víc než hra. *4*
    • O tom velice pochybuju, když si to vezmeš, podařilo se už nějaké hře navodit atmosféru, jakou měla knižní (nebo i filmová) předloha? *4*
      • Core
        Zaklínač? Rozhodně.
        • Pěkná ikonka. Kittelsen, že? :)
          • Core
            Jo jo... Můj oblíbenec. Co jsem kdysi pradávno objevil Burzum a jejich artworky na CD. Koukám také znalec.
        • Já myslím, že žádná hra není srovnatelná s knižní serii, sice kniha je už pomalu historickej kousek, ale pořád ji nic nedokáže překonat ani žádný full hd s prostrovým zvukem.
          • Core
            Tak to je bezesporu. Kniha je kniha. Ale ty jsi psal o přenesení knižní atmosféry do hry a to se mnoha hrám podařilo. Hned takhle z hlavy třeba česká Mafia vs Kmotr od M. Puza.
          • Jak historickej kousek, vždyť to vůbec není staré a navíc to není ani dokončené...
          • ty mi čteš myšlenky
    • Taky doufám... Hlavně doufám že zůstanou věrní obrazu Písně a nebude tam běhat kouzelníci házející firebally (podobný postoj tu někdo psal u Lotra)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit