Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to tu nikomu nepríde divný ten dátum vydania na konci článku? *7*
  • S RPG se posledni dobou vazne roztrhl pytel. Tedy zatim co se tyce oznameni, ale nebude to trvat dlouho a prijde doba vydavani. Zaklinac 2, Fable 3, Hunted The Demon's Forge, Risen 2, TES5, Dungeon Siege 3, Mass Effect 3, Deus Ex 3, mozna i Diablo 3, a dalsi. No, docela masakr. A to nepocitam exkluzivni konzolovky.
  • Pokud to bude dobre hratelne, tak proc ne.
    Ne kazda hra nabizi ovladani orka a mlaceni "lidaku".
    Prijemne by bylo, kdyby hra nabizela coop pro 2 hrace,ale to tu nikde zmineno nebylo,takze asi smula.
  • Darkest
    orkové bez špičatých uší ??.....to je jasnej průšvih
    • Vezmeme-li v potaz že to bývali kdysi elfové.. *1*
      • Mahcake
        Možná, že se pletu, ale nagy byly původně elfové a ne orkové.
        • Darkest
          máš recht....ve warcraft určitě....z Tolkienova pohledu ma zase pravdu Lemon *4*
          • Mahcake
            Aha,tak to jo. *4*
            • Jinak k tvému univerzu, ze kterého pravděpodobně čerpáš.. Nagy vznikly z temných elfů, kteří se potopili i s palácem a královnou do rozbouřených vod temné studny. Kdežto Orci jsou bestie z nějakého jiného světa, který si podrobila plamená legie a poslala je portálem jako předvoj na svět elfů, aby jim připravila půdu pro ovládnutí celé říše.

              Ještě by tu byli Orkové, co se napili manarothovy krve, ale to už není podstatný ;)


              Znám i orky z warhammeru, kteří nemají společná nic s výše uvedenýma, ale nejsem si jistej jak vznikli, znám spiš 40k warhammer a z warpu asi nebudou *3*
  • hrat za orka a rubat ludi je super, ale mam strach ze zapletka sa rozuzli tak ze nakoniec budete pomahat ludim zabit nejakeho Orkskeho zleho vezira.
  • kvalitní hry jako Gothic I a II právě chybí, mně by se to líbilo :-) Ale vzhledem k určení na konzole bych řekl, že to bude další tupá rubačka.
  • Tak vám nevím, ale ten odložený projekt od Blizzardu s orcskou adventurou mě zaujal mnohem víc. Tohle bude další Risen, Gothic (neberte to jako hanění daných her, jen čistě pro ukázku) akorát se zeleným skinem *5*
    • Ta "odložená adventura" mě taky moc zaujala. Na warcraft adventure sem se těšil snad už když mi bylo 12 či 13 let, a myslím, že dnes už se ho nikdy nedočkáme
    • a je ti jasný že ten odloženj projekt od Blizzardu vyjde nejdřív za 10let ? tohle akorát ulehčí čekání, stejně jako Torchlight zpříjemnuje čekání na Diablo 3 :)
      • Nevím, žádnou z výše zmíněných her jsem nehrál, proto jsem se zdržel veškerých kritických komentářů. A pouze jsem vyjádřil svůj názor že dané hry mají stejný koncept, který je pouze prohozen.

        Dobře dobře, hrál jsem Gothic 1, když to byla ještě novinka a uznávám že mě ta hra asi bavila, když doteď si pamatuju Spáče a tu atmosféru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit