Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych se zeptat mám v COD MW AK-47 zbarvení: RED TIGER a chtěl bych vědět jak dostanu zbarvebí GOLD
  • jindra.veliky
    nechapu ten hate tady. Si asi vetsina precetla jen nadpis a dal nic. Ja se tesim protoze tihle 2 stoji za mejma nejoblibenejsima CoD a i MoH...
  • tak ten kdo si stěžuje na CoD mám pro vás radu *4* zkuste se strašně moc odhulit nákým dobrym kvalitnim zbožím. No stačí když vás to totálně odhulí. Dejte nejtěžší obtížnost a vžijte se do toho. Jenom menší upozornění pokud se do toho moc vžijete. Ráno se probudíte a nebudete vědět jestli jste tenhle nebo tenhle vojín a zjistíte že musíte jít bud do práce nebo do školy takže doporučuji na víkend *1* Sám od tý doby nemůžu přestat hulit. Jednou za tejden se odkouřim do sra-ek a pařim několik hodin v kuse. Nezapomenu na první hraní Skyrima v totálnim rauši *1*
    • Inquisitor
      Jednou jsem hrál zhulenej Dead Space a když na mně vyskočila nějaká zmutovaná potvora, tak jsem letěl ze židle :D
    • hlavne v tomhle stavu nesedej za volant *1*
    • Jo ještě něco... Je to jako šu-at na perníku.. Což sem teda nezkoušel, ale prej když to vyzkoušíte už nikdy s tim nepřestanete
  • bla bla bla nuclear missile bla bla bla
  • Teď už jen zbývá aby tvůrcy COD udělali i FANTASY FPS :-P kde došlo k mezinárodnímu konfliktu elfů a trpaslíků a krvelačnýma vílama. Nebo rovnou se můžou kouknout na nějake RPG :-D ..... ještě nějakou dobu a bude vše COD :-D
  • tyhle dva rozjěli cod a mw 1,2... waw bo mw3 už je od jinýho teamu lidí... než začnej hejtit tak si zjisti jak to je...
  • Takze sci-fi CoD? No verim,ze fanousci se z toho posesouvaj *1*
  • když už si i jen podle screenshotu uvědomíš že tě to nezajímá...
    • ze skrýnšotu kterej neni ze hry *7*
      • Hairy_Ass
        To je ještě horší. *1*
    • ty si K0K0T!!!
      • taky sem k*k*t.

        BTW jak si to napsal nejde mi to ani s nulama :D
        • Inquisitor
          Ty si K0K0T!!! Jde to, ale musíš k tomu přihodit ty vykřičníky:)
          • Veskoslav
            Takže jde i PIČO!!!! *1*
            • loool

              ..chyba v matrixu
            • a co ČŮR0MRDÁNE!!!?
            • Myslim,ze po tomto vlaknu to dlouho fungovat nebude *1*
          • sem zas nechtel byt tak dramatickej K0K0T!!! *1*
          • K0K0T!
  • Hm, takže přešli od Activisionu k EA, gratz, to je jak z bláta do hoven...
    • oni nepřešli oni se vrátili *3*
    • Shaker
      lip bych to nenapsal :D
  • Kozy
    vážně nechápu hate na COD, co je na tom špatnýho?

    První post a hned 15 mínusek, jsem vážně dobrej *15* a to netrollim
    • Kdyby bylo CoD jen série stupidních her a nikdo se o ni moc nezajímal, vůbec by mi to nevadilo. Jenže masový úspěch CoD způsobil, že se za poslední dekádu z FPS staly interaktivní filmy bez špetky originality jejichž cíloví zákazníci jsou lobotomizované opice. Z FPS z poslední doby, které mě nějak zaujaly, překvapily nebo mi nabídly nějakou možnost volby svého postupu, mě napadá jen Crysis, Metro 2033 a Deus Ex HR.
      • Chybi ti tam stalker,at je mu zeme lehka *3*
      • Veskoslav
        A v žánru TPS: Max Payne 3, série ME a Dead Space oba díly.


        P.S: Stalker chybí a osobně i Singularity třeba:)
    • Veskoslav
      Milovník mínusů? Na Cod co je špatného? No dám ti příklad. Měl jsem možnost zdarma získat MW3, řekl jsem si proč ne. U Cod je dobré to, jak vypráví příběh, hráče to vtáhne. Problém je ale v tom ostatním a délce hry. Grafika se od CoD dvě nezměnila. Nepřátelé (obzvlášť u Rusů mi to přijde směšné) používají RPG ala 2. světová válka. Skiny vojáků se +- pořád nemění, jenom se obměňují uniformy. Prostředí katastrofálně nezničitelné. AI nepřátel se už naštěstí zlepšíla, ale pořád je to lehká FPS na odreagování s herní dobou na normal za 4 hodiny. Problém by nebyl jak já říkám v příběhu, ten se mi líbil, problém je v jeho délce, grafické zpracování, AI nepřátel, zbraně nepřátel (nikdy nemají lepší než "spojenecné" armády), nezničitelnos prostředí, přemrštěná cena a systém DLC. Proto se nadává na CoD.
      • Veskoslav je vypatlany ale v tomhle ma pravdu.
        by COD fan
        • Veskoslav
          Za to ty jsi inteligence sama o sobě.....
      • ty hodnotíš cod podle singlu?? *7* ... a jak bys hodnotil třeba bf3?? 10/10? podle singlu bych to viděl na 7/10 kvůli grafice jinak tak za 6/10 pač single tu je jenom jako válečnej film kterej ti taky zabere něco kolem 4-5 a neni v něm NIC novýho a je to strašná NUDA, ani sem to nedohrál... *7*
        • Veskoslav
          Ano v Bf3 mi nepobíhají desítky fracků s WH a podobnými sračkami, takže za Cod MW3 za kampaň 5/10 a za multiplayer 4/10......


          P.S: Takové Cod II i CoD IV mohli mít skvělý single. A navíc CoD vždy byla primárně zaměřená na single, hodnotím podle single. Nebo ty jsi HL2 soudil podle multiplayeru? Logika jak prase.
          • Mars50
            Nj, v Bfku jsou ty cheaty poněkud komplexnější, ale stačí ti tam jedno tlačítko na zabití všech na mapě. A zas tak málo jich tam neni, asi ne tolik co v Codku, ale dostkrát sem na ně narazil i mimo metro v 64 :)
        • By ses divil,kolik lidi si kupuje CoD prave a jenom kvuli singlu.
          Ano,je to hloupe,ale je to tak.
      • Kozy
        No, mě se líbí asi proto, že nejsem náročný hráč "stříleček" a COD mi dá to co chci, jak jsi psal- vtáhne do děje. Pravda je, že větší délka hrací doby by na škodu nebyla.
      • ZvacA
        Dobrý, jen co to má znamenat " používají RPG ala 2. světová válka " ?
        • Veskoslav
          Tak to klasické RPG, co se prohání už +- 60 let po bojištích a strašně rádi se s ním fotí islámští radikálové. A ať mi někdo neříká, že Rusové navíc nosí v batužku další 3 hlavice a nemají tepelně či jinak naváděné systémy obdoby těchto zbraní. Jelikož RPG je tak přesné, že občas něco trefit je špíe dílem náhody a štěstí.
          • Inquisitor
            Taky jde o to že to umí ovládat kdejakej jouda. Je toho všude dost a on se někdo trefí a stačí se trefit jednou aby to nadělalalo dost škody. To je stejný s AK-47. Proč se pořád tolik používá? Protože je to nejlépe dostupná zbraň, jednoduchá a smrtící.
            • Veskoslav
              Ono jde spíše o to, že tento typ RPG je šíleně levný a dostupný. Ale dávno je překonaný a troufám si tvrdit, že tento systém nenaváděných ručních raket by v roce 2016 byl už přežitek, zvlašť u Ruské armády. Neříkám, že by to nepoužívali, ale rozhodně ne v takové míře jako v CoD MW3.Ať mi nikdo nevykládá, že raketové divize nemají nic na teplené či jiné bázi navádění.
          • ZvacA
            Tak není to zase tak odepsatelná pěchotní AT zbraň, jak se může zdát, ať už je v jakýkoliv verzích. A ať se to líbí nebo ne, její varianty stále patří ke standardní výzbroje pěchoty i v Rusku. No a vzhledem k tomu, že třeba konflikt například v MW3 se odehrává kolem roku 2016 to nemusí být zase taková chyba, kde ho správně měly ve výzbroji i ruské výsadkové jednotky, byť je samozřejmě fakt, že existují modernější systémy, ale RPG zůstává zkrátka ve výbavě i v současnosti.
            • Veskoslav
              To ano, ale přijde mi rozhodně debilní to, že proti mě nepoužívají naprosto nic jiného než tyto nepříliš přesné RPG a já mám automaticky zaměřovatelné zbrojní systémy, co zabijí na desítky metrů s naprostou přesností.
    • Kozy
      mínus, jo? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit