Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • každému muselo být jasné(kdo zná total wary a warhammery), že se bude jednat o zpracování starého světa. Proč? Protože to konceptu Total war zapadá. *1*
  • svět byl zničen,imperium lidí padlo,ulthuan se potopil do more,a albion znicilo ztemetreseni,celi svet dobyl chaos,a podle anglicky psanych stranek celá planeta implodovala-opak exploze-WARHAMMER END OF TIMES...
    pokud nekdo umi pline anglicky popr ví skutečný osud warhammer fantasy a jak skonci pisnete prosim
    dikes.
    • Archaeon vykopal nějakou bombu Old ones, než hrdinové to stačili defuznout tak to vybuchlo. Když kdo se nepovznesl sktz Daemonhood přestal existovat. Nakonci je naznačeno že v nicotě přežila essence Sigmara.
    • slavek.skara
      drahý Gamework to úplně podělal ..krom nesmyslné ceny prostě zlikvidoval většinu herních frakcí ( čímž potěšil hráče které za ně dlouho hráli a měli v tom malé jmění) . Prostě chaos vyhral co nedobyl on dobyli Skaveni atd.. the end...upřímně reakce hráčů a lidi jsou takové že to vypadalo na upálení těch co tohle vymysleli.

      Tady se to odehrává naštěstí ve 4 edici což je super.
  • Princ.Jablon
    Co se stalo s "old ages" warhammerem? Že se v článku píše, že Chaos vyhrál a všichni jsou mrtví O_o (sterej jde trochu mimo mě, radši 40k)
    • svět byl zničen,imperium lidí padlo,ulthuan se potopil do more,a albion znicilo ztemetreseni,celi svet dobyl chaos,a podle anglicky psanych stranek celá planeta implodovala-nevim to jiste preklad stal za nic...
      ale PROSIM O POMOC
      ja si sice neco prelozil ale JAK OLD AGES WARHAMMER doopravdy skonci????
  • Tak tohle MUSÍM MÍT! Doufám že bude i nějaká luxusní sběratelka a po této trilogii očekávám i W40K. Nemůžu se dočkat
  • XorxoxTalarius
    No jedno je ale jiste, jestli Risi vede Karl Franz, za nemrtve nasledne Manfred von Carstein, tak by se melo jednat o ctvrtou edici, coz by bylo super *14*
    • slavek.skara
      naprosto souhlasím,čtvrtá edice byla dle mého nejlepší. Já jel tenkrát za Bretonii (která teď více méně neexistuje a je mě celkem líto kamaráda který do toho narval pár desítek tisíc :( ) a náramně jsme si to užíval.
  • slavek.skara
    Hoj
    Jsem nato strašně natěšený neboť je to ještě ve věku normálním a po Dark Omen dlouho nebylo něco takového...když jsem četl co udělali v nové Kampani tzv Čas konce řek jsem si, že se ve Workshopu všichni zbláznili a rozhodli se to odpískat..sráči. Takže tohle je vítaná vzpomínka na staré dobré časy:)
  • XorxoxTalarius
    Takze ted uz jenom zbyva obetovat duse Lordu Tzeenchovy aby spredl cesty spravnym smerem a my dostali produkt hodny tohoto universa
  • Mě zajímá jestli to bude Total War s podtitulem Warhammer nebo obráceně ... neboli kolik mechanik si to zachová z původní série total war nebo jestli udělaji jinou hru a titul total war tam dají jen kuli navýšení prodeje.Chválím je za to že chtějí udělat fantasy (které stejně vetšinou ze středověku vychází)...doufám že bude důraz aby to fungovalo jako středověké/starověké "realistické" bitvy okořeněné nadpřirozenými tvory a nepřeroste jim to přes hlavu.
  • Je vtipné, že za 15 let vyšlo 9 plnohodnotných TW + 6 datadisků a v diskuzích to za časté vydávání schytává pouze Call of Duty, Assassins Creed a Battlefield a zároveň pochybuju, že každý díl TW přinesl o dost víc, než každý díl AC...
    • O čem by se dalo diskutovat je Rome 2 vs Attila a Empire vs Napoleon ... kde bych s tebou i souhlasil
      Ale hlavní rozdíl je v tom že Total war je pro Pc neboli každé 2 roky vyšla verze pro nejlepší hardware na trhu a ty rozdíly jsou znatelné ... U her které jsi napsal ty brzdili (většinu času) vývoj conzole kde za těch x let by upgrade jen jeden
  • Doufám, že konečně vyřeší ten hlavní gameplay bug toho enginu, kde se stojí proti sobě 2 formace ale všichni se tam perou 1v1.
    • naprosto souhlasím ačkoliv bych to nenazval Bug .. něco takového je prostě téměř nemožné nasimulovat... to že třeba kopiníci nevezmou své kopí a nezačnou harasovat nepřítele přes rameno svého spolubojovníka ... tak ono je taky divné jak se ty dvě formace srazí .. každý normální bojovník by se jí pokusil flanknout kdyby mu v tom nic nebránilo .. a snažil se aby jeho formaci nic neflanklo = roztáhly by se co největší udržitelné lajny .. tak jak je to teď se pomalu rozplznou rychlostí hlemíždě a zustanou jen face to face .. i když mají 70% bojovníků kteří jen zevlujou v týlu
      • Nemožné? V Rome 1 to šlo bez problému. 3 legionáře bodali do Barbara co byl sám, v Rome 2 ale 2 stojí vedle a poslušně čekají až 2 si vyřídí svoje účty, potom jeden nastoupí do fronty atd.
    • Tohle je základní problém zobrazování starověkých a středověkých bitev ve hrách, filmech atd. V reálu se bojovalo ve formacích, ale ve hrách a filmech je to vždycky prapodivná směsice šarvátek a šermování a la Fanfán Tulipán - a to včetně Pána Prstenů a série Total War.

      Celkem pěkný boj ve formacích byl ve starých Warhammerech (Shadow of the Horned Rat a Dark Omen). To jsou hry, na které by se mělo navazovat, ty byly super. Ve skutečném Warhammeru se přece taky bojuje v regimentech, manévruje se atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit