Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zatimco MWE pracuje na pokracovani puvodniho Nexus: The Jupiter Incident,
    tak toto mi pripadne jako pokus o vyuziti jmena a nalakani naivnich fandu.
    Predrenderovany filmecek za pomoci modelu z BP jako trailer ma tez nulovou vypovidajici hodnotu...
  • Shenkster
    Vesmírna strategie....proč neudělají něco jako Freelancer ? Asi čekám marně *9*
  • Takže místo legendární hry která se honosila naprosto skvělým příběhem a pěknými detaily lodí a zbraní (na rok 2004 velmi slušná grafická stránka) Místo hry která bude mít dokonalé propracované lodě a dokonce i jejich interiéry měly být ztvárněný, místo hry kdy jste se dostal do role kapinána malé fregaty a postupně plněním misí jste byl povyšován a vyznamenáván a přebíral těžší a těží úkoly v meziplanetárních tažení kde bylo opravdu cítit že jste jen řadový voják který doplňuje to tažení, místo fantastické hudební stránky, místo hry kvůli které jsem si chtěl updatovat PC aby mi to stíhala, místo hry která byla mix stártreku a strategie, kde jste často používaly i výsadky ve stylu komando. Nám naserírují tuhle sr... která ještě ani nevytíží nějakou kvalitní grafiku na 100% která ani nebude hudební extáze a o příběhu ani nechci uvažovat...

    Nevím pro mě nexus byla osobní lahudka jedna z třešniček na dortu ve scifi hrách ikdyž měl chyby furt to dbyl titul který jsem si náramně užil a těšil se na pokračování hodné legendy Homeworld...
  • MidnighT91
    Zrovna jsem začal hrát Battlestar Galacticu online :)
    • a co my stím?
  • Video zajimavy.
    Screenshoty hnus.
  • Tiez by som bral radsej pokracovanie... s prepacenim, ale browserovky hraju vacsinou deti (osobne sa ku mne chodia hrat a pozerat na nich je pre hraca jednoducho utrpenie) a ak by sa mala hra riadit podla nich, tak si radsej odinstalujem veskere browsre..xD Nexus TJI bol o taktikach, presnom nacasovani a strategickom mysleni.. sice v browserovke pribudne viac interaktivnych hracov, nebude to moct byt tak systemovo prepracovane, co podla mna bude chyba
  • No nevím, vypadá to, že veškerá podobnost s Nexus: The Jupiter Incident je čistě náhodná a toto bude další levná broserowka *9* . Škoda, plnohodnotný pokračování bych bral všema deseti.
  • tak na toto se moc těším, původní Nexus s různýma módama hraju dodnes. Toto sice nebude módovatelné, ale pokud to budou dostatečně dlouho podporovat a naslouchat přáním hráčů, tak si myslím, že by to mohl být velký úspěch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit