Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.vytukej.cz/recenze/painkiller-hell-and-damnation-recenze/
  • Skyrimu 10 a tomuhle 4, no proč ne...
  • x_ander
    Takhle kritickou recenzi jsem teda nečekal. Ale proč ne, je dobré vidět, že se nebojíte občas zaběhnout i do nižší poloviny stupnice. Mohl bych se však autora recenze zeptat, zda-li hrál původního Painkillera ve své době (rok 2004 tuším) a jaký na něj měl tehdy názor? A to není žádný trolling či rýpání, jen by mě to fakt zajímalo (sám si chci rozklíčovat, zda-li do té hry jít, a to je účel recenzí ne?)
    • kapalka
      Jo, Painkillera jsem tehdy hrál. A bavilo mě to. Je potřeba podotknout, že mi tehdy bylo asi 16 nebo 17 a ten kritický pohled na hry u mě téměř neexistoval... Single byl rychlý, nové zbraně, vtipní protivníci. Ale po osmi letech to samé znovu nefunguje, respektive nefunguje to u mě...
      • x_ander
        Jasně, chápu. Dík za odpověď.
        • taky jsem se kdysi u painkillera pěkně zasekl, čistá akce... a hlavně "kolíkovač"! To muselo každého bavit přišpendlovat nepřátele do ruzných poloh s luxusním "fyzikálním" modelem na tu dobu.
  • je tam nějaká zbraň jiná než v prvním díle?
  • Víte jak poznáte, že se recenze nepovedla? Když se autor snaží v diskuzi obhájit a dovysvětlit svůj názor:)
  • hra je mozna opravdu bidna, ale jak jsem to tak cetl, tak uroven recenze neni o moc lepsi, v komentarich jsem se dovedel, ze autor se drzel vlastnich nazoru, ma vlastni hlavu a jeho recenze je subjektivni (resp jak zminuje, tak kazda recenze je subjektivni) a ja mel vzdycky za to, ze recenze maji byt co mozna nejvice objektivni, asi chyba, nevadi :)
    • x_ander
      To je chyba. Vygoogluj si, co znamená recenze. Rezence nikdy nebyly a nebudou objektivní. Vždy jde o subjektivní zhodnocení nějakého díla. Občas mi přijde, že si tady někteří lidi snad dělají srandu v tomhle...
      • pak je vyznam recenze pro ctenare, ktery nema stejny vkus jako recenzet absolutne nulovy
        • x_ander
          To se pleteš. Právě z pohledu těch subjektivních pocitů, které jsou napsány v textu (nikoliv tedy jen to, co říká číslo) si ten který konkrétní čtenář zhodnotí, zda na to, co recenzent popisuje, má stejný názor nebo nikoliv. Např. v této recenzi autor hře vyčítá fakt, že to je jen tupá střílečka a zdůvodňuje, proč se mu to nelíbí. Já si jeho názor přečtu a řeknu si, že zrovna tohle mě na Painkillerovi může bavit.

          Pokud chceš objektivní text, tak by ses dozvěděl jen holá fakta ("je to FPS", "je 3D", "je to grafický remake původní hry") ale nic dalšího by recenze obsahovat nemohla a to ani záverečné číslo hodnocení.

          Recenze je zkrátka jen subjektivní názor konkrétního člověka na konkrétní dílo. A tvůj názor na hru se samozřejmě může lišit. Stejně tak ti jakákoliv recenze samotná z nějakého důvodu nemusí vyhovovat (málo informativní, nezajímavá atd. atd.) nebo tě recenze může nadchnout, ale ten názor, který v té recenzi je, bude vždycky subjektivní, ať s ním budeš souhlasit nebo ne..

          Recenze má význam pro čtenáře v tom případě, že si recenzi přečte. Pokud se jen podíváš na číslo a to je vše, tak to význam nemá, to máš pravdu...
  • Whoossain
    Největší chybou Painkillera je, že v něm nehraje disco, nehýří neonovými barvami a nepřátelé se neskládají ze 3 pixelů. Není zkrátka dostatečně retro. Kdyby byl víc retro, tak by si recenzent zaslzel a dal by mu o dobré 4 body víc...
    • 13_11
      Že ti to ale leží v žaloudku? :-)
  • Působí to na mě dojmem, že recenzent hru pro jednoho hráče vůbec nedohrál a v recenzi se hlavně rejpe v tom, že mu to po stránce game designu připadá dost zastaralý. Multiplayer odbyl s tím, že je tak nestabilní až je nepoužitelný. A o kooperaci, která měla být hlavní novinkou a tahákem tohodle remaku, se bůhvíproč vůbec nezmínil.

    Tak to je tak moc subjektivní recenze až jsem se z toho nedozvěděl téměř nic. *3*
    To už bych fakt mohl psát recenze i já.
    • kapalka
      Multiplayer ani coop realne ve hre neexistuje :) A singleplayer je tezka nuda, neustale se omylajici dokola.
      • Da Hell? Zkusili ste Tunngle? Hrát s kámošem? Nejen, že je to nehorázná zábava, ale vývojáři ztížili i obtížnost :P ....Tahle recenze je podle mě blbost. Painkiller je jedna ze dvou mých nejoblíběnějších her a doslova jsem hltal každou zmínku o tomto pokračování. Vývojáři sami řekli, že jde vpodstatě o oprášení starého painkillera, tak nechápu, proč autor recenze nadává na to, jak je všechno stejné, jako v originále. Neměl s tim tak trochu počítat? Hell and Damnation neni hra pro nový hráče, jako spíš pro fanoušky, kteří ještě nezblbli z CoD:MW. Multiplayer jsem hrát a i když jsem u něj nezůstal dlouho, rozhodně stojí za zmínku, protože je někdy opravdu zábavný. Další věcí je nová zbraň, která primárně vrhá rotující koutouče a sekundárně cucá duše. Zkombinováním (pokud jste vycucali pár duší) můžete ovládnout několik nepřátel, čímž si urychlíte práci, nebo někdy i zachráníte krk, jelikož obtížnost dle mého stoupla. Dále nechápu, proč autor kritizoval příběh, který je dle mého milý, ale samozřejmě nejde o nic převratného. Poslední level, který je nový a bojujete s novým bossem byl taktéž zajímavý, ačkoliv určitě méně zábavný, než bossové z původního Painkillera. Finální ukázka mi připoměla staré dobré časy a celkově bych painkillerovi dal hodnocení 6,5/10, přičemž hodnocení 5 beru jako průměrnou hru. Přináší jednu novou zbraň, jeden nový level, nový příběh a pár tarotových karet, jenže nikdy se neřeklo, že by mělo jít o plnohodnotný další díl. Neurazí, ale naopak potěší, pokud ho hrajete coop.
        Dle mého autor považoval Hell and Damnation za novou hru, která má posunout Painkillera zpět do výšin. O nic takového nejde a nevím, kde to slyšel. Tuto hru doporučuji každému, kdo se u předešlých dílů bavil a má chuť s kamarádem zredukovat pekelné davy na kousíčky. :-)
  • Vzpomínám na prvního Painkillera, před několika lety to sem ještě byl na škole... Jedna z her co sice nemá extra silný příběh, neskutečnou grafiku, ale zas má pobavení z čísté řežby :-)

    Dávám tak 6/10
  • CRYPT
    Ja se divim ze to jeste porad nekdo hraje. Vzdyt to je porad ctrl+c a ctrl+v + predelane textury do vyssiho rozliseni...
    • Spades
      Neni... praveze P:HD je uplna predelavka do noveho enginu... Ty stare dily byly na puvodni enginu, takze vypadali vsechny stejne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit