Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .
  • Nejlepší je jak hráči pod každé video píšou " KUNG-FU PANDA MMO " :D :D :D :D
    • God-of-War
      Spíš Kung Fu sra*ka...Tohle MMO je dávno ztracený
  • Já mám dojem ( a to docela značný ) že Blizzard sází na to že do hry WoW natáhne hodně novích mladích hraču a to i v dětském věku ( pegi 7 ), ale na druhou stranu nepokazí si tak reputaci u normálních hraču? *1*
    • Trol.diskuzni
      Blizzard sází, podobně jako Bioware, na jakousi "auru nedotknutelnosti", kdy jim hráči všechno baští i s navijákem... Nutno dodat, že u Bioware se to již pomalu začíná obracet.

      No ale WOW je přece nesmrtelné... *5*
      • MrSanta
        Já bych spíš řekl, že hlavní "problém" je v tom, že se prostě hráčům nechce opouštět zažitý svět a své vytuněné hrdiny. Proto mnoho z nich zůstává ve WOWu. Nové MMO málokdy nabídnou něco tak lákávého, aby hráči odešli. Většina her je až příliš podobná. IMHO jestli WOW pojede dál i po spuštění Titanu, tak bude mít Titan problém s hráči.
  • Trol.diskuzni
    Přesunuto
  • Dneska april a zitra.... pandy by mohli vypravet.

    http://eu.battle.net/wow/en/blog/3974102/New_Zergotchi_Authenticator_%E2%80%93_Blizzard_Exclusive-01_04_2012#blog
    • Trol.diskuzni
      ...a zítra příjdou s oznámením, že to byl apríl, protože se to nejmenuje Zergotchi, ale Wargotchi! *1*
  • Stormangels
    Ja jsem chtěl vždy ve WoW Nagy.Jsem původně chtěl aby se za ně dalo v BC hrát.Ale jaksi ne a jsou to furt nepřátelé.škoda :-(
  • Skoda že ty posrane pandy nepřidali už v TBC jak měli v plánu, umlčelo by to ty srace, co furt vyzdvihujou vanilu a tbc jak modlu... hru hraju už strašne dlouho a rád se svojí guildou, jednoduše proto, že v tomhle žánru wow nema a nebude mit nikdy konkurenci než vyjde Titan... Pokemoni a pandy jsou naprosto genialni tah blizzardu, presto jak to hardcore hracum prijde k smichu, sem tam až k plači, mě se líbí, že warcraft universe expandujou o něco nového, svěžího, čerstvého... už se těším až budu těm tlustým pandám prášit kožichy v battlegroundech..
    • No jo. Typický hráčí WoW...

      http://jontambek.files.wordpress.com/2011/11/tumblr_l5m1vrd9ol1qbn5jpo1_500.jpg
      • Asharak
        typický hater, co se dělí o svou galerii *15*
        • Dobře to tu na všechny hraješ a je vidět jak se snažíš zamaskovat překvapení z toho že nás spolu někdo vyfotil :)

          A co teprvé tvé číslo s Neapolskými špagetami :D
          • Asharak
            To tu prosím nedávej *13*
      • WoW hraju 3x tydne 3 hodiny co mame raid, jinak prakticky neloguju a posledni dobou když už hraju tak jiné hry a na ty raidy chodím jenom kvůli těm lidem, je to zábava s partou progresovat heroic mody a snažit se o nějake dobré umístění na serveru...
        Nechci se tu hádat, takový lidí s elánem je tady myslím už dost, nemá smysl tady sebe nebo wow obhajovat, ale je mi jasné jak to ty a spousta lidí vidí a jak si mě ve své hlavě představujou a docela je i chápu, hru hraje spousta a spousta dementů, kteří z ní prostě dělají lejno... pro představu nejmladší raiding member má u nás 24 let, není pěkné házet všechny do jednoho pytle, i když někdy to prostě člověku nedá, pro mě jsou taky všichni cikáni hnusná verbeš a těch pár co se snaží a pracujou a mají jiný přístup můj názor stejně nemění..
        • Sakra chlape, to docela čumím na tvoji reakci, která se rovná uvažování rozumného a dospělého člověka. Klobouk dolů a to myslím vážně.
          MMO až na World of Tanks vůbec nehraju a škoda že jsi WoWkař, protože s člověkem jako ty bych si rád zahrál.
  • sankuri
    PEGI 7. Neni treba nic vic dodavat:-)
    • PEGI 12+ je WoW...stejně jako Guild wars *7* *7*
    • Asi tě zklamu, ale hra ohodnocená PEGI 7 nesmí obsahovat násilí... takže to nebude případ WOW.

      Představa některých lidí, že WOW je pro děti je směšná, převážná část populace WOW má dnes víc jak 30 let. Za těch 7 let co jsme ve WOW a jiných MMO jsme narazil jen na par hráčů pod 18. Na druhou stranu jsme narazil na dost *12* 20+
      • Zayl
        No to bych chtěl vidět jak "převážná část" lidí na WoW má přes třicet.

        Převážná část lidí přes 30 nemá na MMO čas / náladu.
        • Přesně tak, též bych chtěl vědět kde sehnal statistiku pro zjištění věku na WoW :D ... tyhle fámy jsou fakt krutý a musím se smát :D
          • Shania
            Beru to podle toho jak vidím a jaká je situace okolo mě.
            Lidi nad 30 let nemají čas?:) Před sedmi lety mi bylo 22 a byl jsem jeden z nejmladších hráčů v naši gilde, už tenkrát tam byla spousta lidi nad 30 a měli rodiny, děti a spoustu práce a stejně si našli čas na HC raidy.

            Dost lidí za ty roky přestala na čas hrát, ale hodně jich stále hraje, nebo se po pauze vrátili a samozřejmě přišla spousta nových lidí.

            Proto si dovolím s klidem říct, že průměrný věk hráčů WOW je víc jak 25-30, přece jenom stárneme.

            Všechny ty změny co tu někteří označují za zjednodušování hry byla provedená právě kvůli této skupině lidí, Blizzard jasně vidí, že už nemáme tolik času, nechceme se zdržovat farmením a přípravou na raidy, ale chceme si zahrát a bavit se. Kdyby ta hra byla ve stejném stavu jak před sedmi lety, tak už ji nehraji, stačil mi návrat do minulosti s TORem a už nikdy víc.
          • Shania
            Beru to podle toho jak vidím a jaká je situace okolo mě.
            Lidi nad 30 let nemají čas?:) Před sedmi lety mi bylo 22 a byl jsem jeden z nejmladších hráčů v naši gilde, už tenkrát tam byla spousta lidi nad 30 a měli rodiny, děti a spoustu práce a stejně si našli čas na HC raidy.

            Dost lidí za ty roky přestala na čas hrát, ale hodně jich stále hraje, nebo se po pauze vrátili a samozřejmě přišla spousta nových lidí.

            Proto si dovolím s klidem říct, že průměrný věk hráčů WOW je víc jak 25-30, všichni jsme přece jenom za tu dobu zestárly.

            Všechny ty změny co tu někteří označují za zjednodušování hry byla provedená právě kvůli této skupině lidí, Blizzard jasně vidí, že už nemáme tolik času, nechceme se zdržovat farmením a přípravou na raidy, ale chceme si zahrát a bavit se. Kdyby ta hra byla ve stejném stavu jak před sedmi lety, tak už ji nehraji, stačil mi návrat do minulosti s TORem a už nikdy víc.
    • SnakePlisken
      Mohu vědět, kde si viděl, že to má PEGI 7? jelikož na PEGI webu to ještě ani není. :)
    • Pravda, minulá WoWka měla PEGI 12+, takže něco pravda na tom, že tenhle datadisk je zaměřenej na děcka asi bude :)
      • Hairy_Ass
        Mezi MEGI 12+ a 7 už takový rozdíl nevidím, pro mrňata to je určený v každým případě.
  • calwin
    warcraft 3... a to bol koniec ...
    tak perfektné univerzum domrvené obyčajným statickým MMORPGčkom kde vládne doslova chaos... kde je dôležité aby ste zabili hlavných hrdinov ktorí boli vykreslení 3ke ako správny (taký illidan zomrel už najmenej 1 000 000x)...
    vo WOWku sa nedá vybrať smer hrdinu ktorým sa uberie (povedzme bude nasledovať légiu alebo elfov atď... ) pretože všetky questy sú pre všetkých ak sa nejedná o classy... tá hra má "ževraj" príbeh ktorý už je dávno mimo chápanie obyčajného hráča ako som ja... a teraz k tomu dajú pandarenov? :D panebože ... bol to čistý experiment...
    • Možná se v příštím datadisku hráči dočkají rasy hadů co se budou plazit a mít na sobě helmu
    • Kecy, prdy , mašličky "soudruhu" *15*
      • calwin
        mašličku tomu dávaš ty ... nie ja :)
        • *15* *15* *3*
    • Paulcz
      Takhle jsou řešeny všechny MMORPG, dalo by se tomu předejít tím, že by questy byly generovány a celkově by to chtělo jiný koncept. Co se týče WoW tak je to úplně jedno, ta hra je taková jaká je :)
  • hitokage
    http://www.youtube.com/watch?v=hZz_UwI6IZI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit